Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.

Публикувано от bezopit 
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
25-06-2010 - 23:39:25
Здравей bezopit , много интересно мазача както казваш е добър но не виждам линиите от предваритерно пусната нивелация по която е правил "майките" и мазилката му е напукана също така не виждам да е положен шприц преди мазилката ,а може и да бъркам.
Но това явно не те бърка,може ли да сложиш мастари по стените и ъглите и да снимаш ще е интересно ако ти се занимава разбира се.


MASTERCAM,Много си ми изкуствен и БЕЗЛИЧЕН,чак пък се научи и ЗДРАВЕЙ да пишеш ХА,ХА,ХА,ХА.Когато си махнеш подписа от който твърдиш,че нямаш нужда и задаваш обосновани въпроси съм готов да си комуникирам с теб!Докато играеш селски хитрец ще прощаваш за израза,но ти си такъв дръж се на разстояние!

Браво, СЪС опит

Най-накрая да видя някой, който да иска мазилка!

Устата ме заболя да обяснявам, че това е най-доброто като микроклимат за живот. Писна ми от тъпия гипсокартон! Бил изправял стените! А хлебарките зад него?!

Па за мнението на колегата отгоре - много е лесно да се намират кусури! И от такива ми е омръзнало....


Ето един мастар за колегата - (картон)

[www.radistroi.com]
+359 899 838 240



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2010-06-25 23:45 от Радост.
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
25-06-2010 - 23:42:50


[www.radistroi.com]
+359 899 838 240



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-06-25 23:43 от Радост.
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
25-06-2010 - 23:44:25
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
26-06-2010 - 22:51:20
"bezopit" за сега няма какво да се снима но имам желание и това да направя,дано по скоро му дойде времето *beer*
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
28-06-2010 - 19:54:33
Радост Благодаря,че ни показа какво е мастар *yes*Може да уточниш,че вашата фирма не е мазала при мен и хвалбите не са за вас!!!

plangel, ще дойде време и да има какво да се снима *ok* ще ми е интересно да видя с какво си се захванал.
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
14-08-2010 - 23:22:01
bezopit

Прочетох напредъка ти в темата и ми стана интересно до къде стигна с къщата, има ли нови снимки?

Аз също планирам възрожденска къща, но в сферата на строителството съм адекватен на прякора ти във форума. Би ли препоръчал добър архитект и строителна фирма за района на София? Благодаря ти предварително.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-08-14 23:24 от ximoti.
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
16-08-2010 - 01:04:39
Здравей ximoti!
Къщата напредва бавно в момента боря кризата та снимки ще има но няма да са скоро.Хубаво е,че си планирал възрожденска къща а щом е в плановете ти значи един ден ще се реализира.Не съм ползвал строителна фирма а на обекта работиха две бригади така,че не мога да ти препоръчам строителна фирма за района на София.Виж за архитект мога да ти препоръчам моя който също не е от София,ако това не те притеснява пиши ми и ще ти дам координатите му на лични.
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
30-08-2010 - 17:33:41
Безопит , казах ти аз че ще е по чаровна къщата с подпиралки под еркерите -виж новата тема -Построяване на НЕО -Възрожденска къща -страница 3 -Аргонавт е направил досущ като твоята къща , но с подпиралки .winking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-08-30 17:35 от filmatoplo.
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
31-08-2010 - 19:32:52
filmatoplo,къщата още не е завършена ще сложа иаз гергелеци( подпиралки) за да заприлича досущ като тази на аргонавта.smiling smiley
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
31-08-2010 - 20:08:51
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход