Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Какво вълнуващо в Берковица

Публикувано от Geto 
Какво вълнуващо в Берковица
23-01-2008 - 21:58:41
Привет,

Някой знае ли какво става или ще се случва в Берковица? Говореше се за голями инвестиции в зимен център, писти, хотели, голф курсове? Е, какво става, някой има ли информация?
Да купувам или да продавам winking smiley

Ха със здраве!
Re: Какво вълнуващо в Берковица
24-01-2008 - 02:33:28
Гето,какво точно те интересува за берковица?
ти имаш земя в цветкова бара.там ли е?
Re: Какво вълнуващо в Берковица
24-01-2008 - 04:47:22
Здравей Асене,
Изглеждаш запознат с района, да не си от този край? Моят имот не е в Цветкова бара.
Кажи какво знаеш за проектите в Берковица, какво е бъдещето там?
Чикаго е хубав град, какво ново при вас? Напролет мисля да заведа жената и децата, да видя стари другари winking smiley

Бъди жив и здрав,
Re: Какво вълнуващо в Берковица
24-01-2008 - 06:25:42
Гето ,не съм от там.
преди година и половина обиколих цяла българия да огледам къде да си купя нещо и бекровица ми хареса най много от всякъде.там е рай(природата).
иван вазов е живял там и е казал че няма нищо по прелестно от берковския балкан.
та значи и преди повече от век там е било готино.
в другия форум разправяш,че там са интелигентни хора.тва не е вярно!
останали са само кумунистически баби и старци и бсп манипулатори ,смучещи от пенсионерите с промити мозъци.
от 20000 души,сега са около 7 хиляди(с циганите).
кмета на града е селянин-родом от бързия.ЧОВЕКА Е ХРОНИЧЕН ЛЪЖЕЦ

беше писал 2 страници статия за берковица в 24 часа преди 2 години.там казваще ,че имало единствената по рода си уникална мраморна пещера.като отидох там 2006 год,исках да я видя и хората ми се смяха-било 15 метрова дупка,където само се пълзи.
другото- беше писал,че има старинна крепост.и там бях-няма абсолютно нищо,имало е някога си.
2006 лятото,като купих там,същия кмет казваше,че след 1 месещ почва строителството на европейския зимен курорт......
после стана 2007 април,като яко се дънеше по вестниците-5 звездни хотели,11лифта и купчина безмислени лъжи,на които местните не вярваха,но се радваха като дойде някой "инвеститор" да си понакупува земя в бъдещия АСПЕН.......
там е последна глуха-но е много красиво и спокойно,както и много чист въздух.
аз бих живял там някога.кражби и престъпност също няма.хората са добри и отзивчиви.

за курорт става и то много-връх ком,северен склон на стара планина-студения въздух от румъния се спира там и има доста снеговалежи зимата.по добре е от банско и боровец,но инфраструктурата-няма такава.

имам доста силен източник за информация от там-единственото,което може да се започне тази година е разширяване и удължаване на пистата.(нали някой трябва да намаже от дървен матерял от поизсичане на гората).
другото са лъжи за свличане на кожата на кухите бг пишман бизнесмени.
но такава е и модата на всякъде в бг-суперборовец,кремиковци,селата с минерална вода и т.н.
всеки си съчинява по нещо,за да направи някой лев.(българономистика)

знам и повече за проектите и "изпълнителите",но не виждам смисъл да ти обяснявам.
не ти трябва.

аре със здраве

п.п.
ако си мислиш,че ще можеш да продадеш нещо,закъснял си с една година.




Re: Какво вълнуващо в Берковица
24-01-2008 - 09:41:02
Не само в Берковица, ами и на много други места се надуват цените на имотите чрез приказки за предстоящо строителство на лифт, голфигрище, скиписта и прочее. Затова за такива неща не трябва да се вярва на местните. Обиколил си цела България, а не си разбрал, че в целия северозападен край хората са комунисти и са така още от 1923. В Берковица най-важната характеристика е, че има много цигани.
Re: Какво вълнуващо в Берковица
24-01-2008 - 10:33:58
Не продавай Гето!!!Не знам какъв имот имаш,но 10 хил.евра едва ли ще те оправят,ако продадеш сега!ПовЕрвай ми,по-евтино няма да стане!
Знам,че имаше съвместен проект със Сърбия за голям зимен курорт,но дали скоро ще стане-не знам?!Но и да не стане,тази природа не можеш да я намериш никъде за тази цена!!!
Re: Какво вълнуващо в Берковица
24-01-2008 - 17:20:29
Venciev,аз също мисля до някъде като теб-не продавам,но не защото вярвам,че нещо ще стане,а защото природата е невероятна.
тва,което съм купил не е с инвестиционна цел,а за собствено ползване-дали ще скача или пада,не ме грее.
а Гето,вече казах-позабавил се е ,ако иска да продава-вече никой не им вярва на берковчани-много лъгаха в последните години.
междудругото в берковица има имоти за по 150 евро на кв,а съседния до него за 10евро на кв..........(единия седи по всички сайтове,другия не е обявен)
пълно е с евтини имоти,но трябва да се разтърси човек-тези ,обявени по сайтовете са на "изпълнителите" на бъдещите проекти.......
Re: Какво вълнуващо в Берковица
24-01-2008 - 17:30:04
acen1975 Написал:
-------------------------------------------------------
> Гето ,не съм от там.
> преди година и половина обиколих цяла българия
> да огледам къде да си купя нещо и бекровица ми
> хареса най много от всякъде.там е рай(природата).
> иван вазов е живял там и е казал че няма нищо
> по прелестно от берковския балкан.
> та значи и преди повече от век там е било готино.
> в другия форум разправяш,че там са
> интелигентни хора.тва не е вярно!
> останали са само кумунистически баби и старци и
> бсп манипулатори ,смучещи от пенсионерите с
> промити мозъци.
> от 20000 души,сега са около 7 хиляди(с
> циганите).
> кмета на града е селянин-родом от бързия.ЧОВЕКА Е
> ХРОНИЧЕН ЛЪЖЕЦ
>
> беше писал 2 страници статия за берковица в 24
> часа преди 2 години.там казваще ,че имало
> единствената по рода си уникална мраморна
> пещера.като отидох там 2006 год,исках да я видя и
> хората ми се смяха-било 15 метрова дупка,където
> само се пълзи.
> другото- беше писал,че има старинна крепост.и
> там бях-няма абсолютно нищо,имало е някога си.
> 2006 лятото,като купих там,същия кмет
> казваше,че след 1 месещ почва строителството на
> европейския зимен курорт......
> после стана 2007 април,като яко се дънеше по
> вестниците-5 звездни хотели,11лифта и купчина
> безмислени лъжи,на които местните не вярваха,но се
> радваха като дойде някой "инвеститор" да си
> понакупува земя в бъдещия АСПЕН.......
> там е последна глуха-но е много красиво и
> спокойно,както и много чист въздух.
> аз бих живял там някога.кражби и престъпност също
> няма.хората са добри и отзивчиви.
>
> за курорт става и то много-връх ком,северен
> склон на стара планина-студения въздух от румъния
> се спира там и има доста снеговалежи зимата.по
> добре е от банско и боровец,но
> инфраструктурата-няма такава.
>
> имам доста силен източник за информация от
> там-единственото,което може да се започне тази
> година е разширяване и удължаване на пистата.(нали
> някой трябва да намаже от дървен матерял от
> поизсичане на гората).
> другото са лъжи за свличане на кожата на
> кухите бг пишман бизнесмени.
> но такава е и модата на всякъде в
> бг-суперборовец,кремиковци,селата с минерална вода
> и т.н.
> всеки си съчинява по нещо,за да направи някой
> лев.(българономистика)
>
> знам и повече за проектите и "изпълнителите",но не
> виждам смисъл да ти обяснявам.
> не ти трябва.
>
> аре със здраве
>
> п.п.
> ако си мислиш,че ще можеш да продадеш
> нещо,закъснял си с една година.
>
>
>
>
>

Здравей Асене,

Това за "интелигентните" ако съм го казал, то не съм го мислил smiling smiley Виж тамошните са хитри, андрешковци. Както казваш районът е доста западнал, но не винаги е било така. Берковица и цялият район познавам като двете си ръце, имам и мн. приятели. Радвам се, че си взел място, не си сгрешил. Калето или както са ти казали "крепоста" е едно мн. приятно местенце над града, а дядо Вазов е разбирал от хубаво.
Иначе не съм зорлия да продавам така че, не мисля че съм изпуснал нещо. Е, всеки месец се набутвам за заплати на охрана и съпътстващите главоболия с местните андрешковци, но не ми е опрял ножът в кокала за да продавам на всяка цена. Зная, че ще дойдат добри времена за този край, а който има търпение и може да чака ще събира плодовете winking smiley
Имало било цигани, че къде ги няма? Бялият свят се напълни с Пакита, китайци, черни, резани, та да не се оплакваме. Виж лошото е, че мангалите ни бият в кревата, а нашего брата българина само на живот го удря, посвещава си живота на коли и плазми, а в леглото импотентен :g: Но да сме живи и здрави и по-тежки времена е имало!
Иначе мнението ти за родният пазар на НИ е точно. И жалко, защото може да стане страшно.
Какво ново от твоят windy city, май повяват само "студени" новини от The loop, а?

Хайде със здраве!

Re: Какво вълнуващо в Берковица
24-01-2008 - 17:31:46
Re: Какво вълнуващо в Берковица
Изпратено от: pe6o (---.direct-103-76.bgcell.net)
Дата: January 24, 2008 09:41AM

Не само в Берковица, ами и на много други места се надуват цените на имотите чрез приказки за предстоящо строителство на лифт, голфигрище, скиписта и прочее. Затова за такива неща не трябва да се вярва на местните. Обиколил си цела България, а не си разбрал, че в целия северозападен край хората са комунисти и са така още от 1923. В Берковица най-важната характеристика е, че има много цигани.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Пешо,в грешка си с геогравските понятия-не е северозападен, а е североЗАПАДНАЛ.....
и да,знам,че са кумунисти с промити мозъци-и съответно си плащат за това.

но тва ,какви са и защо са такива,няма значение за мен.
знам и ,че в берковица са много циганите,но живеят в отделна махала,която е извън берковица.
а ти знаеш ли,че тези цигани са от богатите цигански родове?те са културни и не създават проблеми.кражби няма.
имам и место на морето-много много на юг.да ти кажа ли колко пъти местото е заграждано и колко пъти са ми открадвали самата ограда?по южното черноморие българите краднат повече от берковските цигани.....



Re: Какво вълнуващо в Берковица
24-01-2008 - 17:35:28
Гето,и аз ще се радвам,ако не продадеш.токувиж някой ден сме станали съседи clap:

в чикаго-студ.ти къде си?

кажи и нещо повече за берковица,ако си от там.каза,че имаш много приятели.те още там ли са или са в софията?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход