Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.

Публикувано от bezopit 
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
09-05-2009 - 15:04:59
Честито и от мен ! Много весели моменти да имаш в къщата ! *beer*
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
09-05-2009 - 20:14:34
безопит ,а вече СОПИТ ,би ли споделил как стана сглобката с тези тухли.Нашите са 38 -ци и се оказа , че няма с какво да се режат.Та ще призиждат с еденички. Ти как реши този проблем.
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
09-05-2009 - 23:32:21
За рязането-сръбския сайт.
[www.beodom.com]

Тук обаче няколко строежа заглеждам...никой не реже.Допълва с единички на общо основание и това е.
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
09-05-2009 - 23:44:15
Гн БЕЗОПИТ,
споделете своя опит относно икономическата страна на начинанието.
Сигурно сте си водили някаква сметка.Колко Ви излезе грубия строеж на м2.
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
10-05-2009 - 02:06:37
Как не ви е срам бре! Толкова редове изписахте за тази къща, без нито един косур да и намерите. Що за форумци сте брееееййй!
Abu
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
10-05-2009 - 09:10:07
Аааа, има кусури, ама що да разваляме доброто общо впечатление. После още няколко страници полемика "за" и "против" и накрая - пак същото положение. Тя работата вече свършена, при това добре...
Най-неприемлива за мен е липсата на улуци и водоотвеждане, но предполагам какъв е отговорът и затова не го споменах досега.
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
10-05-2009 - 21:38:37
Доста въпроси са се посъбррали ще се постарая да отговоря на всички без да изпусна някой.Първо за комините -наистина са от итонг и по мое сведение няма проблеми с него.Не ме е страх да поема риска въпреки противоречивите мнения за итонг и комини.Поживьом увидим!Каманите са от кариера тези които се виждат отзад на къщата и ако случа на майстор да ги изида ще стане страхотно.Визоализация нямам,но ще пускам снимки нататъка като се придвижва проекта.Тухлите ги рязахме с флекс и диамантина а където трябваше зидахме с единички и четворки.Вярно,че не е приятно някяк системата им е недовършена,но несъжалявам,че избрах тях.Ясно е,че на много хора е любопитно колко излиза грубия строеж към днешна дата.На мен ми излезе 165Е както виждате без дограмата.Строил съм с бригада аз съм си доставял материалите и смятам,че съм намирал най-приемливите цени.
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
10-05-2009 - 21:42:05
Май чудото "анита" ще се окаже правО,че могат да се докарат цени и по 120Е/м2...на някой много лесен терен,с не много сложен проект...
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
10-05-2009 - 22:43:53
Възможна е и цена 80 Е/м2,ако всеки си строи сам.
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
11-05-2009 - 20:17:37
Безопит 165Евро- От каква разгъната площ ги вадиш , 200 има ли. Миналата година бях в стария Пловдив и видях строяха една такава възрожденска къща , дори бяха я покрили с конструкция да не вали дъбовата дървения която преобладаваше .Ако отида някой ден пак вече -ще е готова. Какво като е без олуци къщата , така се образуват красиви ледени висулки и като започнат да се топят ще си слушаш капчука как пее - класика .Той чара ще е цъфналото червено мушкато в саксиите наредени по перваза на дървените прозорци и на дървения парапет на терасата . *yes*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход