Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Горубляне - най-доброто място за строителство в София

Публикувано от greenhawk 
Re: НАЙ-ДОБРОТО МЯСТО ЗА СТРОИТЕЛСТВО В СОФИЯ
15-09-2007 - 12:12:11
Не съм сигурен, но след тази невротична реакция, в мен възниква съмнението, че и злостър е всъщност ник на фрустрираното, невъзпитано и очевадно неграмотно лице, кичещо се с никовете пунди=аврам=вазовия мунчо.
Злостърчо, тъй като писането е свързано с мисленето, неумението ти в първото със сигурност е свързано с невъзможността ти да осъществяваш второто. Обидно е за всички четящи тук да четат неграмотните ти писания. Недопустимо е в 21-ви век да има все още такива неграмотни, като теб, българи. Като още едно свидетелство за безкористното ми просветителско дело обаче, ще се опитам да ти помогна и на теб в първите ти крачки по правопис:
Написаното от теб
Тъй като нямам намерение да слизам до плиткоумното ти ниво а и не искам идиотската ти тема да е постоянно най-отгоре повече няма да се занимавам с теб. Продължавай да словоблудстваш на воля
всъщност би следвало да изглежда така:
Тъй като нямам намерение да слизам до плиткоумното ти ниво,(запетайка) а и не искам идиотската ти тема да е постоянно най-отгоре,(отново запетайка) повече няма да се занимавам с теб. Продължавай да словоблудстваш на воля!(удивителен)
:!:
П.П. Ако една тема/филм/книга ти се струват идиотски (не визираме в случая Достоевски), излез и се поразходи, виж се с приятели, възстанови душевната си хармония, а не ги чети/гледай, защото виждаш, че не си много добре с нервите winking smiley
В ЗАКЛЮЧЕНИЕ
И тази наша благородна мисия имаше успешен финал, щом дори хора/човек, като изброените никове, успяха/успя да разберат кое е НАЙ-ДОБРОТО МЯСТО ЗА СТРОИТЕЛСТВО В СОФИЯsmiling smiley Нека богатите бъдем по-великодушни към по-бедните ни съграждани - злостърчо=пунди=аврам=вазовия мунчо и т.н., нека им прощаваме пролетарската агресия, липсата на възпитание и дори откровената простащина! Богатите следва да дават личен пример на останалите!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-09-15 12:25 от greenhawk.
Re: НАЙ-ДОБРОТО МЯСТО ЗА СТРОИТЕЛСТВО В СОФИЯ
17-09-2007 - 17:20:29
А не ме намесвай мен - аз категорично не намирам за добро мястото описвано от теб.
fen
Re: НАЙ-ДОБРОТО МЯСТО ЗА СТРОИТЕЛСТВО В СОФИЯ
19-09-2007 - 15:35:54
Аман от вааааааааааааааас !
Защо се опитвате да насаждате нещо толкова дълго време?? Римлянинът е казал
Qui bono? Някой извлича ползи. Ами извличай си, ама не ни досаждай с това Горубляне и
Младост, че като ги чуя, ми става лошо. Какво им е хубавото на тези квартали?? Плоски като тепсия насред пушилката на София??
Аз мисля, че за предпочитане са районите на Овча купел и Княжево. Несравнимо по-добрите места. А ако някои има имоти за продаване, ами да ги продава тихо и кротко,
не да се чуди как да лобира за тях/ пък и намерил къде :} /
Re: НАЙ-ДОБРОТО МЯСТО ЗА СТРОИТЕЛСТВО В СОФИЯ
25-09-2007 - 14:28:12
Не сте забравили КОЕ Е НАЙ-ДОБРОТО МЯСТО ЗА СТРОИТЕЛСТВО В СОФИЯ, нали confused smiley winking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-09-25 14:31 от greenhawk.
Re: НАЙ-ДОБРОТО МЯСТО ЗА СТРОИТЕЛСТВО В СОФИЯ
25-09-2007 - 15:06:33
Зелена оФца,
тъпичка си , но те харесвам , явно е взаимно,щом ме споменаваш без да съм ти влизал в тона повече от месец - съня ли ти смущавам ??? :crazy: clap:
пак ще ти помогна-този път за последно :
1.на Пазар не се ходи като на пазар - с торбата,трябва и акъл !
2.давам ти безплатно 2 линка - първия за психологията на пазарите,втория за изтрезняване.Ще ти обърна внимание какво точно да четеш,белким ти поприсветне,умницата ми :}
линк № 1 - обърни внимание на аналогията с пуйката , нея я колят,на теб ти продават "парцел за инвестиция"
[www.dnevnik.bg]
финалът не е щастлив- но всекиму заслуженото
линк № 2 - това е сложна материя за теб,но обърни внимание на финала на статията - който не е в час с пазара-да започне персонално поумняване - [www.dnevnik.bg]
дано поне за околовръстното да ставаш,че с тази "инвестиция в непродаваем парцел " те чака дълга диета.
Омръзна с групостите си на всички,дебилитетът,който проявяваш не върши работа-не можеш да го продадеш дори на 50 % от покупната цена-потопи се дълбоко и забрави за този форум

...............................................
за всеки балон - ИГЛА , за всяка дупка - ЧЕП
Радой Ралин winking smiley
Re: НАЙ-ДОБРОТО МЯСТО ЗА СТРОИТЕЛСТВО В СОФИЯ
25-09-2007 - 15:14:57
Абе, пундиотът има известен напредък - научил се е да оцветява глупостите си cool smiley А такива пъстри тъпотии радват още повече окото winking smiley
Re: НАЙ-ДОБРОТО МЯСТО ЗА СТРОИТЕЛСТВО В СОФИЯ
27-09-2007 - 16:26:14
Информация от днес:
Стартирала е процедура по сключване на предварителни договори със собствениците на земи в местността КОРНОС /непосредствено до МЛАДОСТ 4/ от инвеститора, закупил сградата на изоставеното от години недостроено училище. Средна цена - 230 евро/м2 :!: Нека поздравим поредния мъдър инвеститор в НАЙ-ДОБРОТО МЯСТО ЗА СТРОИТЕЛСТВО В СОФИЯ clap: clap: clap:
П.П. Нека форумният пролетариат (с най-активен в каканиженето на тъпотии - пундиотът) приеме спокойно тази новина winking smiley
Re: НАЙ-ДОБРОТО МЯСТО ЗА СТРОИТЕЛСТВО В СОФИЯ
27-09-2007 - 17:34:47
Дали строителните предприемачи или авторът на темата има проблем с главния не е ясно. Драги, това място е по-близо до центъра на Ихтиман, отколкото на София. А за инфраструктура да не говорим....инвестирай в буренясалата си нива и остави смислените теми на форума.
Re: НАЙ-ДОБРОТО МЯСТО ЗА СТРОИТЕЛСТВО В СОФИЯ
28-09-2007 - 11:44:21
Само кръгъл глупак може да твърди, че 12 е по-голямо от 48 smiling smiley Не знаем дали canus lupus е кръгъл, но от горното му "съждение" определено можем да твърдим, че е глупак, щом счита, че 12 километра, каквото е разстоянието от местността КОРНОС в МЛАДОСТ 4 до идеалния център на столицата, е повече от 48 километра, колкото е разстоянието до любимия му Ихтиман smiling smiley И преди имахме възможността да предупредим уважаемата публика, че фронтменът на форумния пролетариат, ползващ няколко злощастни ника - пунди=вазовия мунчо=avran=canus lupus и т.н. е обрамчен така: (---.btc-net.bg) winking smiley Нека отново великодушно да проявим снизходителност към този беден наш съгражданин, залостен между стените на мизерната си панелка в ж.к. ПАНЕЛЕН КОМПЛЕКС, и му простим поредната тъпотия, с която ни е "дарил" smiling smiley clap:
Re: НАЙ-ДОБРОТО МЯСТО ЗА СТРОИТЕЛСТВО В СОФИЯ
28-09-2007 - 13:46:02
avatar
Зелената патка (пардон ястреб) пак я е хванала словесната диария smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход