Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

търся мнения за сглобяемите къщи

Публикувано от toniko 
Re: търся мнения за сглобяемити къщи
18-01-2008 - 17:07:56
да,наистина е класическа книга,толкова точно се изказва пича за доста неща просто съм възхитен.ако беше издал книга и за сглобяеми къщи мямаше да бъде лошо.но и тази книга върши мноооого добра работа!
Re: търся мнения за сглобяемити къщи
18-01-2008 - 17:09:50
а къде ти я строят къщата,колко е голяма и колко ще ти излезе всичко накрая?
Re: търся мнения за сглобяемити къщи
18-01-2008 - 19:23:55
Вече две години тече този форум и всеки търси разни съвети къде и как да намери информация кои са сериозните фирми в бранша.

Щом и образът на Баш майстора се намесва във форума - страховете от ужилване са повече.

Защо не направите нещо най-просто - ВИЖТЕ КОЙ КАКВО СТРОИ И КОЛКО Е ПОСТРОИЛ. Това е най-адекватната оценка - построеното. Интернет дава достатъчно информация за всички фирми в България. Само да се разровиш.

А рекламните изблици на някои фирмени агенти тук май са неуместни.
Да ме прощавате, колеги но ще ви се наложи да понаучите нещо за маркетинга...Там пише за така наречената неандерталска реклама.

Поздрави и успех на всички


:}
Re: търся мнения за сглобяемити къщи
18-01-2008 - 19:26:21
къщата е в Ляхово - 265 кв.м, цената на квадрат е много относително защото ние искаме много скъпи довършителни неща. От Екозид ни сглобиха къщата за две седмици, защото работили по някаква нова технология. Подготвят предварително панелите в цеха им, а после на място само ги сглобяват с кран, което значително скъсява времето.
Re: търся мнения за сглобяемити къщи
18-01-2008 - 19:28:57
Да съгласна съм, че трябва да се гледа свърчената работа, затова казах преди малко че съм избрала Екозид защото са с най-голям опит на пазара. Другите се появиха след това
Re: търся мнения за сглобяемити къщи
19-01-2008 - 04:36:21
Може ли някой , на когото му строят сглобяема къща,да се опита да направи "разрез" на външна стена. Като се почне от вътре на вън примерно и се дава дебелината на различните слоеве. Плийз!!
Re: търся мнения за сглобяемити къщи
19-01-2008 - 15:13:09
И да си дам все пак мнението,какво мисля за сглобяемите къщи. Ако са направени както трябва, са супер. Много по-лесни за изпълнение, много по-ефтини, далеч по-лесно отопляеми, (смятам,че за климатичните и сеизмологични условия на БГ, са ненадминати)не изискват масивни основи,устойчиви на земетресение.Подчертавам дебело, трябва да са изпълнени добре и да не се стиска човек за изолациони материали.
Re: търся мнения за сглобяемити къщи
19-01-2008 - 15:58:39
то за всичко е така,ако е направено както трябва,съвестно и качествено е супер,но за жалост в България манталитета ни е все още такъв че трябва да си внимателен за всичко и да си като падар!
Re: търся мнения за сглобяемити къщи
19-01-2008 - 17:30:35
Аз си мисля че като човек си търси компания която да му изпълни проекта,може да сравни начина на конструкция, използвани материали, дебелина на изолацията и пр. Какво става с тези които започнаха строителството на сгл. къщи, няма ли кой да изпълни молбата ми от горния постинг??
Re: търся мнения за сглобяемити къщи
19-01-2008 - 17:34:12
А да, и един съвет към тези които ще изберат типа сгл. къщи. Изисквайте шумоизолация на вътрешните стени, особено ако спалните са долепени. Другия вариант е да се търси арх. план където баните са разположени м/у спалните. Ясно е сащо :}
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход