Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

защо некои брокита са толку тъпи? ето една интересна история

Публикувано от големо жувотно 
Re: защо некои брокита са толку тъпи? ето една интересна история
22-01-2012 - 18:15:55
Quote
ivorad
Quote
batko

Бе нещо много ти е кеф да те ръчкат отзад и да ти се .....в противната мутра.За гей нямаш възпитание ма за глупава педерас ставаш.

Я разкажи сега колко пъти си бяхме близки, Бате!
Обаче не пропускай подробностите, моля, най-вече обясни кога и къде / спомняш ли си гръцкия хотел на Шльокера?/......
:]
Ми кога майка ти беше бременна с тебе бяхме много близки.Всеки ден ти миех очите нещастнико.
Re: защо некои брокита са толку тъпи? ето една интересна история
22-01-2012 - 20:06:52
како, ти друго можеш ли, освен да си показваш тъпотията и простотията ? Оня нещастен бивш счетоводител ли ти е кумир, та непременно искаш да приличаш на него по тъпота ? Няма да успееш, той е недостижим.
Re: защо некои брокита са толку тъпи? ето една интересна история
22-01-2012 - 20:35:59
avatar
Василев, дичо, ти си нещастен брокер и си ичастник на пазара на НИ само във форума. Разбираемо е, че лайно като тебе не е оцеляло. Да го духаш заедно със ивчо. Той ще те вкара в средата където ти е мястото, а именно сред шибаните педерасти.
Пазара на НИ е сигурно, че не се влияе от сексуални мераци. Но сигурното е, че не се влияе и от това колко кинти има отделен участник в него. Лошо е, че някой може да си помисли, че пазара би се повлиял от неговото финансовото състояние
Re: защо некои брокита са толку тъпи? ето една интересна история
22-01-2012 - 22:48:14
avatar
Драгомире, панелообитателю, а може ли да го начукам на Ева (жена ти)? През това време ти мое да правиш свирки. Деба и тъпото ченге нещастно.
Quote
големо жувотно
Драгомире, панелообитателю, а може ли да го начукам на Ева (жена ти)? През това време ти мое да правиш свирки. Деба и тъпото ченге нещастно.

Благодаря ти за мнението! Не Знеех някои неща за мене, но свирки правя. Само трябва някой да свири на тях. Да съм тъпо ченге нещастно явно е нещо което ти харесва. С един разузнавач си хортувах преди няколко дни. Той ми каза следното: Това, че си началник на група, не значи, че трябва да им показваш колко си ларш. Прав е човека, когато се обадих в посолството , не трябваше да спирам до тук. Има компютърни престъпления в ГДБОП. Има и отзивчиви служители в нидерландското посолство. Този път ще гледам да стигна докрай. Докрай означава да ти бъда на свиждане в холански затвор и после да разказвам за срещата. Няма да има отбой!!!!!!
Този път жУвотното ме провокира да впрегна целия ресур на личните си средства. Или ще умра, или ще го установя!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Няма как такова мизерно същество да избегне закона. Ще го преследвам до последния си дъх!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Докото дишам, се надявам да се видим с лайното!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:g::g::g:
Re: защо некои брокита са толку тъпи? ето една интересна история
22-01-2012 - 23:33:17
avatar
Колко ли са личните средства на един регулировчик? Но иначе няма начин да не се видиме, освен, ако не си решил да гледаш как чукам Ева с черна лента на очите мизернико радомирски.
Re: защо некои брокита са толку тъпи? ето една интересна история
23-01-2012 - 01:46:26
avatar
Драгомире, не ме преследвай до последния си (миризлив) дъх, че се притеснявам за Ева. А и кой ще маха с палка по кръстовищата ако тръгнеш из Холандия да ми правиш свиждане в затвора. Абе посерко смрадлив я се огледай в някое огледало пък после пиши.
Re: защо некои брокита са толку тъпи? ето една интересна история
23-01-2012 - 06:17:24
avatar
Прочетох 6те страници на този форум и ми заприлича на форум към един сайт с "по друга " тематика : [www.izpoved.info]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход