Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

защо некои брокита са толку тъпи? ето една интересна история

Публикувано от големо жувотно 
Re: защо некои брокита са толку тъпи? ето една интересна история
19-01-2012 - 05:52:31
Quote
gekko
@Ками, да бе на работа си във форума.... дори и на връх Коледа и Нова Година.... ти си болна, знам че не го осъзнаваш, но такива са фактите. Лекувай се ! Успех !
Не иска.Лудите не осъзнават че са такива.И пари сме предлагали да и съберем за да отиде при добър специалист ма не иска



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-01-19 05:53 от batko.
Re: защо некои брокита са толку тъпи? ето една интересна история
19-01-2012 - 12:48:45
avatar
Quote
gekko
@Ками, да бе на работа си във форума.... дори и на връх Коледа и Нова Година.... ти си болна, знам че не го осъзнаваш, но такива са фактите. Лекувай се ! Успех !

Гечко, болният човек може и да се излекува, а дебилчето си е такова по рождение и такова си остава до края.
Няма да ти пожелавам успех, защото подобрение не се очаква при теб, а търпение на родителите ти и да не се чувстват виновни- човек едно го мисли, Създателят- друго отрежда..........
Re: защо некои брокита са толку тъпи? ето една интересна история
19-01-2012 - 12:54:14
avatar
Quote
batko

Не иска.Лудите не осъзнават че са такива.И пари сме предлагали да и съберем за да отиде при добър специалист ма не иска

Алоу, селяндура, ти що не си гледаш мустакатата щерка и добитъка, ми на всяка манджа- мерудия го раздаваш?
Ти пари за квартира през зимата нямаш, и блъскаш по рейсовете, овонян на оборска тор,че и ще предлагаш...........
Баси смешника нещастен!:]

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: защо некои брокита са толку тъпи? ето една интересна история
19-01-2012 - 16:06:34
Quote
камелия
Quote
batko

Не иска.Лудите не осъзнават че са такива.И пари сме предлагали да и съберем за да отиде при добър специалист ма не иска

Алоу, селяндура, ти що не си гледаш мустакатата щерка и добитъка, ми на всяка манджа- мерудия го раздаваш?
Ти пари за квартира през зимата нямаш, и блъскаш по рейсовете, овонян на оборска тор,че и ще предлагаш...........
Баси смешника нещастен!:]
Сушената ялова слива пак напълнила памперса.Дъртата попикана и миришеща на пикня чесън простакеса ще ми говори за деца.Аз поне имам а ти постоянно си пред компютъра щото си сама.Такива боклуци никой не ги иска и най добре е да се разкараш завинаги от форума
Re: защо некои брокита са толку тъпи? ето една интересна история
19-01-2012 - 16:07:51
Како, много си прост, много си тъп, много си ограничен, а па колко си смотан, не е истина !
Re: защо некои брокита са толку тъпи? ето една интересна история
19-01-2012 - 17:34:17
Quote
имотен
Како, много си прост, много си тъп, много си ограничен, а па колко си смотан, не е истина !
Педалче уентелегент софийски застани пред огледалото и се огледай.И хубаво се замисли а не се перчи колко си голям.
Re: защо некои брокита са толку тъпи? ето една интересна история
19-01-2012 - 18:00:31
avatar
Quote
batko

Сушената ялова слива пак напълнила памперса.Дъртата попикана и миришеща на пикня чесън простакеса ще ми говори за деца.Аз поне имам а ти постоянно си пред компютъра щото си сама.Такива боклуци никой не ги иска и най добре е да се разкараш завинаги от форума

Ялов си ти, щото дори и мустакатата щерка не си успял да направиш, а комшията е помагал.:]
Майката винаги е сигурно коя е, щото ги ражда, ама бащата е под въпрос до доказване..............та при теб нищо не е доказано, сельо.
Пак си изпаднал в манията си за величие, та нареждаш кой да пише във форума, ама така е то- когато живееш в измислен свят, губиш реалните представи дори за себе си.:]

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: защо некои брокита са толку тъпи? ето една интересна история
19-01-2012 - 18:29:41
како, оттеглям си думите, не ми пращай щерка си, щото като знам ти какъв си селяндур, тя няма как да е различна, нека си стои там при тебе на село да си копа картофките и да си отглежда мустачките.
Re: защо некои брокита са толку тъпи? ето една интересна история
19-01-2012 - 21:36:56
Quote
камелия
Quote
batko

Сушената ялова слива пак напълнила памперса.Дъртата попикана и миришеща на пикня чесън простакеса ще ми говори за деца.Аз поне имам а ти постоянно си пред компютъра щото си сама.Такива боклуци никой не ги иска и най добре е да се разкараш завинаги от форума

Ялов си ти, щото дори и мустакатата щерка не си успял да направиш, а комшията е помагал.:]
Майката винаги е сигурно коя е, щото ги ражда, ама бащата е под въпрос до доказване..............та при теб нищо не е доказано, сельо.
Пак си изпаднал в манията си за величие, та нареждаш кой да пише във форума, ама така е то- когато живееш в измислен свят, губиш реалните представи дори за себе си.:]
Ти майка никога няма да станеш освен ако не те осемени някой ветеринарен лекар като кравите.Ялова куха лейка.Няма мъж който мое да пие толква че да легне с теб боклук люлински
Re: защо некои брокита са толку тъпи? ето една интересна история
19-01-2012 - 21:38:03
Quote
имотен
како, оттеглям си думите, не ми пращай щерка си, щото като знам ти какъв си селяндур, тя няма как да е различна, нека си стои там при тебе на село да си копа картофките и да си отглежда мустачките.
Педалче ти па къде се буташ да го натаковам на майка ти.С тоя разпран задник къде си тръгнал
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход