Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Незащитените хора в Натура 2000 защитените зони

Публикувано от другата страна 
Re: Незащитените хора в Натура 2000 защитените зони
09-11-2006 - 22:41:48
Като прескачам другите глупости, ще ти отговоря само на това:

"Ще видим,но явно си доста сама в беса си,затова сипеш обиди по всички,които не са на твоето мнение"

Колко сте? Я, виж- двама, като единият не се прехласва по проридозащитни идеи, а направо си признава, че не го интересува и щом на него не му върнали площадите, да вземат нивите на другите. Т.е. остана само ти, срещу само мен.

И не съм сама, и съм бясна заради крадливата олигархия и такива заблудени като тебе, дето нищо освен собствения си въображаем ореол не виждат. Добре, че не са всички толкова изкукуригали.

И последно: сипя обиди срещу молумници, които нямат никакви аргументи, а ми размахват лозунги без даже да могат да ги защитят.

Щяла да защитава природата? Как ще я защитиш срещу строежа на хотела на Любка Качакова на Иракли, мъри умнице? Съвсем законно там няма да кацат гарги, щото така ще са казали от екоорганизацията на синчето на вицепрезидента Ангел Марин. И накрая какво? Няма да има бетон, нали?

Ееееееее, то бива, то може, ама чак пък толкова да си затуляш очите не може! Не е нормално просто!
Re: Незащитените хора в Натура 2000 защитените зони
09-11-2006 - 23:17:06
avatar
другата страна Написал:
-------------------------------------------------------
> Щяла да защитава природата? Как ще я защитиш срещу
> строежа на хотела на Любка Качакова на Иракли,
> мъри умнице? Съвсем законно там няма да кацат
> гарги, щото така ще са казали от екоорганизацията
> на синчето на вицепрезидента Ангел Марин. И накрая
> какво? Няма да има бетон, нали?
>
> Ееееееее, то бива, то може, ама чак пък толкова да
> си затуляш очите не може! Не е нормално просто
!

Е,сега поне е ясно.Беснееш, защото няма да строят "правилните" хора.Смешна си.
:}
Re: Незащитените хора в Натура 2000 защитените зони
10-11-2006 - 10:30:05
Не се правя на природозащитнник, защото за момента приоритет е да се стъпи здраво на шията на българския собственик за да бъде накаран да се държи отговорно със собствените си имоти и към обществото. Единствения начин за това е силово и централизирано.
Какво се получава като се разреши на баба Пена да си прави навеси в двора можеш да видиш във всяка циганска махала. Просто иди и виж какво се получава.
Хора с твоя манталитет трябва да бъдат силно ограничени в управлението на собствеността. Питаш дали е по-добре да си ти или някой друг. Ами като виждам, че по-лош стопанин от теб не може да има, предпочитам да е някой другsmiling smiley
За съжаление наистина не си изолиран случай, а си типичен собственик на имот, за когото личният интерес е над всичко.
Re: Незащитените хора в Натура 2000 защитените зони
10-11-2006 - 11:40:07
Извинявай, че ще ти го кажа така направо, но ти си проста. Беснея, защото ще бъдат ощетени собствениците без това да доведе до защита на природата.

А ти щеше да бъдеш смешна, ако не беше толкова тъжно, че има толкова плиткоумни като теб.
Re: Незащитените хора в Натура 2000 защитените зони
10-11-2006 - 11:42:42
Винаги навсякъде по света интереса на собственика е над всичко, иначе никой не иска да има собственост и съответно спира да работи и после няма и за помощи на калпазаните. Справка- фалиралия обществен строй преди 17 години.

Аман от дървени философи!
Re: Незащитените хора в Натура 2000 защитените зони
10-11-2006 - 11:56:02
Когато видя немците масово да си остъкляват балконите и да си строят навеси по дворовете ще се съглася с теб.
Re: Незащитените хора в Натура 2000 защитените зони
10-11-2006 - 18:01:16
avatar
другата страна Написал:
-------------------------------------------------------
> Извинявай, че ще ти го кажа така направо, но ти си
> проста. Беснея, защото ще бъдат ощетени
> собствениците без това да доведе до защита на
> природата.
>
> А ти щеше да бъдеш смешна, ако не беше толкова
> тъжно, че има толкова плиткоумни като теб.

Да ти припомня ли,как се канеше след 4-5г. да се пенсионираш,не по възраст,а защото вече ще си спечелила достатъчно от инвеститорите,за които работиш?Ето,затова е целия ти зор!Нещо много ти се объркват плановете.... Не можеш да ме обидиш,колкото и ниско да слезеш.Нещастна работа си ти.......
:} :} :} :} :}
Re: Незащитените хора в Натура 2000 защитените зони
11-11-2006 - 10:24:08
Да ти припомня ли,как се канеше след 4-5г. да се пенсионираш,не по възраст,а защото вече ще си спечелила достатъчно от инвеститорите,за които работиш?Ето,затова е целия ти зор!Нещо много ти се объркват плановете.... Не можеш да ме обидиш,колкото и ниско да слезеш.Нещастна работа си ти.......


Ми след 4-5 години може да имам натрупани години за пенсия, мъри Абсурдано. Това не ти ли идвало на ум, ако имаш такъв? Освен това ще стане, независимо от Натура2000, защото търговията със земеделски земи по никакъв начин не ми влиза в тези планове. То всъщност никак не е трудно стига човек да не е с пилешки акъл и да не е много алчен, ма какво съм седнала да обяснявам на хора, дето са си оставили мозакът в хладилника, да не се изхаби :}

"Умнице", я да те питам нещо да ме светнеш: Ти като голяма защитничка на природата какво ще направиш, ако Джевдет Чакъров вземе утре та си смени мнението и определи, че в Иракли, да речем, не кацат гарги и там могат да се строят мегакомплекси, а?

Я да видим само бръмбари ли има на таванския ти етаж или можеш и да мислиш, макар и със скоростта на албански реотан !

Re: Незащитените хора в Натура 2000 защитените зони
11-11-2006 - 10:26:36
Че то навсякъде по света има сградостроителни и градоустройствени правила, ве. Ама разликата с мародерската процедура по Натура 2000 е, че като си купуваш апартамент в една кооперация в Германия ти си изибираш и се съгласяваш с тия условия, а тук никой не те пита и даже ти отнема възможността да се защитиш пред съда. Какво се правиш на неразбрал?

Re: Незащитените хора в Натура 2000 защитените зони
11-11-2006 - 13:04:22
В България законите се сменят много динамично, н отова не означава, че в любимите ти страни нищо не се променя. В Ирландия забраниха тютюнопушенето в кръчмите, въпреки, че собствениците на кръчми заявиха, че това ще доведе до загуби НИКОЙ НЕ ГИ КОМПЕНСИРА.
Обществото, което е в твоята глава не съществува практически никъде. Демокрацията всъщност е репресия на мнозинството над малцинството, къде по-силно къде по-слабо. Свободата на личноста и защитата на индивида и малцинствата от мнозинството всъщност не е философия на демокрацията , а на други теории за обществени взаимоотношение, които засега са утопия, поради това, че не сме достигнали такова материално и духовно ниво, че да може да се приложи на практика. С две думи - прекалено сте прости за да бъдете свободни.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход