Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Re: Каква кола караме.
19-02-2009 - 18:56:42


Такава караше дядо ми много ги харесвам и аз (на снимката не съм аз)



Данни:
Дата на производство - декември 2000 г.
Тип двигател - Хибриден
Скоростна кутия - Ръчна
Категория - Комби
Пробег - 23000 км

Допълнителна информация:
Марка: Konwagen Модел: Karutz - прототип Година на производство: n/a Габарити: n/a Тежест: 86kg на купето и 210kg за двигателя Гориво: био-зоб / био-люцерна Двигател тип: Dual-Дзвер, 8 копита, 2 клапана Работен обем: голям Макс. мощност: 2HP @ 460 тропота за минута Макс. галопиращ момент: като му свирнеш 'Дьееееее, мам-м-мка ти да е*а крастава! ' Червена линия: до насиране на двигателя Макс. скорост: 54 km/h Ускорение: 0-30 km/h за 6, 7 сек. Еластичност: 5 сек. от 30 до 50 km/h Разход: 2 торби зоб на ден (селско и извънселско) Емисии: черни, миризливи - производителят препоръчва монтаж на aftermarket говнализатор за събиране на вредните емисии Макс. брой пасажери: половин катун С камшично запалване. Макс. товароносимост: 80kg сено + 1/4 катун Окачване: предница - твърдо 'МакБастун', на тръби и царги с пирони ; задно - твърдо 'МакБастун' с подсилени лагери Асистенции: спирачки - възвратен ход на кантърмите със сочна псувня по шопски ; дросел - плясък с кантърмите по мотора и по-сочна псувня по шопски ; сервоуправление - n/a Екстри: няма Цена: по пазарлък


_________________



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-02-19 19:07 от Ivel.
Re: Каква кола караме.
19-02-2009 - 21:28:43
:] clap:
Гориво: био-зоб / био-люцерна Двигател тип: Dual-Дзвер, 8 копита, 2 клапана Работен обем: голям Макс. мощност: 2HP @ 460 тропота за минута Макс. галопиращ момент: като му свирнеш 'Дьееееее, мам-м-мка ти да е*а крастава! '

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Каква кола караме.
19-02-2009 - 23:46:52
Наи - хубавата кола е новата -Хенри Форд
Re: Каква кола караме.
20-02-2009 - 00:16:44
Ivel , smiling smiley така, като гледам машинката ти- мога да ти уредя резервни части и за двигателя, че и купе. :] Това наистина, пък и няма да ти струва скъпо. Стига да не искаш да е някакъв клас двигателя. Стандартното оборудване ще ти излезе- от 20 до 70 лв. купето може и в цвят/ зависи джантите какви ги искаш- тасове не предлагаме/, а мотора- хъм. около 200-300лв.- според зависи годината на производство.
Класните- над 800 *huh* и след заявка.

............................................
[www.save-darina.org]
Мъдрият се учи да може, умният - да знае. Само на глупака всичко му е ясно.
Re: Каква кола караме.
20-02-2009 - 00:17:07
Аз съм с БМВ 520........
Но не съм типичния за Бг собственик на такава кола..... smiling smiley
Аз съм инженер и ми е удоволствие да карам проиведение на немското инженерно изкуство.........
Re: Каква кола караме.
20-02-2009 - 00:31:06


Тази, горе, паркираната е моята....

Значи... като карам и отстрани - ограда...

Бе! Чудя се аз. ТолкоЗ дълга ограда! По едно време, намалявам - един Мерджан ми убива енерцията ....
И... се оказва, че то не било ограда, ами дървета... и от високата скорост, станали на плътна ограда...

А, и отпред на фаровете има едни гривни. Много лесно се крадват, с ключа за в къщи и... готово. winking smiley





Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-02-20 00:35 от Muza.
Re: Каква кола караме.
20-02-2009 - 00:46:50
Ivel ,
Добре измислено и още по-добре написано.
Браво !
Re: Каква кола караме.
20-02-2009 - 00:50:51
avatar
Карал съм какво ли не. До гуша ми е дошло вече, особено в София.

Но в момента си въртиме колите с жената. Карам Тойота Карина Епсилон, а жената - Хонда Сивик. За толкова години разбрах едно - японеца си е японец. Заклел съм се европейска кола да не пипна повече - докато не се научат на автомобилостроене.

П. п. Хвърлил съм око на Тойота Приус...
Re: Каква кола караме.
20-02-2009 - 07:38:48
Муза разбрахме как се е случило това с трабанчето на покрива а тук как я докара да не си я изпреварвала каруцата на заден ход



ми това



Прототип на картоненото изделие


Лек тюнинг




А аз искам това за да притеснявам момчетата с бемветата по софийските светофари, да им насаждам комплекс за малкоценност. Това тежи 4,3 тона, дълго е 5,8 метра с двигател от танк Т-55, 580 к. с., и ресори забележете от трабанче




_________________
Анонимен потребител
Re: Каква кола караме.
20-02-2009 - 09:45:04
Аз си баровец и си имам шофьор.
Возя се на каквото дойде - Икарус, Мерцедес, МАН smiling smiley

Иначе жената кара Ситроен Ксара турбо дизелов от първите бройки - викам и Марче smiling smiley
До морето ми харчи към 5-5.2 на 100, в София - 10-11 на 100.

Аз съм си фен на френските коли, въпреки че "майсторът" ми казва, че "хора дето правят спагети и ми..ти коли не могат да правят". Ама Льоб като го гледам таз година е 2 от 2.
Предната ми кола беше едно Пежо 205.

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход