Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Какво вълнуващо в Берковица

Публикувано от Geto 
Re: Какво вълнуващо в Берковица
30-01-2008 - 09:02:33
Интересно ми е дали наистина си вярвате, че направата на зимен курорт зависи от кмета на град като Берковица?
Аз си спомням, че за пръв път почна да се говори за си курорт под Ком, когато предложиха на руснаци за нещо кат опочивни станции за държавни служители.. Те в последствие решиха да гси направят на Пампорово база. Някакви такива спомени имам. Информацията е от пресата, та може и да не е съвсем вярна.
Ако говорим за скицентрове з които се говори, че ще се правят освен за Берковица това са - Супер Боровец, Говедарци, Паничище , Бодрост, Семково, Добринище, Витоша.
Моето мнение е, че се почна с Банско поради причината, че там нямаше нужда от сериозно строителство на пътища. Освен Боровец и Добринище всчки други предполагат и строеж на пътища, което оскъпява доста инвестицията. В Паничище почнаха точно с основен ремонт на пътя.
Аз лично очаквам първо Боровец, ВИтоша , Добринище и Паничище.
Берковица има шанс ако се оправи пътя с европейски пари, защото иначе няма избиване на инвестициятаsmiling smiley
Re: Какво вълнуващо в Берковица
30-01-2008 - 09:09:53
На Витоша също има пътища. Има и писти и лифтове и всичко. Ама нема кой да ги окоси пистите летно време, та зимата стърчат буреняци...

:g:
Re: Какво вълнуващо в Берковица
30-01-2008 - 13:24:01
Я , порпуснал съм Витоша. Значи би следвало и Витоша да е сред скорошните проекти. Явно още не е минала собствеността на съществуващите хотели и съоръжения в "правилните" ръцеsmiling smiley
Re: Какво вълнуващо в Берковица
30-01-2008 - 16:42:13
Re: Какво вълнуващо в Берковица
Изпратено от: 4ovek (Модератор)
Дата: January 30, 2008 09:02AM

Интересно ми е дали наистина си вярвате, че направата на зимен курорт зависи от кмета на град като Берковица?
Аз си спомням, че за пръв път почна да се говори за си курорт под Ком, когато предложиха на руснаци за нещо кат опочивни станции за държавни служители.. Те в последствие решиха да гси направят на Пампорово база. Някакви такива спомени имам. Информацията е от пресата, та може и да не е съвсем вярна.
Ако говорим за скицентрове з които се говори, че ще се правят освен за Берковица това са - Супер Боровец, Говедарци, Паничище , Бодрост, Семково, Добринище, Витоша.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4ovek,всички вярвахте и не само за берковица-вярвахте и за боровец и за кремиковци...
аз първи писах за по горните,че ви лъжат с цел да купувате.
за кремиковжи писах още през септември-и дори имаше форум за кремиковци и за инвестиране там-абсолютно никой не спомена там,че тва може да е дезинформация.ВСИЧКИ ВЯРВАХТЕ.тва беше и една от причините,поради които се превърнах от пасивен,в активен участник по форумите ви.беше август месец.
всички вярвахте и на вестник пари.аз трябваше да коментирам всяка втора статия,която пускахте,за да ви се изясни реалната обстановка-тотално затъмнение на бг медиите.....
сега вече на доста хора име ясно,но преди не беше.
обаче-вашия форум не е цяла бг-средния бгтовец,който не е чел тук,все още вярва и за берковица и за кремиковци и за супер боровец.
тия от бг ленд дивелъпмънт даже пуснаха на 1200 евро "бъдещите суперлукс" апартаменти за продан на зелено.
да знаеш Човек,ще има повторение на анжел и неговия град на мечтите.
хора ще изпищят,и пак никой няма да бъде подведен под отговорност-нито тарикатите,нито вестниците,помагащи им да дезинформират.

Re: Какво вълнуващо в Берковица
30-01-2008 - 18:55:03
Хей момчета, мислите ли, че в Берковица може да минете без мен sad smiley Не съм съгласен! Аргонавта разбира се е винаги добре дошъл да ни гостува с неговата нервна играчка. Асене виж за ракията не мога да се съглася с теб, там само измекярите варат джанковица. С теб и Аргонавта разбира се ще се черпим с хубава гроздова направена от чист и неподправен гроздов сок.

Вижте тук аз на какво съм си хвърлил окото:

[www.kawasaki.com]

Все пак нали някой трябва да носи дамаджаните!

Хайде със здраве, че взех да се замечтавам
Abu
Re: Какво вълнуващо в Берковица
30-01-2008 - 23:56:18
С тая пръдня ще минеш точно 5 метра офроуд... Вземи Трабант, че е по-лек за бутане.
Джин не варите ли?
Re: Какво вълнуващо в Берковица
31-01-2008 - 01:40:28
Abu Написал:
-------------------------------------------------------
> С тая пръдня ще минеш точно 5 метра офроуд...
> Вземи Трабант, че е по-лек за бутане.
> Джин не варите ли?


Abu, ти буди раадsmiling smiley
Re: Какво вълнуващо в Берковица
31-01-2008 - 02:07:10
Re: Какво вълнуващо в Берковица
Изпратено от: Geto (---.peelregion.ca)
Дата: January 30, 2008 06:55PM

Хей момчета, мислите ли, че в Берковица може да минете без мен Не съм съгласен! Аргонавта разбира се е винаги добре дошъл да ни гостува с неговата нервна играчка.
--------------------------------------------------
Гето,как без теб бе канадецо?та ти си с берковски експириънс(опит),ти си най- нужен.
пишеме те в списъка.
мен не ме бива много по ракията(много мухмурлък),ама ще трябва да се уча.заедно ще инвестираме в субсидирането на домашен цех за алко-екологични напитки с цел подпомагане на местната икономика.
ако трябва и дългосрочно-в лозови насаждения(грозге).....

а кой е Агронавт?нещо не съм го меркал по форумите.и ква нервна играчка?
Re: Какво вълнуващо в Берковица
31-01-2008 - 04:19:25
acen1975 Написал:
-------------------------------------------------------
> Re: Какво вълнуващо в Берковица
> Изпратено от: Geto (---.peelregion.ca)
> Дата: January 30, 2008 06:55PM
>
> Хей момчета, мислите ли, че в Берковица може да
> минете без мен Не съм съгласен! Аргонавта разбира
> се е винаги добре дошъл да ни гостува с неговата
> нервна играчка.
> --------------------------------------------------
>
> Гето,как без теб бе канадецо?та ти си с берковски
> експириънс(опит),ти си най- нужен.
> пишеме те в списъка.
> мен не ме бива много по ракията(много
> мухмурлък),ама ще трябва да се уча.заедно ще
> инвестираме в субсидирането на домашен цех за
> алко-екологични напитки с цел подпомагане на
> местната икономика.
> ако трябва и дългосрочно-в лозови
> насаждения(грозге).....
>
> а кой е Агронавт?нещо не съм го меркал по
> форумите.и ква нервна играчка?


Извинявам се на Аргонавта, май съм се объркал, но и той е добре дошъл. Мисля, че имах в предвид Venciev с неговото 4x4 ама нейсеsmiling smiley Както и да е. Благодаря, че ме приемате в клуба.
Да ме прощаваш друже ама без ракийката в този край нетлоркинга нема да ти върви winking smiley
Re: Какво вълнуващо в Берковица
31-01-2008 - 08:56:59
Всеки може да даде съвет как да не се загуби, като не се прави нищо. Я дай съвет как може да се печели...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход