Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Камини, котли и печки на пелети и екобрикети

Публикувано от marea 
Камини, котли и печки на пелети и екобрикети
26-07-2008 - 21:40:42
Моля споделете мнението си за тези продукти :g:
Re: Камини, котли и печки на пелети и екобрикети
26-07-2008 - 22:27:44
здр, ние имаме печка на пелети. Много съм доволна. Отоплението на пелети ми излиза много по евтино. Нашата е на фирма EDIL KAMINE . Закупихме я от една Старозагорска фирма. Отплявам апартамент 100кв.и в сравнение с минали години вкъщи много по топло . Ако ви интересува май имам визитка някаде.
Re: Камини, котли и печки на пелети и екобрикети
26-07-2008 - 23:52:08
Quote

Отоплението на пелети ми излиза много по евтино.

Е май не е съвсем така...... Освен ако не се прави сравнение с нафта spinning smiley sticking its tongue out

marea - не вярвай 100% на всичко дето ти казват. Има и доста рекламиращи тука.
По добре използвай търсачката - има много писано на тази тема тука и със по-задълбочени дискусии.
Re: Камини, котли и печки на пелети и екобрикети
27-07-2008 - 13:47:11
Petar, прочетох това което бе написано по подобна тема но никои не направи точни сравнения между ток,нафта,газ,пелети,екобрикети,дърва за това отворих нова тема.
Re: Камини, котли и печки на пелети и екобрикети
27-07-2008 - 15:16:22
имам въпрос към разбиращите от камини.

Като купихме къщата преди известно време... имаше направена някаква френска камина.. външен вид всичко изпипано. Решихме да я изпробваме в един по хладен ден... и стана една димилка в стаята да си такова мамата... smiling smiley то комина ли не удължавахме.. то шапки ли не правихме.. до клапите ли не отваряхме... то дупки ли не правихме на комина горе че да го завихря....
то маистори на камини ли не викахме.... 3-4 човека идваха да видят какво не е наред в конструкцията че пуши.... е няма и няма.. и не могат да си обяснят. За тях всичко е изпълнено като е правена но камината си пуши. И комина бил наред... само че дима отива в стаята вместо нагоре. Остана само един вариант - да се сложи стъкло. Но комшиите имат същия модел и при тях няма нужда от джам.. значи не е и там проблема.. и вече ми писна дори бяхме решили да я сабаряме и наново да я правим...

та... ?
Re: Камини, котли и печки на пелети и екобрикети
27-07-2008 - 20:48:05
Телефонирайте на човека от който е закупено жилището - брато от тъй бе . smiling smiley
Re: Камини, котли и печки на пелети и екобрикети
27-07-2008 - 22:24:29
Аз не съм съгласна. Преди това се отоплявах на ток и плащах по 230 -260 лева за ток на месец сега спред времето ми излиза около 120 лева. Ако това не е по евтино кое??? Да не говорим колко се стопляхме с ток !!!
Re: Камини, котли и печки на пелети и екобрикети
28-07-2008 - 03:13:44
Калински, спомни си какво казваше баш Майстора в едноимения филм: "Слагам ти шапката и си заминавам", а "инвеститора" го поправяше- "вземаш си шапката и си заминаваш"?? "Не, слагам ти шапката и си заминавам" повтаряше баш Майстора.
Стреляхте ли в комина с чифте?? :] Ако не си гледал филма, препоръчвам ти го!!
Re: Камини, котли и печки на пелети и екобрикети
28-07-2008 - 10:16:55
за филми ли ще говорим или ще дадете акъл ?

а за телефониране на човека от които е закупен имота - не става. купен е от англичаниsmiling smiley да не говорим че те са виждали имота си 1-2 пъти smiling smiley купуват по интернет.. едва с 300 зора ги накараха да додат до бг при продажбата smiling smiley кво говорим за прословутата камина.
Re: Камини, котли и печки на пелети и екобрикети
28-07-2008 - 21:19:16
Така е, у комшията всичко е по-убавоwinking smiley И аз имам подобен проблем с камината на село smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход