Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

търся мнения за сглобяемите къщи

Публикувано от toniko 
Re: търся мнения за сглобяемити къщи
25-01-2008 - 16:59:05
а защо не попита някой от предишните клиенти на екозид какви са им отзивите за тях или не отиде да видиш някоя от предишните къщи какви дефекти е дала, поживей известно време и ще споделяш друго мнение може би
Re: търся мнения за сглобяемити къщи
25-01-2008 - 17:00:35
и аз така мислех през 2004г, сигурно и ти ще мислиш като мен през 2010, иначе на приказки са много добри
Re: търся мнения за сглобяемити къщи
25-01-2008 - 17:03:12
аз само с довършителните работи, които ги правеха други хора, както и с тези, които не са правени от екозид нямам проблеми, иначе досега май няма някъде да не съм пипал
Re: търся мнения за сглобяемити къщи
27-01-2008 - 12:35:37
Производителите са, много. Трябва да се търсят повече възможности, както и мнения. Но според мен всичко е въпрос на качествен проект. На скоро търсих информация за дървени сглобяеми къщи и разбрах че проектантите никак не са достатъчно.
Re: търся мнения за сглобяемити къщи
27-01-2008 - 12:50:58
me4o ,

Точно така е и според мен. Българина освен ,че му пречат миналите десетилетия , то за него сега и дървото е нетраен материал .
Другото , което е ,че се гледа на проектирането като на нещо за което даваш пари и не ти трябва после. Добре обмисленото проектиране спестява доста нерви . Ако се перефразира една поговорка - три пъти мери в проектирането и един път режи в строителството.
Re: търся мнения за сглобяемити къщи
27-01-2008 - 12:59:03
Не ми е известно, има ли специализирани проектански ателиета или фирми, занимаващи се изцяло с проектиране на този тип сгради moody smiley:
Re: търся мнения за сглобяемити къщи
27-01-2008 - 13:16:22
Изпратено от: inj (IP съхранено)
Дата: January 24, 2008 07:31PM


Аз влизам редовно, а ти?

[www.huf-haus.com]

1.6 милиона паунда малко пари ли са?

e-mail: inj@injener.net
ICQ: 46741990


Аз освен , че влизам ами и чета какво пише за разлика от тебе . Това което си дал е обява на АНИ и вземи прочети какво пише в обявата на АНИ т.е. какво влючва тази цена .
[www.timruss.co.uk]
Иначе цените са дадени на немския сайт , а ако искаш да похарчиш 20 евро ще поличиш и доста подробно инфо вкл. и за кв.м. цена в зависимост от обзавеждането .
Re: търся мнения за сглобяемити къщи
27-01-2008 - 13:17:52
me4o ,

Не би трябвало да има чак толкова тясна специализация и то дефакто я няма. При навлезлите технологии за бетон и стомана трудно се връща човек към дървото. Има много голяма инерция.

Ако имаш желание пиши на лични съобщения за твоите намерения , пък мога да споделя и аз нещо.
Re: търся мнения за сглобяемити къщи
27-01-2008 - 13:52:34
имам нужда от помощ. не разполагам с много пари,и за това мисля варианта да си купя малък парцел в регулация и да наема фирма за зглобяема къщичка около-60кв.м. кажете ми дали ще направя грешка,или коя фирма е коректна. имали голямо бягане ако парцела е в регулация,ток,вода за други документи? благодаря ви предварително.
Re: търся мнения за сглобяемити къщи
27-01-2008 - 13:58:30
fonix76 ,

Като си купуваш парцела гледай внимателно за водата , тока и канализацията. Хубаво е всичко да е наред.
Документите за къщата са едни и същи за дървената и друга. Без бягане няма да стане. Първо избери си хубав парцел. УСПЕХ!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход