Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Каква кола караме.

Публикувано от kalashnikof 
Re: Каква кола караме.
27-02-2009 - 12:30:36
И от Южна Африка, стария ми Хайлукс беше японски, новия от зулусите е правен. Засега не намирам разлика в качеството. И Лексусите тук са от Япония........
А Хайлукса е супер за всичко (кола, камион, джип), особено по българските пътища. Между другото застраховката му е по-малка от на лека кола, а за данъка да не говорим, имам мотопед, колкото плащам за него, толкова и за пикапа - 12.35 лв с отстъпката, имам и 11 годишна Хонда ЦРВ, за нея плащам доста повече.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-02-27 13:02 от R.Velchev.
Re: Каква кола караме.
27-02-2009 - 12:55:49
И защо тогава германците предпочитат японските коли (с изключение на Порше, ама там е друга работа)...
Re: Каква кола караме.
27-02-2009 - 18:32:30
Щото са евтини Велчев.
Re: Каква кола караме.
28-02-2009 - 11:42:28
автора на темата предварително наложи дискриминация по отношение на собствениците на Голф- не знам защо?
Аз карам Голф 3 от 3 години. Колата е стара но никога не ме е оставяла на пътя. Ремонт не съм правил и всяка год и навъртам 20000 км. Скоро се ударих на едно кръстовище с бус и смачках врата и калник. Маистора в сервиза каза,че съм касметлия че карам Гоф. Ако било нещо японско, френско.... можеше и да не ви пиша тая история. *beer* Наздраве на почитателите на немски коли!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход