Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

защо некои брокита са толку тъпи? ето една интересна история

Публикувано от големо жувотно 
Re: защо некои брокита са толку тъпи? ето една интересна история
23-01-2012 - 21:36:42
То само никовете ви са достатъчни, за да не ви допуснат в нито един форум.
Re: защо некои брокита са толку тъпи? ето една интересна история
23-01-2012 - 22:13:07
Quote
камелия
Quote
големо жувотно
Вървели си заедно: мазен педал-"юрист", радомирски милиционер, самонабълбукал се брокер, дърта люлинска шантонерка-бурсук и дядо мраз.
Въпростът е: Кой не пасва в картинката и защо?

Големоту животну, 1.9, 3.14 и куп никове, зад които се крие периодично изтрещяващият нещастник, зариващ форума с долнопробни снимки, видеа и опитващ да го срути, плюс изживяващият се като голям мъж батко, изпадащ в оргазъм при обясненията на сексуалните си представи, проектирани върху мъжки индивид.
Вие не пасвате на никаква нормална картинка и няма да паснете, колкото и цинизми да избълвате, колкото и хора да заплашите със саморазправа, колкото и закани за сексуални посегателства към мъжете във форума да отправите.
Oледай се в огледалото и тогава говори за другите.
Споделено в друг форум, по друга тема, ама ми се видя близко до тукашната тема .... Работа като брокер
Re: защо некои брокита са толку тъпи? ето една интересна история
27-01-2012 - 18:05:32
Quote
Кандидат селянка
Споделено в друг форум, по друга тема, ама ми се видя близко до тукашната тема .... Работа като брокер

Браво муцка.Не ме учудва,че ти се струва близКо до тукашната тема!
1.9
Re: защо некои брокита са толку тъпи? ето една интересна история
29-01-2012 - 17:11:28
Quote
камелия
Quote
големо жувотно
Вървели си заедно: мазен педал-"юрист", радомирски милиционер, самонабълбукал се брокер, дърта люлинска шантонерка-бурсук и дядо мраз.
Въпростът е: Кой не пасва в картинката и защо?

Големоту животну, 1.9, 3.14 и куп никове, зад които се крие периодично изтрещяващият нещастник, зариващ форума с долнопробни снимки, видеа и опитващ да го срути, плюс изживяващият се като голям мъж батко, изпадащ в оргазъм при обясненията на сексуалните си представи, проектирани върху мъжки индивид.
Вие не пасвате на никаква нормална картинка и няма да паснете, колкото и цинизми да избълвате, колкото и хора да заплашите със саморазправа, колкото и закани за сексуални посегателства към мъжете във форума да отправите.

Отдавна не бях се навъртал тъдява и сега кво да видя? Камелия ме сравнява с други форумци!?!
Камелия, търси психиатър, дано ти помогне. Тръгнала си уверено по пътя на Пунди.
Re: защо некои брокита са толку тъпи? ето една интересна история
29-01-2012 - 17:45:10
avatar
Quote
1.9

Отдавна не бях се навъртал тъдява и сега кво да видя? Камелия ме сравнява с други форумци!?!
Камелия, търси психиатър, дано ти помогне. Тръгнала си уверено по пътя на Пунди.

Сега остава да се появи 3.14 също съвсем случайно, че и с него да си обмените мисли.:]
Няма лошо да пропишеш и под другите, позабравени от теб, никове, та лудницата да стане пълна.smoking smiley
Re: защо некои брокита са толку тъпи? ето една интересна история
29-01-2012 - 18:05:20
Ками, не се заяждай, щото може пак да стане модератор.
Re: защо некои брокита са толку тъпи? ето една интересна история
29-01-2012 - 18:22:00
Quote
имотен
Ками, не се заяждай, щото може пак да стане модератор.

Изненадвам се , че такъв безимотен сривльо е бил модератор.
Re: защо некои брокита са толку тъпи? ето една интересна история
29-01-2012 - 18:56:22
Не се изненадвай, шегувам се с неговата мечта, не, не е бил модератор, това беше една от поредните му лъжи.
Re: защо некои брокита са толку тъпи? ето една интересна история
29-01-2012 - 19:45:28
avatar
Правилно ли прочетох или ме лъжат очите? Дино обвинява 1.9

Лъжецът вика "дръжте лъжеца" Дино сътворил лъжи и хванат на тясно за лъжите за 3те си фирми, за издръжките на деца, пенсионери, за сключените 1000 сделки и за какво ли още не, хванат натясно и до ден днешен отказващ да даде линк към поне едната от 3те си фирми.

Този индивид е тежко болен драги съфорумци! Има ли как да му помогнем? Аз бих дал първите 100лв за лечението му.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход