Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.

Публикувано от bezopit 
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
02-04-2011 - 09:34:45
Искаше ми се да експерементирам и на фотошопа проиграх доста цветове.Тук е мястото отново да Благодаря на булхомс за професионалната помощ с фотошопа.Не,че не ми хвана окото и друго освен бялото,но не посмях да експеревентирам и заложих на традиционното.Лака е Сокротес цвят палесандър.Гето никакво инфо не даваш как вървят при теб нещата.Качи само две снимки и туй то.Вземи се в ръце и дай да видим докъде си я докарал. Какво си замислил,че питаш за лака?Ще правиш ле дървении и къде?
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
02-04-2011 - 10:20:53
:]:]:]:]:]:] Някой друг те е учил на Фотошоп-а. Аз те учих на CorelDraw. clap:clap:clap:clap:clap:clap:clap:
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
02-04-2011 - 12:29:42
Е толкова и съм разбрал на какво си ме учил :-[:-[:-[ Важното е,че имаше добро желание и ми помогна да придобия ясна представа за цветът!*beer**beer**beer*
[www.vbox7.com]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-04-02 12:30 от bezopit.
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
04-04-2011 - 00:35:07
Драги Безопит, и срещу теб да тичам пак не мога те стигна*pardon*
Аз от 2009 г. след положени вътрешни мазилки и замазки съм зазимил. Е вече зимният ми сън свърши и от юни се връщам на строителната площадка. Първо ще се заема с външната изолация, мазилка.... Паралелно ще правя и дувара с някои работи по терена. Също и окачени тавани, обръщане на прозорци и разни такива. За лаковете питам тъй като ще правя външни каси, капаци на прозорците (не зная дали това е правилната дума), както и декоративно дърво по външни ъгли, греди и т.н. Имам една лятна кухня чиито таван ще е дървен, под чардака също. Чудя се какво да правя със стрехите, дали да ги оставя така с гредите или да ги накова??? Та за това проявих личен интерес към лаковете използвани от теб.

Ааа, като стана дума да взема да питам за съвет. Искам да сложа някакви декоративни дървени "решетки" на прозорците. Някаква идея?
Снимки не съм сложил, защото нещо не мога да се оправя с поставянето им тук (виноват).
Хайде със здраве и успех*drink1*

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-04-04 00:36 от Geto.
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
04-04-2011 - 17:17:19
avatar
Quote
bezopit
Е толкова и съм разбрал на какво си ме учил :-[:-[:-[ Важното е,че имаше добро желание и ми помогна да придобия ясна представа за цветът!*beer**beer**beer*
[www.vbox7.com]

Прецених , че е по-добре да Ви питам на лична.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Строеж на къщи, Бетон, Арматурa, Изкопи , Плочи, Изолация, Хидроизолации, Кофраж, Колони, Основи, Подпорни стени, Теракот, Ремонт на бани, Фаянс, Изграждане на басейни, Покриви, Къщи и жилищни сгради, Ремонт покриви, ВиК, Груб строеж, Гипсокартон, Зидарии, Мазилки, Вътрешни ремонти , Поставяне на капандури, Реконструкции, Ламинат, Интериорни врати, Топлоизолационни системи, Сухо строителство, Ел. инстлации, Топлоизолация, Дограма, Латекс и др.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-04-04 17:19 от personall.
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
04-04-2011 - 17:54:25
Гето лекинко ме ласкаш с тези благи думи благодаря ти за което.Мисля,че всеки прави това което на него му харесва.Твоята къща също е кокетна и затова исках да пуснеш малко снимки за да видим докъде си стигнал все пактук сме от доста време и сме видяли и много и малко и добро и лошо, по-някога и недоразумения са се получавали.Както и да е важното е работата а и приказката да върви.Има специална тема за качването на снимки даже е закована най-отгоре.Булхомс се е погрижил да помогне прочетия и качи някоя и друга снимка в темата ти да видиме докъде си.На мен ми хареса да си накова стрехите това и направих.Вярно доста труд се хвърли,но пък станаха както ми харесва.Всичко е въпрос на гледна точка,финанси а и не на последно място майстори.Мен ако питаш накови ги.За дървените капаци на прозорците съвет не мога да ти дам защото не съм навлизал в подробности и не съм се интересувал за тях.В плановете ми не е влизало да слагам капаци и не мисля да го правя.Вземи се у ръце и качи някоя снимка в темата ти.
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
04-05-2011 - 16:29:17
Безопит,как си виртуални приятелю *ok* хубавее ли къщето .
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
15-05-2011 - 22:26:53
filmatoplo чак сега виждам поста ти.Ти кажи хубавее ли?*drunk*
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
16-05-2011 - 11:35:59
Ами прати адекватна скорошна снимка , или от празнуването на великден -гергьовден .*drunk* Сигурно вече спряташ двора.
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
17-05-2011 - 17:31:00
Е пратил съм актуални снимки по-актуални нямам.След раздялата с дърводелците си спретвам таваните на почина направи си сам.winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход