Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Заповядайте на словесният РИНГ!

Публикувано от Продавач 
Re: Заповядайте на словесният РИНГ!
03-11-2008 - 20:37:49
dicho!След репликата ти ,си бяхме разменили още няколко изречения с теб-гледам изтрили ги!Пък това твое откровение го оставили!Това ако е словесен ринг -здраве му кажи! :g:



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-11-03 21:20 от фло.
Re: Заповядайте на словесният РИНГ!
04-11-2008 - 11:17:56
Ще го оставят, щото съм интелигентен.
Re: Заповядайте на словесният РИНГ!
04-11-2008 - 19:20:55
щото трият модератори брокери...
и на тях им се пече същото като на теб....
Re: Заповядайте на словесният РИНГ!
05-11-2008 - 10:18:19
Дъвка, ще си останеш нещастен злобар, щото за твой ужас ние продължаваме да работим и да печелим, хората няма да спрат да купуват и продават имоти, пени се колкото искаш. Комплексар.
Re: Заповядайте на словесният РИНГ!
05-11-2008 - 14:47:19
те нема да спрът ама дали ще продължат да плащат двойно комисоно не е многу ясно
а дали ще полват въжбще така наречениете двои услуги не е многу ясно
тФа че ме обиждаш само показва, че и на теб ти се пече яко нещо си
Re: Заповядайте на словесният РИНГ!
05-11-2008 - 14:52:52
avatar
Не виждам никакъв смисъл от тази тема.
Как е възможно определени потребители да имат нужда да се обиждат публично един друг? Какво удоволствие може да достави на един човек други да четат как го обиждат и как той обижда някого? Тъжна история. За тези хора имам следния отговор: Потърсете си друг сайт. Може да има сайт "плювалник". Ако няма такъв сайт, а случайно вие сте от тези, които изпитват такава нужда винаги може да направите необходимото и да вложите необходимите средста да създадете такъв.

За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.