Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ДО 4ОВЕК

Публикувано от Маги 
Re: ДО 4ОВЕК
13-03-2006 - 18:06:16
Защото е било одавнаsmiling smiley По принцип трябва да съдържа доста схеми, зони с повишен риск, разполагане на механизация, изкопи, планове за евакуация....
R. Velchev
Re: ДО 4ОВЕК
14-03-2006 - 09:16:22
Миналата година на 1 февруари подадохме документите в общината, на 17-ти същия месец взехме разрешителното за строеж.
Re: ДО 4ОВЕК
14-03-2006 - 09:34:57
Е добре де - вече са се образовали и на повечето места знаят горе-долу какво трябва да съдържа. Има си указания. Не казвам , че си се минал - точно обратното, но ако тръгваш сега да поектираш най-вероятно ще ти искат по-пълна документация. То изависи и в коя община си.
R. Velchev
Re: ДО 4ОВЕК
14-03-2006 - 10:32:28
Между другото истина беше, че и те не знаеха какво точно трябва да има в този план, по време на проектирането се оказа че има такова изискване от 01.01.05 и архитекта го прави в движение.
Re: ДО 4ОВЕК
22-03-2006 - 13:44:50
Може ли някой да ми отговори,дали може да вдигнеш втори етаж, и да не направиш плоча,да покриеш и след това да сложиш таван на вторият етаж с плоскости.Искам помощ,защото точно така се прави нашата къща,а аз не съм убедена ,че е правилно.
Re: ДО 4ОВЕК
22-03-2006 - 14:00:37
до Диана:
Не разбрах добре въпроса ти. Над втория етаж нямате плоча, а покривате с плоскости ли? Видях една подобна къща. Беше много красива. Води се етаж и половина, защото няма горна плоча, а дървена конструкция, върху която са разположени спалните помещения и завършва с каратаван. smiling smiley
Re: ДО 4ОВЕК
22-03-2006 - 14:26:06
Не разбирам какво точно те притеснява дали това, че над втория етаж нямаш бетон или това, че ти правят покрива над втория , пък не са направили плоча между пълвия и втория?
Я обясни.
Ако става въпрос за покрива над последния етаж - даже е по-добре без бетон - бетонът нито има топлоизолационни свойства, нито хидроизолационни и само тежиsmiling smiley Единствено има противопожарни свойства, но това се решава с двойна обшивка от противопожарен гипсокартон на дървената конструкция.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход