Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Какво вълнуващо в Берковица

Публикувано от Geto 
Re: Какво вълнуващо в Берковица
21-02-2008 - 00:09:54
Алената, Кава статия? Нещо май съм пропуснал.
Re: Какво вълнуващо в Берковица
21-02-2008 - 19:10:08
Geto,

Накратко: Свестни хора и по-малко цигани и престъпност; Що годе инфраструктура със съседните градове; интернет (въпреки че това скоро навсякъде ще го има); приятни места наоколо (басейни, спортни площадки, паркове), фестивали

Направиха ми много приятно впечетление че са открили паметник на Висоцки
Има ли още млади хора които да живеят там?

А цените аз мога сам да си ги видя.

Със здраве,
Петър
Re: Какво вълнуващо в Берковица
22-02-2008 - 00:40:25
Петре, нали не беше ходил във Вършец, или го направи м/у двата коментара winking smiley

За ски център разбира се не става, но и по-добре, че като гледам какво направиха с Банско! Вършец си има своят чар и природни дадености и онзи който не гледа на него като "Инвестиция" ще открие едно невероятно хубаво и добре устроено планинско градче.
Не се колебай, копувай.

Ха със здраве,
Re: Какво вълнуващо в Берковица
24-02-2008 - 22:14:28
Е добре де! Нали съответната информация (или в конкретния случай дезинформация) е движещата сила на пазара. Не е забавно да купуваш/продаваш в наложили се райони, а сам да прогнозираш бъдещите пазарни хитове. Когато в Родопите се продаваха цели села за по 10000лв малцина направиха адекватни инвестиции. Подозирам че и сега има скрити лимонки тук-там... winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход