Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Какво вълнуващо в Берковица

Публикувано от Geto 
Re: Какво вълнуващо в Берковица
25-01-2008 - 19:34:31
ахаааа,значи е верно за соколчетата...
живот и здраве и до вършец ще се закарам тва лято-ще те послушам.

Пе6о,разбрал съм те погрешно....
ама и аз съм шопче,обаче за разлика от селските чада,които стават гражданчета(столичани),аз на пук на модата в бг,от столичанче смятам да ставам селянин......
та току виж в берковица верно се пъкне някой шоп кат мен.....
не знам дали там има автобусен транспорт.защото най ми харесва:

Я У РЕЙСО САМ ДА СЕ КАЧИМ,ПА ЧЕ СЕ БУТАМ.....

иначе ше трябва да се разкарвам до софията, да се возя по градскиот транспорт.....




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-01-25 19:35 от acen1975.
Re: Какво вълнуващо в Берковица
26-01-2008 - 07:54:49
Veniciev,габрово,а?

там,ако не се лъжа хората са прочути със скръндзавене и завист,повече от нормалното..
я идвай при нас със Гето в берквския балкан да ядеме боб в клисурския манастир и пастърва от вършец.
и на връх ком ски ше караме,когато построят АСПЕН.
а ако се позабавят,смятам да си докарам един-два сноумобила от америката и ше ви воза до горе.(не за друго,а да делиме бензина) winking smiley
ше те заведа и до античната крепост,и заедно ще си представяме каква е била,няма само берковския кмет да се слави с въображение.

Re: Какво вълнуващо в Берковица
26-01-2008 - 11:22:16
zdravei acene molia da pogovorim otnosno berkovitsa az sa6to imam imot tam i sam na krustopat blagodaraa ti
Re: Какво вълнуващо в Берковица
26-01-2008 - 12:22:37
avatar
acen1975 Написал:
-------------------------------------------------------
> ахаааа,значи е верно за соколчетата...
> живот и здраве и до вършец ще се закарам тва
> лято-ще те послушам.
>
> Пе6о,разбрал съм те погрешно....
> ама и аз съм шопче,обаче за разлика от селските
> чада,които стават гражданчета(столичани),аз на пук
> на модата в бг,от столичанче смятам да ставам
> селянин......
> та току виж в берковица верно се пъкне някой
> шоп кат мен.....
> не знам дали там има автобусен транспорт.защото
> най ми харесва:
>
> Я У РЕЙСО САМ ДА СЕ КАЧИМ,ПА ЧЕ СЕ БУТАМ.....
>
> иначе ше трябва да се разкарвам до софията, да
> се возя по градскиот транспорт.....
>
>
>
>
> Редактирано 1 пъти, последният път 01/25/08
> 07:35PM от acen1975.

...........................................................................................................................
Асене,
аз пък искам да ходя по америката при вас , да ставам бизнес , демек да правя някакъв бизнес ,да се поотворя като теб и Гето , да понаправя някоя и друга пачка , да купя и аз земя в България,докато е по-евтина, да инвестирам , да печеля.......... , ма нещо ми се не отваря парашута-к'вото хвана е все на загуба - един като теб ми казва,че пазарувам по върховете,не знам к'во ще да означава , ма не върви:cry:
четох някъде твои постове , че си търговец на акции , те тва ме блазни много , ма ме е страх да не глътна вода,можеш ли ме светна как се прави тоя бизнес , че май е най-печелившия.......
Искам с валути да се занимавам , че били най-доходни , за канадския долар съм го чувал най-вече!
Та като понаправя пачка,да накупя имоти и да събирам наеми , да си пия кафето с кеф ,да пощипвам млади пичета и да чакам внуци.spinning smiley sticking its tongue out
те т'ва ми е мерака , мож ли ми помогна
Re: Какво вълнуващо в Берковица
26-01-2008 - 18:44:14
Мусуел-хайде и ти си кажи какво ти е мнението за Берковица.
знаеш ли нещо повече?не говоря за новини от вестниците.тях всички ги знаеме и ги знаеме,колко са верни....
казват,че има 35 милиона от някакъв инвеститор-но никой не ми каза,кой е инвеститора?по принцип тва не трябва да е тайна,а дори обратното.

знам,че изпълнителя на проекта е глав булгар строй.но същия е и за супер боровец.
кажи ми как те ще се разпънат да реализират два мега проекта на веднъж?
та те и един не могат да започнат.
инвеститора за супер боровец е компания ,трейдвана на лондонската борса.да благодарим на "НА",че я намери.
но и техните акции са очукани,даже направиха евалюация,което временно им вдигна акциите,но от друга страна си е реквием към банкрут.
и те яко дезинформират във вестник пари-казват,че до началото на 2007 са събрали много средства,но не казват,че от тогава до сега тренда им е само надолу....
отделно даваха презконференция в софия,че някакъв английски милиардер искал да ги купи,ама те не се били съгласили......
ако имаше такова нещо,щеше да го пише като новина към техния чарт на лондонската борса-такова нещо няма.
междудругото,акциите им продължават да падат-супер боровец няма да има.
така че остава за глав бул строй само берковския проект-но не се знае кой е инвеститора.което ме навежда на мисълта,че тва е една голяма лъжа.
ако знаеш кой е инвеститора,или имаш връзки по берковица-опитай се да го откриеш.














Re: Какво вълнуващо в Берковица
27-01-2008 - 16:17:04
Asene,хванал съм се на хорото в Габровско и ще го изиграя...smiling smileyТам не са цинцари,там са ГОЛЕМИ ЦИНЦАРИ....smiling smiley))Купих си лятото едно ATV-голямо изживяване е,даже и зимата в снега...!
Re: Какво вълнуващо в Берковица
27-01-2008 - 16:55:00
Цинцари не е ли обидното обръщение към власите, подобно мамалигари? Или имате предвид циции (скръндзи)?
Re: Какво вълнуващо в Берковица
29-01-2008 - 11:26:05
Veniciev,хорото ще си го подскачаш спрямо такта на тупанджиите(габровски)....

форуилърче си си взел.знам,че е мания-отдавна и аз съм решил да си докарам едно.
на лято след дъжд,с него ще излизам за манатарки.а ако нема дъжд за гъби-ше ходя за боровинки по берковския балкан(ще се конкурирам с бабите).
боровинково вино?дали ще стане нещо?
аре живот и здраве някой ден ше те покана на гости,да го пробаш.
а ако до тогава си придобил габровския манталитет,я ше съм станал връл берковчанин.
па ше видиме кой е по ербаб-язе или тизе :]

и без няколко габровски девойки от хорото,да не си ми дошъл-никакво боровинково вино за теб!
само сакън ке оди(боровинковото вино)

ако сме си двамката,само люта ракия от берковски(екологически) джанки.

Re: Какво вълнуващо в Берковица
29-01-2008 - 11:40:44
Хехе,така е Асенеsmiling smiley
Взех си едно Кавазаки,имаше промоция лятото-700 кубика,4+4,автоматик,двуместно,много е яко за 13хил.лв.Манатарки не можах да бера,но пак баирите ги разпапурих...smiling smiley
А,за ракийката и другите работи ще се разберем... winking smiley
Re: Какво вълнуващо в Берковица
30-01-2008 - 02:00:59
тва ли е твойто?-[www.kawasaki.com]

аз ей тва съм си харесал-[www.polarisindustries.com]



Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход