Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Водно подово отопление

Публикувано от Колев 
Re: Водно подово отопление
23-01-2008 - 22:17:47
Тия дни от Рехау в Бургас ще ми правят презентация на червените тръби за водно подово и начин на сглобки .
Re: Водно подово отопление
24-01-2008 - 20:19:38
Аз много бих искал да помоля "filmatoplo" след като се запознае с тръбите и техниката на Rehau, да сподели добите и "лошите качества" на фирмата. преди бях искал от участниците в форума подобно мнение и ето сега някой ще има подобно такова clap: . С нетърпение ще очаквам да чета за компетентни мнения по темата winking smiley тъй като имам намерение да си поставя такова у нас.....
Re: Водно подово отопление
24-01-2008 - 22:24:42
a Vie poglednahte li tuk? www.technopipe.bg
tam sushto ima podrobna informacia.
Re: Водно подово отопление
25-01-2008 - 23:03:42
Презентацията ще е на 9 февроари . Нямам търпение да се запозная по подробно с системата на Рехау , чудно мие дали ще науча нещо ново или ще преговаряме стари уроци . След срещата ще пиша моето мнение, знаете че съм реалист и там ще питам повече за недостатъци отколкото за плюсове - ако ми мънкат значи само зарибяват за търговия .Както и от Технопайп ще искам да видя и пипна тръбите на обекта в бетона и тухлите . Поне тръби на Рехау видях и пипнах топъл под в магазин Шкода , после от голямо значение е кой испълнява системата .
Re: Водно подово отопление
27-01-2008 - 11:44:46
filmatoplo, има още едно място където се предлагат системи за водно подово отопление. Това са италиански системи. За съжаление няма къде да се пипне топъл под, защото няма обществен такъв, но има снимки от един от обектите, където може да се види готова система. Скоро ще има и други снимки от по-голям обект. Ако имаш въпроси можеш да питаш във форума на сайта.

www.multiterm.org
Re: Водно подово отопление
27-01-2008 - 18:39:19
syncho . Имам някой въпрос към теб за компонентите за водно подово . Мога ли да закупя от тази тръба Пех фи 17 - 2 мм и от тази изолация червената с бабуните , както от колекторите с дебитомер за цени пиши на лични съобщения или на xsveti@abv.bg И друг въпрос може ли от тези колектори да регулирам температура на отделен кръг . И тия помпи ме кефят в хотел Берлин .
Re: Водно подово отопление
28-01-2008 - 16:14:18
само едно не ми стана ясно, къде е офиса/ магазина на тази фирма технопайп. Те само продават тръби или проектират, доставят и монтират.
Щото на адреса в София има само няква стоителна фирма и частни апартаменти.
confused smiley
Re: Водно подово отопление
29-01-2008 - 08:14:48
Температурата се регулира със стаен термостат и термостатична задвижка. Дебитомерите са за изравняване(балансиране) на двбитите през отделните кръгове.
Re: Водно подово отопление
29-01-2008 - 08:51:50
От къде мога да купя такива .
Re: Водно подово отопление
29-01-2008 - 14:48:09
Stroitelnata firma e nash predstavitel za Sofia. Mojete da se oburnete kum tiah.
A materiali moje da zakupite ot Praktisite, Boshnakov i v ofisa suotvetno.


www.technopipe.bg
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход