Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ИМА ЛИ МОРАЛ В ОБСЪЖДАНЕТО НА ЦЕНИТЕ?

Публикувано от sid 40 
ИМА ЛИ МОРАЛ В ОБСЪЖДАНЕТО НА ЦЕНИТЕ?
29-04-2011 - 23:00:45
avatar
Има ли морал в обсъждането на цените на НИ и прогнозите? Сред влогарите и сривльовците има много честни и добри българи, но има и такива, които търсят единствено сензацията и вероятността да уязвят някого. Помислете приятели, ние които се интересуваме от покупката на НИ от едната страна на барикадата ли сме, или от другата?
Някои хора се стремят да те сплашат за да спреш да пишеш. само, че забравят, че вече живеем в друга епоха и отговорността ако е наказателна ще се носи точно от този дето я заслужава. Иначе семейството ми е свикнало да понася удари. Всякакви. Напук на всички изроди, смятам да го увелича, въпреки, че съм педераст, според Невидимко. Пожелавам весели празници на всички. Най-вече на сривльовците!
Re: ИМА ЛИ МОРАЛ В ОБСЪЖДАНЕТО НА ЦЕНИТЕ?
29-04-2011 - 23:13:08
Има морал да предупредиш хората да не се поробват със заеми, когато цените са тройни и четворни. Дори и в момента, когато са горе-долу двойни, пак си струва. И едно семейство да спасиш има полза и ще почувстваш морално удовлетворение. Никога няма да забравя как спасих едно младо семейство през 2007-а. Щяха да се порбят зверски. Със сълзи на очи ме питаха дали съм сигурен в тази теория за балона, защото на тях пък брокери им казали, че цените на имотите са "все нагоре". Накрая, като ги убедих да изчкат, пак ме попитаха, ама сигурен ли съм, че цените ще паднат дори и с 10%. Усмихнах им се. Не е морално да се възпозваш от човешкатата трагедия на хората, които точно на върха на имотния балон са били в нужда от жилище. Не е морално да си играеш със страховете на хората и да ги изиграеш, цял живот да плащат само за да им прибереш единия комисон. Ето това за мен не е морално!

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-04-29 23:14 от greenbul.
Re: ИМА ЛИ МОРАЛ В ОБСЪЖДАНЕТО НА ЦЕНИТЕ?
29-04-2011 - 23:16:42
avatar
Quote
greenbul
Има морал да предупредиш хората да не се поробват със заеми, когато цените са тройни и четворни. Дори и в момента, когато са горе-долу двойни, пак си струва. И едно семейство да спасиш има полза и ще почувстваш морално удовлетворение. Никога няма да забравя как спасих едно младо семейство през 2007-а. Щяха да се порбят зверски. Със сълзи на очи ме питаха дали съм сигурен в тази теория за балона, защото на тях пък брокери им казали, че цените на имотите са "все нагоре". Накрая, като ги убедих да изчкат, пак ме попитаха, ама сигурен ли съм, че цените ще паднат дори и с 10%. Усмихнах им се. Не е морално да се възпозваш от човешкатата трагедия на хората, които точно на върха на имотния балон са били в нужда от жилище. Не е морално да си играеш със страховете на хората и да ги изиграеш, цял живот да плащат само за да им прибереш единия комисон. Ето това за мен не е морално!

Значи си достоен човек! Аз обаче не съм брокер, а оптимист за цените на имотите. Може човек да ме нарече наивен или прост, но не и педераст, не мислиш ли?
Re: ИМА ЛИ МОРАЛ В ОБСЪЖДАНЕТО НА ЦЕНИТЕ?
29-04-2011 - 23:24:04
sid-е кой те е наричал педераст? В обявата която си публикувал ти сам казваш, че си бисексуален. Но ти си прав, наистина си много ама МНОГО прост.
Re: ИМА ЛИ МОРАЛ В ОБСЪЖДАНЕТО НА ЦЕНИТЕ?
29-04-2011 - 23:31:48
Quote
sid 40
Помислете приятели, ние които се интересуваме от покупката на НИ от едната страна на барикадата ли сме, или от другата?

Позицията, която защитаваш в своите постове лично мен ме кара да мисля, че ти не се интересуваш от покупка на НИ, а от продажба на такъв. Иначе не би казвал на черното бяло и не би убеждавал хората в скорощния ръст на центе.
Re: ИМА ЛИ МОРАЛ В ОБСЪЖДАНЕТО НА ЦЕНИТЕ?
29-04-2011 - 23:34:07
avatar
Quote
Гладен Брокер
sid-е кой те е наричал педераст? В обявата която си публикувал ти сам казваш, че си бисексуален. Но ти си прав, наистина си много ама МНОГО прост.

Гладни посреднико на недвижимости, кой е определил че съм бисексуален ще определи съда. Има термини като психологична и сексологична експертиза и европейска заповед за арест. И ако за теб това звучи като заплаха, за нормалните хора си е чист законов път за борба с престъпността.
Re: ИМА ЛИ МОРАЛ В ОБСЪЖДАНЕТО НА ЦЕНИТЕ?
29-04-2011 - 23:45:33
Ама ти наистина ли мислиш, че като си писарушка в системата на МВР можеш заплашваш всекиго а? Я си мери думите, че да не изпратя линка и на Ева по скайп. А ако продължаваш със заплахите ще изпратя участията ти във всички форуми на шефа ти + няколко други линка за да знае с какво се занимаваш през работно време. А чичо гугъл ще му разкаже повече за "другия" ти живот.
Re: ИМА ЛИ МОРАЛ В ОБСЪЖДАНЕТО НА ЦЕНИТЕ?
29-04-2011 - 23:49:27
avatar
Предлагам публично да се помирите, който е сложил обявите да ги махне, защото навлизате в глупава спирала. След това ще е по-приятно и за двама ви и за всички останали.

:loveu:
Re: ИМА ЛИ МОРАЛ В ОБСЪЖДАНЕТО НА ЦЕНИТЕ?
29-04-2011 - 23:53:27
avatar
Quote
Гладен Брокер
Ама ти наистина ли мислиш, че като си писарушка в системата на МВР можеш заплашваш всекиго а? Я си мери думите, че да не изпратя линка и на Ева по скайп. А ако продължаваш със заплахите ще изпратя участията ти във всички форуми на шефа ти + няколко други линка за да знае с какво се занимаваш през работно време. А чичо гугъл ще му разкаже повече за "другия" ти живот.

Ха Ха Ха Ха Ха. Предупреждението, че за престъпно поведение, ще се вземат законови мерки не е заплаха. Явно правната материя ти е толкова далечна, че си позволяваш да извършваш престъпление. Скоро ще разбереш- чл.147 и чл.148, ал.2 от НК.. Лалета ли?
Разходи се за последен път из Амстердаам, че те чака Хасково. Има и изненада в БГ за теб- няколко приятели, които си ги подбудил към престъпление.
Re: ИМА ЛИ МОРАЛ В ОБСЪЖДАНЕТО НА ЦЕНИТЕ?
30-04-2011 - 00:09:46
Quote
sid 40
Ааааааааааа , ти ли беше този мизерен холандски гастарбайтер, който търсиш имот от 10кв.м.? Мислех, че е гнусния мизерник Невидимко.
Та какво разбра ? Че като спреш да береш ягоди на запад, пак си г-н "Никой" в БГ. Да не си помислил на запад, че си повече от изпражнение? Това е заблуда разбира се

Сега след като орева орталъка ще преосмислиш ли начина си на писане по форумите тъпако? Да чуя сега, че иначе веднага пращам линкове и на всичките ти приятели от Фейсбук. Да разберат за "другия" ти живот.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-04-30 00:12 от Гладен Брокер.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход