Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.

Публикувано от bezopit 
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
20-06-2010 - 15:16:36
Безопит,

Много добре ти се получава. Аз измазах март месец, като моите майстори бяха някакви дето с фенер да ги търсиш, не можеш ги намери. Мазилката ми я правиха двойна, с хастар, точно както исках. Като финосваха с пресято втория път. И това на 5лв/м2 за труд. Аз съм доволен, дори много.
Пък на Драго/МАСТЕРКАМ/ не му се връзвай, той в много сайтове пише и все си е така. Никой не му обръща внимание. Пък и неколкократно е твърдял, че се е учил от най-големия майстор на всички времена - баща му. Нищо повече не мога да кажа. Да е жив и здрав, балами дето да му вярват, че шпакловката с гипс е номер едно и че за това се плащат много пари винаги ще има, в България сме все пак, как иначе да изпъкнеш, ако не се изхвалиш колко много лесни пари си изтърсил за майстор.
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
20-06-2010 - 20:29:44
plangel Радвам се,че си на път да осъществиш и ти мечтата си.На какъв етап си и мислиш ли да пуснеш тема за строителството?
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
20-06-2010 - 20:35:06
единак хубаво е,че и ти си случил на майстори.При мен също е с финосване то това си е по учебник и така се прави.Аз съм доволен от резултата и продължавам напред.*ok*
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
20-06-2010 - 21:35:53
Връзката за прозорците не стана, но ти и тук би могъл да разкажеш нещо. Хайде Безопит, кажи за пенджерите?*drink1*

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
20-06-2010 - 21:45:14
Вината не е в мен явно нещо по-трасето стана.*huh*Проучи нещата пък и аз ще помогна с каквото мога.
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
20-06-2010 - 22:21:04
avatar
Quote
единак
Безопит,

Много добре ти се получава. Аз измазах март месец, като моите майстори бяха някакви дето с фенер да ги търсиш, не можеш ги намери. Мазилката ми я правиха двойна, с хастар, точно както исках. Като финосваха с пресято втория път. И това на 5лв/м2 за труд. Аз съм доволен, дори много.
Пък на Драго/МАСТЕРКАМ/ не му се връзвай, той в много сайтове пише и все си е така. Никой не му обръща внимание. Пък и неколкократно е твърдял, че се е учил от най-големия майстор на всички времена - баща му. Нищо повече не мога да кажа. Да е жив и здрав, балами дето да му вярват, че шпакловката с гипс е номер едно и че за това се плащат много пари винаги ще има, в България сме все пак, как иначе да изпъкнеш, ако не се изхвалиш колко много лесни пари си изтърсил за майстор.

Ами ела до Пловдив и ако имаш очи ще убедиш сам че това което съм казал е самата истина , форумите във които пиша са само два тук и ето в нозиhttp://bgremonti.com/forum/][/url] . Да баща ми лека му пръст беше един от най известните майстори гипсаджии в България и се е учил на занаята от италиански майстори работели навремето във Пловдив а аз съм се учил от него.
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
20-06-2010 - 23:02:03
Драго,

В сайта, към който си пуснал линк, си дори модератор. И точно там можещи, кадърни и готини хора избягаха, точно вследствие на твоето държане, ти си мисли каквото искаш. Сега вече е мъртвило. Рекламираш този сайт, само защото е единствения, който ти позволява да си се хвалиш безнаказано. Стилиян е готин и разбран, ако държи на сайта си сигурно ще размисли.
В другия, в който се пробва те натириха. Два пъти, с два различни ника. Иначе имаш няколко, сега дори подозирам, че пак се подвизаваш, като един от Крумовград ли беше, Кубрат ли... То драми, то роли... бразилските сериали трева да пасат. Навсякъде ревеш като магаре, че всички са некадърни. Освен теб, ама ти взимаш скъпо. Пък тези, които и те взимат скъпо са хептен некадърни.
Жив и здрав да си, от глад няма да умреш, все ще се намира по някой. Пък и ще си преосмислиш ценообразуването...

Безопит, сори за отклонението, няма да отговарям повече. Не исках да разводнявам темата и хич нямаше да отговарям, но може би има смисъл да се четат и такива неща, за мераклии, тръгнали по твоя път.
И да те питам, сигурен ли си в директното боядисване, върху мазилката? Има страхотни рецепти за шпакловка/дори венециано или марморино/, на варова основа, приготвени в къщи...
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
21-06-2010 - 01:01:15
avatar
Quote
единак
Драго,

В сайта, към който си пуснал линк, си дори модератор. И точно там можещи, кадърни и готини хора избягаха, точно вследствие на твоето държане, ти си мисли каквото искаш. Сега вече е мъртвило. Рекламираш този сайт, само защото е единствения, който ти позволява да си се хвалиш безнаказано. Стилиян е готин и разбран, ако държи на сайта си сигурно ще размисли.
В другия, в който се пробва те натириха. Два пъти, с два различни ника. Иначе имаш няколко, сега дори подозирам, че пак се подвизаваш, като един от Крумовград ли беше, Кубрат ли... То драми, то роли... бразилските сериали трева да пасат. Навсякъде ревеш като магаре, че всички са некадърни. Освен теб, ама ти взимаш скъпо. Пък тези, които и те взимат скъпо са хептен некадърни.
Жив и здрав да си, от глад няма да умреш, все ще се намира по някой. Пък и ще си преосмислиш ценообразуването...

Безопит, сори за отклонението, няма да отговарям повече. Не исках да разводнявам темата и хич нямаше да отговарям, но може би има смисъл да се четат и такива неща, за мераклии, тръгнали по твоя път.
И да те питам, сигурен ли си в директното боядисване, върху мазилката? Има страхотни рецепти за шпакловка/дори венециано или марморино/, на варова основа, приготвени в къщи...

Показвам и доказвам това което правя и не се крия зад никове като повечето от вас ,а за коментара ти ще кажа само че завистта е много лош съветник,тези които ме познават и са виждали какво правя и как го правя ще си умрат от смях на това което си написал,ама пиши си не ми пречиш.Форумите са пълни с такива като теб дето само слухтят и душат да понаучат нещо от някои можещ и кадърен майстор и като не им се отвори парашута почват да бълват жлъч по тези на които преди това са се подмазвали барем понаучат нещичко. Дали взимам по скъпо и какво давам насреща могат да кажат само клиенти на които съм работил не и ти като гледам си привърженик на посредствените евтинийки като гледам какви бъркочи съветваш Безопит да си бърка в къщи, и не си ти този дето ще ми държи сметка на какви цени ще работя.
Хайде останете си със здраве.



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2010-06-21 01:35 от MASTERCAM.
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
21-06-2010 - 21:05:34
единак,Двамата със съпругата ми сме единодушни и категорични след мазилката ще варосваме.В един друг форум имаше една рецепта за варта за да не пуска след варосване.Може и да е чудно,но на нас това ни харесва на село къщата също си я варосваме с баданарката тук ще варосвам с машина.
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
21-06-2010 - 21:27:55
Това с варосването ми харесва. Доста е здравословноclap:

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход