Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Съвет за земеделска земя

Публикувано от seemen 
Съвет за земеделска земя
21-07-2008 - 16:25:49
Здравейте, имам следния въпрос :

Имам 25 дка земеделска земя в землището на с. Лесново (до Елин Пелин). Знам, че районът се води промишлена зона, а и нивите в района вървят около 15 Е/квадрат. До колкото знам нивите не са в непосредствена близост до път или до близкото летище (в Лесново има летище).
Чудя се кое е най-удачно - земите да бъдат пуснати за продан (дали въобще ще се намери купувач), също съм заинтересован от АДСИЦ, мога ли да взема някакво участие в някое подобно дружество или това става само като се купят акции.

Пиша тук, тъй като виждам, че има много хора, които са наясно с тази проблематика, живо съм заинтересован от сферата на недвижимите имоти, но няма кой да ми даде съвет (на 19 години съм).

Как да процедирам spinning smiley sticking its tongue out
Re: Съвет за земеделска земя
21-07-2008 - 18:47:37
Моят съвет е: малък си ощя и някой ще те излъже.

Изчакай известно времо, завърши образование и тогава се пускай на пазара.
Re: Съвет за земеделска земя
21-07-2008 - 19:33:28
каква земеделска земя на 15 еверо до летище те гони ? и да ми я подариш ...не благодаря...виж поне засеи я с нещо
Re: Съвет за земеделска земя
21-07-2008 - 22:17:37
15 evro na kvadrat, ne na dekar. Blagodarq za suveta kuzmanin, moje bi imash pravo, no mladite nqmat turpenie sum chuval.
Re: Съвет за земеделска земя
22-07-2008 - 00:06:53
кои ти говори за декари
аз ти казвам , че 15 евро на квадрат ...и пак за нищо не става , но ти си малък още ....ще се сетиш....виж там засеи нещо
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход