Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

търся мнения за сглобяемите къщи

Публикувано от toniko 
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
08-09-2008 - 19:12:20
Еее Човек, та нали съм проф. фотограф, нема как иначе winking smiley

Ето че и аз влязох в устата на хората, а как само обичам да ме фалат spinning smiley sticking its tongue out

Хайде не се дърляйте и двамата сте ценни за форума :!:

Поздрав,
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
08-09-2008 - 23:14:01
avatar
А бре колеги... Действително ли е голям интереса към т.нар. сглобяеми къщи??? Днес имах една оперативка на Позитано и там всички казаха, че отдавна искат да се пренесат в такова нещо... Е малко по-луксозно де... Наистина започнах да се замислям да го направя бизнес... Дали ще е удачно? При прилична цена на сградите, с добра печалба без алчност??? Може и да стане нещо..
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
08-09-2008 - 23:53:22
Geto Написал:
-------------------------------------------------------
> Еее Човек, та нали съм проф. фотограф, нема как
> иначе
>
> Ето че и аз влязох в устата на хората, а как само
> обичам да ме фалат
>
> Хайде не се дърляйте и двамата сте ценни за форума
>
>
> Поздрав,


Ти си добре. Какво да кажем ние идиотите???Добре че разбираме от майтап!! :]
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
08-09-2008 - 23:55:27
n.nikoloff Написал:
-------------------------------------------------------
> А бре колеги... Действително ли е голям интереса
> към т.нар. сглобяеми къщи??? Днес имах една
> оперативка на Позитано и там всички казаха, че
> отдавна искат да се пренесат в такова нещо... Е
> малко по-луксозно де... Наистина започнах да се
> замислям да го направя бизнес... Дали ще е удачно?
> При прилична цена на сградите, с добра печалба без
> алчност??? Може и да стане нещо..


Николов, моето мнение е , че това е бъдещето. Различни нива на изпълнение- за всеки джоб.
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
09-09-2008 - 08:42:35
Не сте вие идиотите - Дон Балон, вие сте лековерните субекти (шараните) дето дават възможност на идиотите да просперитатsmiling smiley




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-09-09 08:42 от 4ovek.
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
09-09-2008 - 14:52:48
Така е, с шарани към прогрес winking smiley

Николов, не се подвеждай от приказките на земляка, за него "всичко американско - родно любя, тача и милея" winking smiley Ти като професионал разбираш, че това е едно времено залитане на нашенци и ако ти като предприемач намериш място в тази ниша ще правиш парички. Добре е обаче да се замислим, защо когато ида в Германия, Гърция или Турция някак не мога да ги видя тези бараки, та будали ли са ората там, че не можаха да видят бъдещето на картона, а демокрацията и свободната търговия при тях не е от вчера, нали :} :} Някои хора май живеят в розовият свят на холивудските бози :} :} :}
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
09-09-2008 - 15:29:07
avatar
Мисля, че бизнеса със сглобяеми къщи е устойчив - т.е. не се влияе от "бум" на строителството и "спад" на строителството. За тях винаги има клиенти, може и много по-малко но си има и те са относително постоянна величина през годината, което само по себе си е добър икономически показател.
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
09-09-2008 - 16:56:26
Добре Николов, ти като се хвърляш в тази ниша вероятно добре си я проучил и знаеш по-добре за нагласите и тенденциите и. Би ли споделил, защо бъдещите ти клиенти ще предпочетат американски тип къща пред класическата технология? Ясно е че за всеки влак си има пътник, но знаеш ли кой и защо иска такава къща? Имаш ли наблюдение за демографските характеристики на картонените обитатели? Възраст, социално положение и т.н. moody smiley:
Хайде да направим едно малко пазарно проучване, може би да е полезно не само за теб winking smiley Ние със земляка може да направим нещо подобно от тук, нали нашенските поклонници са се запътили на там от където тукашните вече се връщат spinning smiley sticking its tongue out

Поздрав,



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-09-09 17:10 от Geto.
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
09-09-2008 - 18:43:46
avatar
Честно казано имам такова проучване със съответния профил, но ще се извиня, че не мога да го споделя с вас. Доста пари хвърлих за него и доклада наистина си го бива.
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
09-09-2008 - 19:26:43
Здравейте приятели и противници на дървените къщи. Реших да си призная най-после - ще строя дървена къща. Мечта ми е от 4 години. Оттолкова купувам и чета специализирани списания, имам цял гардероб. Проектът е готов от това лято, чакам надзорната фирма да го внесе за разрешително за строителство тази седмица. Оценката за съотвествие е готова. Избрал съм си и фирмата изпълнител. В момента търся изпълнител на нулевия цикъл. Както казват моите колеги - voila smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход