Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

търся мнения за сглобяемите къщи

Публикувано от toniko 
Re: търся мнения за сглобяемити къщи
14-01-2008 - 11:34:06
kondev, цената ти е изключително добра!
Re: търся мнения за сглобяемити къщи
14-01-2008 - 14:32:31
Кондев, кой ще Ви прави основите и първата плоча, и ако е същата фирма, това влиза ли в гореспоменатата цена от 450 евра/м2?
Re: търся мнения за сглобяемити къщи
14-01-2008 - 17:04:46
Същата фирма ще го прави и влиза в цената. В цената влиза и излолация на фундамента от бетон.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-01-14 17:05 от kondev.
Re: търся мнения за сглобяемити къщи
14-01-2008 - 18:25:06
В случай, че в тази цена влиза и транспорта, и ако това е цена с ДДС и ако наистина всичко се изпълнява качествено, то тогава тази цена е поносима. Очакваме отзиви след започване на работа, вероятно ще направите снимки на етапите на строителство. Успех!
Re: търся мнения за сглобяемити къщи
14-01-2008 - 18:44:53
В цената е включено всичко упоменато. Идеята за снимки на различните етапи е добра. Ще се сещам чат-пат winking smiley
Re: търся мнения за сглобяемити къщи
14-01-2008 - 20:36:17
здравейте,виждам че тук дискусията е доста обширна и се води от доста време и прочетох доста мнения,и положителни и отрицателни относно сглобяемите къщи!решил съм да си правя такава иняма да откажа помощ или съвет!
Re: търся мнения за сглобяемити къщи
15-01-2008 - 08:47:50
dancho Написал:
-------------------------------------------------------
> здравейте,виждам че тук дискусията е доста обширна
> и се води от доста време и прочетох доста мнения,и
> положителни и отрицателни относно сглобяемите
> къщи!решил съм да си правя такава иняма да откажа
> помощ или съвет!


Все още съм много в началото, като понапредна малко, може и да почна да давам съвети smiling smiley
Re: търся мнения за сглобяемити къщи
15-01-2008 - 11:29:25
здравейте,ако може някой да ми помогне с информация конкретно за 2 фирми,които се занимават със стрителство на дървени къщи- Екозид и Сал Трейд! Спрели сме се на тях на ниво оферти и предварителни разговори!Коректни ли са,как работят?
много благодаря!
Re: търся мнения за сглобяемити къщи
15-01-2008 - 12:49:37
Вижте сайта [www.ibt.bg] - технология с оставащ кофраж.
Това всъшност е разновидност на монолитно строителство, но изпълнението е изключително бързо, по-бързо от стандартни сглобяеми къщи. Цените са конкрентни на монолитното.
Re: търся мнения за сглобяемити къщи
15-01-2008 - 21:06:12
Здравейте,
Ще ви бъда благодарна, ако ми помогнете с мнение.

Мой близки, които живеят в Стара Загора са си построили къща направена от Милин камък. Казаха че е станала бързо и се топли лесно в тия студове. Някой друг има ли впечатления от Милин камък.

Изгодна ли е цена от 480 лв. на кв. м. без довършителни работи и основата за къща с 79 кв. м. с три спални и 7 кв. м., покрита тераса, 2 бр. бани с тоалетни, като са включени ел. инсталациите и ВиК без обаче контактите ключовете, мивките и т.н. иначе има и покрив с полимерни керемиди и PVC дограма. moody smiley:
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход