Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

bg estate agents?!?

Публикувано от hariboy 
Re: bg estate agents?!?
15-08-2007 - 10:29:46
broker111 Написал:
-------------------------------------------------------
>
> айде пак поредният цървулкю дето с 10000 $ иска да
> си купи НДК. Като не ти харесва апартамент в София
> за 200000 Е що не ходиш да си купиш в Долно
> Чапръчане.
> Брокерите му губели времето. Ми някой карали те да
> ползваш улслугите на брокерите бе момче. Като не
> ти харесват ходи си чукай сам по вратите и питай
> хората да ли продават и тогава им реви пред
> вратите за цена и снимки.
> Що не ходиш да си купуваш само апартаменти в
> Лондон да си нямаш неприятности тука.
> Сто лева били много за комисионна. Кой си ти бе
> сополкю, че да ми определяш колко ще взимам,
> комисионната е толкова и ако не ти харева върви на
> май...... си в Лондон да си береш краставиците.
> Ама много ми е чудно как всички комплексари са
> толкова смели по разни форуми и постоянно плюят
> строители и брокери по разни форуми, ами
> заповядайте в офистите ни с тия претенции и тогава
> да видим резултата
>


абе сельо,не се ли усещаш,че си жив пример за така наречените "БГ брокери"-език,манталитет,щения някви?и ти си мислиш ,че правиш бизнес???
на мен не ми пречат такива като теб-живуркайте си и се самозалъгвайте ,аз си правя моя си бизнес въпреки такива като тебе,това трябва да ти е ясно.И явно не ти е ясно,че такива като мен те хранят,така че не плюй там дето пиеш вода бе,комплексар!
Re:До broker111
15-08-2007 - 10:36:42
broker111 щом работиш още с долари си ми ясен кога ти е била последната сделка-през 1997 ,нали, или и ти вече не си спомняш?
вземи си купи един фотоапарат,качи в интернет снимки на това което продава Вакарелската ти агенция ,не лъжи в квадаратурата,разгледай картата на София ,за да видиш кое е център,кое е обеля,кое е циганско гето и ще пипнеш евро и ти!Горе главата
Re: bg estate agents?!?
15-08-2007 - 11:19:13
ти ли ме храниш бе цървулкю нещастен, това че съм брокер незначи че продавам само апартаментчета за по 100000 Е, лично аз съм построил като инвеститор седем сгради. Не се е налагало да бера краставици в Англия. Там дето ти си ходил да бачкаш за да си изкарваш трохите аз съм бил турист бе селянче нещастно. А когато аз съм почнал да се занимавам с имоти ти сигурно си живял в панелчето с майка ти. С тия три апартамента дето си купил може да ме целунеш по задника само.
Ето това е трагедията глупак изкарал пет лева и вече си мисли че е хванал господ за ушите. Мойто момче там където ти сега пасеш хората са акали доста години преди теб. И последно - ДА ТИ ПИКАЯ НА СКАПАНИЯ БИЗНЕС ДЕТО ГО ИМАШ селско емигрантче нещастно
Re: bg estate agents?!?
15-08-2007 - 11:25:21
avatar
broker111 Написал:
-------------------------------------------------------
> ти ли ме храниш бе цървулкю нещастен, това че съм
> брокер незначи че продавам само апартаментчета за
> по 100000 Е, лично аз съм построил като инвеститор
> седем сгради. Не се е налагало да бера краставици
> в Англия. Там дето ти си ходил да бачкаш за да си
> изкарваш трохите аз съм бил турист бе селянче
> нещастно. А когато аз съм почнал да се занимавам с
> имоти ти сигурно си живял в панелчето с майка ти.
> С тия три апартамента дето си купил може да ме
> целунеш по задника само.
> Ето това е трагедията глупак изкарал пет лева и
> вече си мисли че е хванал господ за ушите. Мойто
> момче там където ти сега пасеш хората са акали
> доста години преди теб. И последно - ДА ТИ ПИКАЯ
> НА СКАПАНИЯ БИЗНЕС ДЕТО ГО ИМАШ селско емигрантче
> нещастно

Че си простак,видяхме отдавна всички.Но си и лъжец!
Не си никакъв брокер,сам го твърдиш в друга тема.И хулиш брокерите.Не се присламчвай към гилдията.Нито една агенция не би те наела и нито един клиент не би работил с теб!

:g:
Re: bg estate agents?!?
15-08-2007 - 11:30:47
до: камелия

каква гилдия сте вие, знаете ли въобще какво е брокер, вие сте сбирщина от изгладнели бабички, ревящи за комисионна. В друга тема бях казал че в София има само пет - шест истински брокери, всичко друго е паплач. Не съм брокерче - комисионерче като вас. Не рева постоянно за пари. А и какво право имаш ти да коментираш теми, свързани с имоти при положение, че за 16 години работа както твърдиш не си искарала и пет лева и пътуваш с трамвая. Стани си химик пак ама май за нищо не ставаш
Re: bg estate agents?!?
15-08-2007 - 11:32:27
Няма архитектурни планове? Виж пак.

Нямаме оферти - нима?

Така си мислиш, защото един обект, го представяме като една оферта, с информация + цени за всички апартаменти, които се предлагат в комплекса. Другите агенции предлагат 100 оферти, с едни и същи снимки, едни и същи планове, но различни цени. Всичко това за един обект. Поне това видях при една от УЖ големите агенции.

Освен това - що се касае до ново строителство специално, ние залагаме на качество, а на на количество. Отнасяме се коректно към своите клиенти и няма да ви теглим майната, когато се наложи да се вземе Акт 16 да речем, както правят много други агенции. Нещо повече - работим само със стоителни фирми, които са доказали, че могат да строят качествено и да спазват срокове. Не продаваме имоти на кило.

На страницата ни има и оферти, които не са ново строителство - повечето от тях са ни подадени от частни лица, които желаят да продадат своя имот чрез нас.
Анонимен потребител
Re: bg estate agents?!?
15-08-2007 - 12:15:56
то на този сайт човек висше образование трябвя да има за да се ориентира.

1) Вземете сложете плановете и цените някъде на по-видно място, че човек веднага да цъкне на тях
2) Тези планове никаква информация не дават освен разпределение - аз искам да имам размери на стаите. Изложението също е дадено само с една стрелка дето кой знае на къде сочи.
3) Отивам на цени и какво да видя - докато намеря кои апартаменти са тристайни ще ми се отели вола. Първо трябва да гледам колко спални има, после и дали случайно не е продаден

Едно мога да ти кажа - много кофти представяне на информацията.
А това зачий продадените висят още като оферти не ми се коментира.
Re:До камелия
15-08-2007 - 12:17:32
Камелия,просто го остави тоя broker111,с комплексари няма смисъл да се занимаваме...живота достатъчно го е наказал!
Re: bg estate agents?!?
15-08-2007 - 14:43:10
avatar
broker111 Написал:
-------------------------------------------------------
> до: камелия
>
> каква гилдия сте вие, знаете ли въобще какво е
> брокер, вие сте сбирщина от изгладнели бабички,
> ревящи за комисионна. В друга тема бях казал че в
> София има само пет - шест истински брокери, всичко
> друго е паплач. Не съм брокерче - комисионерче
> като вас. Не рева постоянно за пари. А и какво
> право имаш ти да коментираш теми, свързани с имоти
> при положение, че за 16 години работа както
> твърдиш не си искарала и пет лева и пътуваш с
> трамвая. Стани си химик пак ама май за нищо не
> ставаш


Хи,хи!Ма ти и ясновидец го даваш!Я,както си наясно какво имам и какво нямам,напъни се да разбереш нещо и за себе си-или те е страх? :} :} :}
Re: bg estate agents?!?
15-08-2007 - 15:05:24
тц тц аве голямо оплюване си ударихте така и не разбрах защо ама тва си е ваша работа.Искам само да вметна нещо, относно темата с комисионните и надкачването им върху цената.Хората в бг наистина не знаят какво означава да се работи в сферата на услугите и защо трябва да се плаща за това нещо.Тук даже и къща да му дигнеш на някои и пак може да не ти плати , а да не говорим за вид посредническа дейност.Та идеята ми беше, че на продавачите трябва да им се обяснява защо ти далжат определеният процент и че те трябва да ти го дадат, а не "да си го искараш"
това е малоумие, че аз сам си го искарал много преди да му продам имотът като сам пръснал сума ти пари за реклама, бензин и телефони.На всичкото отгоре всички клиенти се дърпат от АНИ и не искат да работят с тях, а като попитам някого защо и те ми отговарят "вие с вашите комисионни дигнахте цените на имотите" " всичко беше добре преди да се навъдите толкова" и т.н. айде вървим им обяснявай кой прав и кой крив и че тези цени са вдигнати не от нас, а от алчните за пари продавачи(говоря за надценките, а не като цяло ръстът на цените)Да не говорим колко глупаво е по време на предварителен договор когато с надценката ти плати продавачът, а купувачът ти плаща отделно комисионна. smoking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход