Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ИМА ЛИ МОРАЛ В ОБСЪЖДАНЕТО НА ЦЕНИТЕ?

Публикувано от sid 40 
Re: ИМА ЛИ МОРАЛ В ОБСЪЖДАНЕТО НА ЦЕНИТЕ?
30-04-2011 - 00:16:06
avatar
изто
Quote
Гладен Брокер
Quote
sid 40
Ааааааааааа , ти ли беше този мизерен холандски гастарбайтер, който търсиш имот от 10кв.м.? Мислех, че е гнусния мизерник Невидимко.
Та какво разбра ? Че като спреш да береш ягоди на запад, пак си г-н "Никой" в БГ. Да не си помислил на запад, че си повече от изпражнение? Това е заблуда разбира се

Сега след като орева орталъка ще преосмислиш ли начина си на писане по форумите тъпако? Да чуя пращам линкове и на всичките ти приятели от Фейсбук. Да разберат за "другия" ти живот.

Пращай бе лайньо! Щом си се впрегнал на това което съм написал, явно си точно такъв. След като им пратиш линковете, аз ще им пратя отговора към лайньото заедно с въпроса. Тогава ще разберат зачниците.:]
Re: ИМА ЛИ МОРАЛ В ОБСЪЖДАНЕТО НА ЦЕНИТЕ?
30-04-2011 - 00:16:22
Сахиба преди плашеше с пре3идента :]
Re: ИМА ЛИ МОРАЛ В ОБСЪЖДАНЕТО НА ЦЕНИТЕ?
30-04-2011 - 00:26:17
Сидчо, човекът може би е искал да каже, че си пут*а, а не педераст. Така, че не го вземай навътре!
Re: ИМА ЛИ МОРАЛ В ОБСЪЖДАНЕТО НА ЦЕНИТЕ?
30-04-2011 - 00:30:36
avatar
Quote
3.14
Сидчо, човекът може би е искал да каже, че си пут*а, а не педераст. Така, че не го вземай навътре!

Ааааааааааа, така може. "Путка". Що те е страх да изпишеш думата? Не си виждал ли? Аз лично днес съм уважил две прекрасни жени и никога не бих ги нарекъл "Путки". Всички жени са прекрасни и не ни заслужават. Понятия като "Путки" се толерират само между куките, селяните и мангалите. За мен путките са вагини.
Re: ИМА ЛИ МОРАЛ В ОБСЪЖДАНЕТО НА ЦЕНИТЕ?
30-04-2011 - 00:43:40
avatar
Агресията сред децата набира скорост
29.04.2011
Момичетата обикновено свиват телефони, момчетата налитат на бой


Агресията сред пловдивските деца все повече расте, коментира пред Dnes.bg секретарят на местната комисия за борба с противообществените прояви на малолетни и непълнолетни Петко Василев.

Потресаващите данни той изнесе на семинар в Хисар на тема "Училището - сигурна среда за децата”.

Най-фрапантният случай е от октомври миналата година, когато 6 ученици от горен курс отишли в Езиковата гимназия в Пловдив и зверски пребили тийнейджър.

Яростта им била предизвикана от това, че потърпевшият нарекъл ден преди това единия от групата побойници "хомосексуалист“.
Re: ИМА ЛИ МОРАЛ В ОБСЪЖДАНЕТО НА ЦЕНИТЕ?
30-04-2011 - 00:51:30
sid днес е уважил двете си жени, за едната не е много сигурно дали е Ева, но за другата е 100% сигурно че се казва Бойко.
Re: ИМА ЛИ МОРАЛ В ОБСЪЖДАНЕТО НА ЦЕНИТЕ?
30-04-2011 - 04:19:23
avatar
Да благодарим на Сахиб лично за повишеното ниво от простотия във форума.
Ех, ако не бе той, кой знае каква скука щеше да настане - да си говорим за едни цени и за едни прогнози, без да има кой такива яки простотии да изръси...

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: ИМА ЛИ МОРАЛ В ОБСЪЖДАНЕТО НА ЦЕНИТЕ?
30-04-2011 - 06:26:03
Quote
sid 40
Quote
3.14
Сидчо, човекът може би е искал да каже, че си пут*а, а не педераст. Така, че не го вземай навътре!

Ааааааааааа, така може. "Путка". Що те е страх да изпишеш думата? Не си виждал ли? Аз лично днес съм уважил две прекрасни жени и никога не бих ги нарекъл "Путки". Всички жени са прекрасни и не ни заслужават. Понятия като "Путки" се толерират само между куките, селяните и мангалите. За мен путките са вагини.
Брей попаднал съм във форума на ебачите.
Re: ИМА ЛИ МОРАЛ В ОБСЪЖДАНЕТО НА ЦЕНИТЕ?
30-04-2011 - 09:52:07
Quote
sid 40
Значи си достоен човек! Аз обаче не съм брокер, а оптимист за цените на имотите. Може човек да ме нарече наивен или прост, но не и педераст, не мислиш ли?

Винаги съм се чудил кухите брокерски лейки.
Ако си оптимист за цената на бензина примерно, означава че се надяваш тя да падне.
Ако си оптимист за цената на имотите, означава че се надваш те да поскъпнат

Разберете, че оптимистичният вариант за всички е цените на имотите да се нормализират (пояснявам: да паднат около двойно спрямо сегашните нива). Това ще е положително за всички, осен за шепа брокери и строителни шменти-менити мафиоти.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: ИМА ЛИ МОРАЛ В ОБСЪЖДАНЕТО НА ЦЕНИТЕ?
30-04-2011 - 10:36:45
avatar
Quote
greenbul
Никога няма да забравя как спасих едно младо семейство през 2007-а. Щяха да се порбят зверски. Със сълзи на очи ме питаха дали съм сигурен в тази теория за балона, защото на тях пък брокери им казали, че цените на имотите са "все нагоре". Накрая, като ги убедих да изчкат, пак ме попитаха, ама сигурен ли съм, че цените ще паднат дори и с 10%. Усмихнах им се.


Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход