Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Горубляне - най-доброто място за строителство в София

Публикувано от greenhawk 
Re: ГОРУБЛЯНЕ - НАЙ-ДОБРОТО МЯСТО ЗА СТРОИТЕЛСТВО В СОФИЯ
11-04-2008 - 16:26:44
avatar
greenhawk Написал:
-------------------------------------------------------

> Израелски инвеститор е заявил днес интерес към
> масив, разположен между МЛАДОСТ 4 и ГОРУБЛЯНЕ
> /местността КОРНОС/ и попадащ в зона за
> озеленяване и спортни дейности.
Средната
> цена на земята /м2/ в момента е 230 евро. Очаква
> се до 30%покачване на цените.

Когато някой купи на тази цена терен,предвиден за озеленяване и спортна дейност,обади се! winking smiley
Re: Горубляне - най-доброто място за строителство в София
13-04-2008 - 01:46:02
Грийнхок,почти съм съгласен с теб.
само че е така:Гурубляне-най доброто место за строителсто ,но след Берковица!
Берковица-най доброто място за инвестиция,а после-Горубляне.
еврейте и на берковицата са и хвърлили окото и вече 4 години подред продължават да го хвърлят.
очаквам много скоро да започнат ултра мега проекти ,ако не ми вярваш-разходи се до берковица и навсякъде ще видиш реклами за бъдещия ски КУРорт от европейско ниво.
ще направят и метро под стара планина,за да можете от горубляне да стигате по бързо,вместо да ви се вие свят по завоите на петроханския проход.
дори ще стане и преди метрото до перник,за което бат бойко обеща че почва да стои тва лято.
вече е пролет и както обеща кмета на берковица-почва бясно строителство .той обещава вече 3 пролети подред,но преди не можеха да решат 10 или 12 закрити лифта да построят,както и точно къде да са петзвездните хотели-по в ляво или по в дясно.и за тва бавеха започването.нали знаеш-бърза работа -срам за майстора.10 пъти мери-един път режи.
вече всичко са изпипали перфектно и свръх професионално и още утре почват да стоят.
като построят метрото до софия под стара планина(а ще го построят преди метрото до горубляне),те каня на шкембе чорба и свински пръжки с лук,в бъдещия ми 7 и половина звезден хотел.
купил съм место там където ще почва един от лифтовете.следва,че от хотела ми ще тръгва.смятам да направя самите хотелски стаи да са като лифт и да ги закачам за лифта.
тва още не е измислено в целия свят.аз ще съм антропънюър!
така от стаята и право на ски пистата.малко обаче ме притеснява факта,че скоро от БАН могат да открият телепортацията и така бързо ще ми увехне идеята за стая-кабинка за лифт.
не казвй на строителите за берковица.нека си мислят,че горубляне е най доброто место за стрене.
а ти ела и си купи дорде е време земя в берковско,щото не остана.
продължавай да казваш,че горубляне е най доброто место за инвестиция или най добрата инвестиция е в горубляне.
поканата за пръжки с лук остава!

Re: Горубляне - най-доброто място за строителство в София
13-04-2008 - 14:07:07
тази тема съм я пропуснал в началото, но ми хареса идеята за гробищен парк. както е казано -трябва да се боим от живите. освен това на София и липсва нещо от типа Пер ла шез
а относно берковско- то имаше един колега от форума който ни убеждаваше че най изгодно е инвестиция във видинско. така и така посоката е същата на северозапад. и като казах северозапад се сетих че искат да го правят резерват.
резерват северозапад
Re: Горубляне - най-доброто място за строителство в София
13-04-2008 - 17:30:16
видинско?та видин ще стане квартал на берковица.
след като кмета на берковица построи метрото под стара планина-до софия-всичко ще обръща.
за тва и бат бойко не почва да строи проект дубай на местото на кремиковци.първо ще отделят пари за метрото до берковица,защото го е страх,че иначе всички софянци ще се изселят в берковица и софия ще опустее.а ако има метро-софиянци ще могат бързо да пътуват до берковица,където ще работят в бъдещия курорт(аспен2),и няма да се набутват за скъпи жилища в берковско(ще стане около 5 пъти по скъпо от софия).
в берковица има уникална природа и времето е спряло.а щом времето е спряло,значи хората не остаряват.и съответно всички ще искат да живечт в берковица.доти и холивудските звезди вместо да дават огромни пари за пластични операции,ще се преместят в берковица,за да не остаряват.
ако не си си купил нещо по берковско-не чакай-вече всичко е свършило.обаче аз съм с връзки и ще те уредя.ама трябва да действаш светкавично.
Re: Горубляне - най-доброто място за строителство в София
13-04-2008 - 19:40:26
asen 1975, това описание ми звучи като онова за Новые Васюки на един литературен герой.
на мен ми стигат толкова имоти, че не мога да ги обходя с конски галоп за един ден вече winking smiley . нека и другите си вземат
Re: Горубляне - най-доброто място за строителство в София
13-04-2008 - 21:39:28
Тук темата се е разгорещила smiling smiley
Re: Горубляне - най-доброто място за строителство в София
13-04-2008 - 23:59:53
Дикобраз,грешна стратегия-защо си се разхвърлял с имоти навсякъде?
тва след време ще ти оскъпи управлението им.например-ако имаш апт. който даваш под наем в младост и квартирантите ти спрат да плащат и ти откраднат хладилника и кухненските шкафове,докато ги намериш из младостите и вече в другия ти апартамент в обеля ще са изкъртили теракота в банята.
предлагам ти да продадеш всичко и да инвестираш в берковица.градчето е още малко,но с шанс за растеж.мисля,че някъде до средата на лятото монтана ще стане квартал на берковица,а догодина и видин.сигурно този,който ти е казвал да инветираш във видин е имал вътрешна информация,като мен,и е имал предвид за времето,когато видин ще стане квартал на берковица.
за да го разбереш трябва да мислиш в бъдеще време.
горублене-най доброто место за строене,но след берковица.
Re: Горубляне - най-доброто място за строителство в София
14-04-2008 - 09:54:30
Да, очевидно от пунди е трудно да се отърве човек smiling smiley "Този пък къде видя тук пундиота?" - ще запиташ ти, уважаеми читателю. Много просто - краставото магаре и под дънков чул си личи, както е казал народът. По неграмотните писания биде отново разобличен тоз пролетарий беден, дегизиран сега като acen1975: по в ляво или по в дясно.и за тва бавеха започването.нали... купил съм место там където ще почва един от лифтовете.следва,че от хотела ми ще тръгва.... малко обаче ме притеснява факта и т.н. О, неграмотний пундиоте, поради що се срамиш да се наречеш дилетант?!
"Когато някой купи на тази цена терен,предвиден за озеленяване и спортна дейност,обади се!" Късно ще е тогава, уважаема камелия Много късно...
Ето защо фондация "Безплатна помощ за начинаещи в мисленето инвеститори" така усърдно помага именно сега, показвайки безкористно, че Горубляне е най-доброто място за строителство в София!
Дерзай, народе! winking smiley
Re: Горубляне - най-доброто място за строителство в София
14-04-2008 - 16:08:00
Пита тук един любопитен Продавач: "В кой от крайните квартали бихте предпочели да живеете?". После изрежда каращи те да настръхнеш "творби на панелното социалистическо изкуство", наричани гальовно спални-комплекси или панелни мравуняци winking smiley
А вижте колко по-приятно, колко по-стилно и естетски щеше да звучи: "В кой от елитните квартали на богатите бихте предпочели да живеете?"
И следните варианти за гласуване:
а/ Горубляне;
б/ Бояна;
в/ Симеоново;
г/ Драгалевци.
Не е нужно да уточняваме, че верният отговор е а/ Горубляне, нали winking smiley
Re: Горубляне - най-доброто място за строителство в София
14-04-2008 - 16:21:26
да,да-сега ме граматизираш,ама след време ще си викаш:
що не го послушах аз този асен1975,който казваше,че ГОРУБЛЯНЕ _НАЙ ДОБРОТО МеСТО
ЗА СТРИТЕЛСТВУВАНЕ,НО СЛЕД БЕРКОВИЦАТА.
и ще си скубеш косите,че не си си купил мЕсто в БЕКРОВИЦА_НАЙ ДОБРОТО МеСТО ЗА ИНВЕСТИЦИЯ,А ПОСЛЕ ГОРУБЛЯНЕ.
и кат сделат метрото под балкана,от берковицъта ще се стига по бързо до софето,отколкото от горубляне по цариградското,което според мен не е цариградско,а е цариселско.
или въпроса всъщност няма да е-от къде ще се стига по бързо до софията,а от къде ще се стига по бързо до берковицъта-НАЙ ДОБРОТО МЯСТО ЗА ИНВЕСТИЦИЯ,А ПОСЛЕ ГОРУБЛЯНЕ.

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход