Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Горубляне - най-доброто място за строителство в София

Публикувано от greenhawk 
помогнете МУ да поумнее
13-09-2007 - 06:53:39
г-жо / г-це ЗЕЛЕНА о..ца
имах една съученичка на времето - с претенции ,разминаващи се с основанията ,със съдържанието,че ако щеш и с физическите качества (горката) . като теб и тя желаеше да бъде забелязана,оценена,харесвана,слушана , ухажвана.....
и тя като теб не подбираше средствата (знаеше максимата на Игнаций Лойола) и тя срещаше твърд отпор- то няма друг разумна експликация при истинност таквази.
Веднъж се яви на тест в Менса и изкара..........познай .....IQ = 45 (о небеса , о нрави)
таааааааа , като се позамислювам , се усещам,че почваш да похожеш на особата горецитирана , което пък ме стимулирва да обладая една всеопрощаваща снизходителност към напъните ти
--------------
бях ти дал за домашно да мислиш върху:
1.кой създава пазарите
2.с каква цел
3.как се управляват
4.кои участват
5. защо съществуват (като според теб са прости системи - ето ти отговора на ПУНДЮ
[money.ibox.bg])
--------------
към момента само онанираш-полюцията идва след розов сън !
продаването на мястото ти в Манастирски ливади или където и да е не може да стане на сън.
ако все пак стигнеш до въпроса-защо ти пиша тези думи нелюбезни,помагам с уточнения:
1-на всички им писна от глупостите ти
2-не можеш да общуваш
3-използваш негативни метафори
4 , 5 , 6 ..............давам ти 2 възможности:
или слон в стъкларски магазин или циганин в БАН - избирай,мисли,зрей..........
и прочети подписа ми-помага,действа като F5

:crazy:

...............................................
за всеки балон - ИГЛА , за всяка дупка - ЧЕП
Радой Ралин winking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-09-13 07:40 от пунди.
Re: НАЙ-ДОБРОТО МЯСТО ЗА СТРОИТЕЛСТВО В СОФИЯ
13-09-2007 - 09:22:33
Пунди, тебе на няколко пъти правя опити, също безкористно, да ограмотя. Очевидно усилията ми са напразни. С репликата "о небеса, о нрави", забележи само тук колко граматични грешки си успял/успяла да допуснеш winking smiley твоят IQ едва ли ще надскочи и 10, затова можеш благородно да завиждаш на съученичката си. Думата "метафора" е очевидно "тъмна Индия" за повече от скромния ти интелект. Не е необходима да се взираме в "подписа ти", за да установим, че си формен идиот, както един класик беше казал. Не смятам повече да ти обръщам внимание, защото нищожества като тебе с това именно се хранят :g:
Злостър, когато подходиш агресивно и с квалификации, нормално е да очакваш същото. На тебе, все пак, мога да ти си извиня, ако си се обидил/обидила, макар да не считам думата "кратуна" и другите изброени за обидни.
На смислените мнения:
- Смф 1 е, със сигурност;
- В момента се набира нов масив, в местността СЪДОВЕТЕ /под КОМКО/, при средна цена 240 евро/м2 :!:
Re: НАЙ-ДОБРОТО МЯСТО ЗА СТРОИТЕЛСТВО В СОФИЯ
13-09-2007 - 11:01:41
Черешовите насаждения не са ли между Горубляне и Панчарево, а не между Младост и Горубляне?
Нещо не ме кефят неща като Хладилника да става Лозенец, Манастирски Ливади Борово и райна между Горубляне и Пачарево да се представя като между Младост и Горубляне.
Re: НАЙ-ДОБРОТО МЯСТО ЗА СТРОИТЕЛСТВО В СОФИЯ
13-09-2007 - 14:03:07
Точно там, макар че са по-близо до МЛАДОСТ 4, отколкото до ПАНЧАРЕВО.
Мълвата говори, че инвеститорът бил широко известен на обществеността с успешните си сделки с имоти напоследък winking smiley
Re: НАЙ-ДОБРОТО МЯСТО ЗА СТРОИТЕЛСТВО В СОФИЯ
13-09-2007 - 14:11:20
А, и тъй като уважавания/уважаваната от мен 4овек държи на коректността, следва да уточним, че именно между МЛАДОСТ и ГОРУБЛЯНЕ е местността СЪДОВЕТЕ, където в момента кипи трескава дейност на посочените ценови нива winking smiley
Нека още веднъж похвалим УМНИТЕ И ДАЛНОВИДНИ ИНВЕСТИТОРИ, взели мъдрото решение да вложат средства в НАЙ-ДОБРОТО МЯСТО ЗА ИНЕСТИРАНЕ - РАЙОНЪТ МЕЖДУ МЛАДОСТ И ГОРУБЛЯНЕ clap: clap: clap:
Re: НАЙ-ДОБРОТО МЯСТО ЗА СТРОИТЕЛСТВО В СОФИЯ
13-09-2007 - 16:40:38
Айде направо си кажи, че най-доброто място е между Софияа и Пазарджикsmiling smiley
Re: НАЙ-ДОБРОТО МЯСТО ЗА СТРОИТЕЛСТВО В СОФИЯ
15-09-2007 - 09:30:00
Френски инвеститор ще строи затворен комплекс в местността ФЕТИШИЦА - РАЙОНЪТ МЕЖДУ МЛАДОСТ И ГОРУБЛЯНЕ :!: Нека да отбележим тази новина от вчера!
Дали може да очаква сега уважаемата публика форумният пундиот да каже смирено:
"Извинявайте! Отново се оказа, че съм плещил глупости, но той и никът ми именно това говори - че съм просто един ограничен и неграмотен пунди. Благодаря на знаещия и истински благороден greenhawk, че така безкористно досега се опитваше да налива разум в празната ми кратуна!
Да видим winking smiley
Да поздравим поредния мъдър инвеститор в НАЙ-ДОБРОТО МЯСТО ЗА СТРОИТЕЛСТВО В СОФИЯ - РАЙОНЪТ МЕЖДУ МЛАДОСТ И ГОРУБЛЯНЕ clap: clap: clap:
Re: НАЙ-ДОБРОТО МЯСТО ЗА СТРОИТЕЛСТВО В СОФИЯ
15-09-2007 - 11:03:29
avatar
greenhawk Написал:
-------------------------------------------------------
> Френски инвеститор ще строи затворен комплекс в
> местността ФЕТИШИЦА - РАЙОНЪТ МЕЖДУ МЛАДОСТ И
> ГОРУБЛЯНЕ Нека да отбележим тази новина от вчера!
>
> Дали може да очаква сега уважаемата публика
> форумният пундиот да каже смирено:
> "Извинявайте! Отново се оказа, че съм плещил
> глупости, но той и никът ми именно това говори -
> че съм просто един ограничен и неграмотен пунди.
> Благодаря на знаещия и истински благороден
> greenhawk, че така безкористно досега се опитваше
> да налива разум в празната ми кратуна!
> Да видим
> Да поздравим поредния мъдър инвеститор в
> НАЙ-ДОБРОТО МЯСТО ЗА СТРОИТЕЛСТВО В СОФИЯ -
> РАЙОНЪТ МЕЖДУ МЛАДОСТ И ГОРУБЛЯНЕ

ООО, неееееееееее, каква изненада!!!!! Някой ще строи между Младост и Горубляне!!!! Каква изненада!!!! Никой не е знаел за това и никой не си е правил евтина реклама!!!! Невероятно!!!! Сега е момента да си купим апартаментче там или пък да почнем да строим там на голата поляна!!!! Браво, браво на тия дето тръбяха наляво и надясно, че това е най-доброто място за инвестиция!!!! Хвала на такива мъдри и проницателни хора clap: clap: clap:
Re: НАЙ-ДОБРОТО МЯСТО ЗА СТРОИТЕЛСТВО В СОФИЯ
15-09-2007 - 11:49:54
Основателни са радостните възгласи на госпожа/господин злостър clap: clap: clap: Кой нормален човек не иска да живее по-добре, в по-красива и богата среда? Трябва обаче, със съжаление го казвам, да поохладим инвеститорския й плам. За хора с нейните скромни възможности, а такива у нас към момента не са никак малко, закупуването на "апартаментче" в затворен комплекс, какъвто споменатият вече по-горе мъдър французин смята да изгради, ще се окаже непостижим и далечен, уви, блян.
Безкористно можем да я насочим към закупуване с ипотечен кредит (лихвите все още не са повишени значително) на двустайно апартаментче в комплекси като НАДЕЖДА, ОБЕЛЯ или МЕТАЛУРГ. Да се надяваме, че скоро обаче ще дойде времето, когато повечето бедни сега българи, като госпожа злостър, ще могат вече да си позволят и едно наистина европейско жилище confused smiley
Що се отнася до поляната, за която очевидно романтичната госпожа бленува - нея, госпожо злостър, вярвам, че ще може да разглеждате напълно безплатно, след превръщането й в модерен парк, а голяма е вероятността да ви разрешат дори да се снимате пред нея :ami:
Re: НАЙ-ДОБРОТО МЯСТО ЗА СТРОИТЕЛСТВО В СОФИЯ
15-09-2007 - 11:54:59
avatar
Предполагам с кристалната си топка си разбрал(а) пола и финансовите ми възможности, както и разбра най-доброто място за строителство в София - ЕВАЛА!
Тъй като нямам намерение да слизам до плиткоумното ти ниво а и не искам идиотската ти тема да е постоянно най-отгоре повече няма да се занимавам с теб. Продължавай да словоблудстваш на воля moody smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-09-15 11:55 от zlostyr.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход