Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Re: защо некои брокита са толку тъпи? ето една интересна история
21-01-2012 - 12:12:43
avatar
Отречи, че си гей бе ivorad-е. Просто напиши с едно "ДА" или "ДА" Не желаеш нали? Причините са ясни.
Re: защо некои брокита са толку тъпи? ето една интересна история
21-01-2012 - 12:20:20
Quote
големо жувотно
Отречи, че си гей бе ivorad-е. Просто напиши с едно "ДА" или "ДА" Не желаеш нали? Причините са ясни.

И като отрека - значи не съм гей? Така, както ти си героичен юнак, понеже си се самонарекъл за такъв?
Хе, хе - умниче: и за децата е ясно, че един нормален мъж няма нужда да коментира мъжествеността си, а перманентно коментиращите юнаклъка си екземпляри са несъмнени пациенти на психиатриите!
:]
Re: защо некои брокита са толку тъпи? ето една интересна история
21-01-2012 - 12:28:55
avatar
Един мъж би да личен пример, ето защо аз ще ти кажа: Аз не съм гей или хомосексуален. Аз съм мъж и като такъв те приканвам да се срещнеме за да ми докажеш, че и ти си такъв.

Ти си на ход сега...
Re: защо некои брокита са толку тъпи? ето една интересна история
21-01-2012 - 12:33:04
Quote
големо жувотно
Един мъж би да личен пример, ето защо аз ще ти кажа: Аз не съм гей или хомосексуален. Аз съм мъж и като такъв те приканвам да се срещнеме за да ми докажеш, че и ти си такъв.

Ти си на ход сега...

За съжаление, скоро нямам път към холандските психиатрии, крайбрежните СПА-центрове или гръцкото Беломорие, където са хотелите ти.....
Да ти имам представите за мъжественост, хахавелчо!
:]
Re: защо некои брокита са толку тъпи? ето една интересна история
21-01-2012 - 15:39:01
Quote
ivorad
Quote
batko
Ивчо е неосъзнат педерас щото кога майка му беше бременна с него съм му се празнил върху тъпата мутра

Уаууууу, твърдо си убеден, че дори простият досег със семенната ти течност води до тъпота и неспособност за осъзнаване?
Не си далече от истината, дедо - я погледни щерка си. Обаче първо я накарай да среши мустаките. Така и ти ще се умилиш!
:]
Спермоядче я питай майка си сестра си и женка си как им сресвам къделите.И за разлика от теб аз не съм педерас педофил.От такива дето съм им мил очите с ....акъл неща.Господ се е изгаврил с теб да си го знаеш баламурник смотан
Re: защо некои брокита са толку тъпи? ето една интересна история
21-01-2012 - 21:58:37
Quote
batko

Спермоядче я питай майка си сестра си и женка си как им сресвам къделите.И за разлика от теб аз не съм педерас педофил.От такива дето съм им мил очите с ....акъл неща.Господ се е изгаврил с теб да си го знаеш баламурник смотан

Отново елегантен в езика си!
За съжаление, мечтанията ти за някои дами са типични за човек с тежък сексуален проблем......Да не те глождят мустаците на щерката?
:]
Re: защо некои брокита са толку тъпи? ето една интересна история
21-01-2012 - 22:13:07
Quote
големо жувотно
ивчо, няма истински мъж който би предпочел избръснат гъз на хомосексуалист, пред жена. (изключвам камелия) Затова и мразиш жените, защото ги имаш за конкуренция. Искаш як, надървен мъжки кур нали ивчо?

Те този казус е много труден: "избръснат гъз на хомосексуалист" vs "камелия"

Аз мисля, че дори да не е избръснат въпросният гъз пак ще спечели!
Re: защо некои брокита са толку тъпи? ето една интересна история
22-01-2012 - 00:47:53
Ееее големо шоу, убав си е форума щом жена ми ми вика - кво се смееш там бе. И да знаете че без „тримата тенори“ нема да същото!
Re: защо некои брокита са толку тъпи? ето една интересна история
22-01-2012 - 10:01:00
како, голям селяндур си, нали знаеш ? Тъп при това.
Re: защо некои брокита са толку тъпи? ето една интересна история
22-01-2012 - 10:03:41
Quote
granit
Ееее големо шоу, убав си е форума щом жена ми ми вика - кво се смееш там бе.

Охо, ти май ме послуша и отиде да ти изработят липсващата гънка там, отгоре?
Поздравления за придобивката!
:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход