Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Нормално ли е да оферираме за имот по интернет?

Публикувано от Шльокер и 3/4 
Re: Нормално ли е да оферираме за имот по интернет?
13-12-2010 - 19:23:10
avatar
шът мари ... коя си чи да коминтирваш Ацетоня?

човекът е дошъл от село, борил се е с живота, живее на квартира, купува панели в Модерното

и вкарва китайска стока с извинение боклуци, има 150 хиляди кеш ... не на последно

място прост човек е ... разбирай нискокултурен австралопитек ... има ламя за жена в къщи ...

има плазма триста инча ... и харчи по 5 стотарки у хоремага на Мизерното ... кажи КОЯ СИ ТИ

ЧЕ ДА ГО КОМИНТИРВАШ ЧОВЕКА?:}:]

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.
Re: Нормално ли е да оферираме за имот по интернет?
13-12-2010 - 19:25:23
avatar
Quote
ASSETION
Quote
камелия

Лоша работа, Простако, не само крещиш като истерична стара мома, ами и разни страхове от детството те гонят.
Къде дяна хвалебствения надпис за покупката на века в Модерното?
Що мислиш, че някой ще ти хване вяра, че живееш на друго място? Та ти с такъв възторг описваше придобивката си- сигурно си се нанесъл без да смениш книжните тапетчета дори.
Ама, няма лошо- като посъбереш парички, ще си направиш ремонтчето..........:]

злоба яко а? и завист?
яд ли те е че един простак има пари а?
колко е несправедлив света а?
ти си Възрастна, грозновата и бедна а си толкова добра и ще отидеш в рая?
Гаден и несправедлив свят... един такъв простак да живее толкова по-добре от теб?
Аз щом съм имал парички да купя все някой лев ще ми е останал и заремонтче нали...
па ако закъсам ще помоля на уилсъна майка му да осигури някой кредит...
или ши питам имотко де да ходя да паднат едни пари!
Уважаема лелке с наднормено тегло.. аз печеля на месец повече отколкото и за година smiling smiley
ЗНАЕШ ЛИ КОЕ Е НАЙ-ГАДНОТО smiling smiley
ЧЕ НЕ МОГА ДА СМОГНА ДА ГИ ХАРЧА СЪС СКОРОСТА С КОЯТО ГИ ПЕЧЕЛЯ.. И 80% ТАКА СИ И ОСТАВАТ НЕПОХАРЧЕНИ...

та си търся пак някои имотец! - предпочитам къща на морето ?

А надписа го махнах че нещо не ви издържат нервите да го четете всеки ден...

АМА АЗ СЪМ ТЪПАНАР И НЕПРОФЕСИОНАЛИСТ И ОФЕРТИРАМ ПО ТЕЛЕФОНА... КЪДЕ ДА СЕ МЕРЯ С ВАС smiling smiley

За тъпанар е верно --- стопроцентов. :]

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.
Re: Нормално ли е да оферираме за имот по интернет?
13-12-2010 - 19:25:41
avatar
и забравих... такъв ремонт тече в момента.. след месец щи пратя снимки като е готово...
само ме е страх да не ти се спука жлъчката от страх...
щото си представям у вас каква мазнотия е...
та да живееш ти в лукс че да ми говориш на мен...
ама не забравяй че евтин ламинат и пластмасова дограма не правят една кочина вип нали ?

ТА АЗ АПАРТАМЕНТ ЗА 50 000 ЛЕВА ... как да ти кажа.. не просто съм доволен ми си умирам от кеф

да му мислят хората които такива като тебе са излъгали да дадат по 150 000 + лихвитеsmiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Нормално ли е да оферираме за имот по интернет?
13-12-2010 - 19:29:56
avatar
Quote
Wilson
шът мари ... коя си чи да коминтирваш Ацетоня?

човекът е дошъл от село, борил се е с живота, живее на квартира, купува панели в Модерното

и вкарва китайска стока с извинение боклуци, има 150 хиляди кеш ... не на последно

място прост човек е ... разбирай нискокултурен австралопитек ... има ламя за жена в къщи ...

има плазма триста инча ... и харчи по 5 стотарки у хоремага на Мизерното ... кажи КОЯ СИ ТИ

ЧЕ ДА ГО КОМИНТИРВАШ ЧОВЕКА?:}:]


ОМРЪЗНА МИ ДА ВИ ОБЯСНЯВАМ!
НЯМАМ ПЛАЗМИ - НЕ СЪМ БЕЗПАРИЧЕН ИДИОТ ДА СИ КУПУВАМ ПЛАЗМИ НА ЛИЗИНГ
ИЛИ ДА СЕ МОЛЯ НА МАМА ДА МИ КУПИ КАКТО ПРАВИШ ТИ уЙлсъне
ИМАМ LCD И LED ! плазмите са за такива като тебе дето ги е уредила мама с някой кредит и сега връщат!
и не е един а са няколко
само монитора на който съм сега струва повече от цялата ти техника у хола smiling smiley !

И запомни от мен по-добре да вкарваш стока от китай, отколкото да чакаш НА МАМА ДА ТИ ПУСНЕ НЕЩО...
та да ми говори някой друг че да се замисля- ама мамино синче на заплата да ми говори глупости... мани тая работаsmiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Нормално ли е да оферираме за имот по интернет?
13-12-2010 - 19:35:54
avatar
Quote
Muza

Ками,
Представям си се на мястото на продавача, представям си се, дори на ваше място.
Ето, Уилсън написа по-горе, освен купувача, продавача също ни е клиент. Правилно, така е. Само че, доскоро собствениците определяха правилата, а купувачите бързаха да не изтърват... Мисля си, че просто не можете да се откъснете някак от това, че собственикът е за уважение, а човекът с кеш не е. Като не е този, друг ще е, мераклии много... Така беше.
Сега е обратното.

Съгласна. Без това, болднатото.
Парите дава купувачът, така че, не може да бъде на втора позиция. Освен ако сам не се постави там. А той го правеше години наред, като купуваше почти без да гледа...........

Quote
Muza
Защо да е несериозно, защо да е обидно? На пазара, като купувачи, има търсене на по-ниски нива, от обявените. Това означава, че такъв тип стока (НИ) е вървежен в момента. Щом някой оферира по-ниска цена, веднага го слагате в графата "прошляци" и сте готови директно да го отсвирете. Защо? Не подценявайте хората, дори и да ви дойдат в офиса облечени, все едно от second hand.
Няма място за емоции - как се чувствал продавача, ами как пък се чувствал купувача? То, виж как излиза - жалите продавача, а купувача - не?

Несериозно и обидно е,че се правят предложения на половината от обявената цена и то, преди да се види имота.
Търсенето на по- ниски нива е нормално. И никой не би "отсвирил" такъв купувач. Никой не би отсвирил и човек, видял имота, констатирал че не струва толкова по критериите му и предлагащ по- ниска цена.
А за емоции място винаги има. И двете страни трябва да се чувстват добре, че да стане сделка. Затова се опитвам да обяснявам, че трябва да се уважават едни- други.
Купувачите да не правят безумни телефонни оферирания, а продавачите да не вдигат цените, щом видят че някой се интересува от имота им.*drink1*
Re: Нормално ли е да оферираме за имот по интернет?
13-12-2010 - 19:36:51
Quote
Wilson

бЕ мУзе,

бе пиле шарено,

абе кой казва да не се коментират цените и да не се свалят по 10 хилки поне от тях. Това се случва ... ооооо ДА
случва се често ... АХА ... ама първо гледаш после казваш на Посредника, аз давам X пари и оттам нататък оставяш
работата в негови ръце. Той ще работи на 100% за да ти свали цената, ЩОТО има ли сделка има комисион.

НО ПЪРВО ГЛЕДАШ ПОСЛЕ ОФЕРИРАШ!

ОФФФ не мога повече

smiling smiley

smiling smiley

Добре, де... нЕма се караме, сега. Само, да попитам... moody smiley:]:]

Защо има сайтове с обявена цена и има опция - "предложи цена" ...? *huh*

smiling smiley
Re: Нормално ли е да оферираме за имот по интернет?
13-12-2010 - 19:38:39
avatar
Quote
ASSETION
и забравих... такъв ремонт тече в момента.. след месец щи пратя снимки като е готово...
само ме е страх да не ти се спука жлъчката от страх...
щото си представям у вас каква мазнотия е...
та да живееш ти в лукс че да ми говориш на мен...
ама не забравяй че евтин ламинат и пластмасова дограма не правят една кочина вип нали ?

ТА АЗ АПАРТАМЕНТ ЗА 50 000 ЛЕВА ... как да ти кажа.. не просто съм доволен ми си умирам от кеф

да му мислят хората които такива като тебе са излъгали да дадат по 150 000 + лихвитеsmiling smiley

Снимки, снимки да пратиш обезателно ... видехме пари на снимка, са ако пратиш и снимки

на обзаведен апартамент у Мизерното вече че умреме от яд :}:}:]

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.
Re: Нормално ли е да оферираме за имот по интернет?
13-12-2010 - 19:44:13
avatar
Quote
ASSETION


ЗНАЕШ ЛИ КОЕ Е НАЙ-ГАДНОТО smiling smiley
ЧЕ НЕ МОГА ДА СМОГНА ДА ГИ ХАРЧА СЪС СКОРОСТА С КОЯТО ГИ ПЕЧЕЛЯ.. И 80% ТАКА СИ И ОСТАВАТ НЕПОХАРЧЕНИ...

та си търся пак някои имотец! - предпочитам къща на морето ?

А надписа го махнах че нещо не ви издържат нервите да го четете всеки ден...

АМА АЗ СЪМ ТЪПАНАР И НЕПРОФЕСИОНАЛИСТ И ОФЕРТИРАМ ПО ТЕЛЕФОНА... КЪДЕ ДА СЕ МЕРЯ С ВАС smiling smiley

Всички лъжи ги крещиш, ама и някои истини..........че ги и болдваш..........:]
Най- смешното е, че все си търсиш къщи на престижни места, пък се свря в Модерното. Нищо, вместо дюшек ще си подложиш надиплените печалби, че да гледаш в легнало положение през прозореца, дали някоя циганска тумба не иде да те суровака..........:}
Re: Нормално ли е да оферираме за имот по интернет?
13-12-2010 - 19:49:34
avatar
Quote
Muza
Quote
Wilson

бЕ мУзе,

бе пиле шарено,

абе кой казва да не се коментират цените и да не се свалят по 10 хилки поне от тях. Това се случва ... ооооо ДА
случва се често ... АХА ... ама първо гледаш после казваш на Посредника, аз давам X пари и оттам нататък оставяш
работата в негови ръце. Той ще работи на 100% за да ти свали цената, ЩОТО има ли сделка има комисион.

НО ПЪРВО ГЛЕДАШ ПОСЛЕ ОФЕРИРАШ!

ОФФФ не мога повече

smiling smiley

smiling smiley

Добре, де... нЕма се караме, сега. Само, да попитам... moody smiley:]:]

Защо има сайтове с обявена цена и има опция - "предложи цена" ...? *huh*

smiling smiley


Оффф още от когато се появи тази опция, че до ден днешен и аз това се питам ...

Каква е тази fucked up опция и кому е нужна ТЯ?

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.
Re: Нормално ли е да оферираме за имот по интернет?
13-12-2010 - 19:51:45
avatar
Quote
камелия
Quote
ASSETION


ЗНАЕШ ЛИ КОЕ Е НАЙ-ГАДНОТО smiling smiley
ЧЕ НЕ МОГА ДА СМОГНА ДА ГИ ХАРЧА СЪС СКОРОСТА С КОЯТО ГИ ПЕЧЕЛЯ.. И 80% ТАКА СИ И ОСТАВАТ НЕПОХАРЧЕНИ...

та си търся пак някои имотец! - предпочитам къща на морето ?

А надписа го махнах че нещо не ви издържат нервите да го четете всеки ден...

АМА АЗ СЪМ ТЪПАНАР И НЕПРОФЕСИОНАЛИСТ И ОФЕРТИРАМ ПО ТЕЛЕФОНА... КЪДЕ ДА СЕ МЕРЯ С ВАС smiling smiley

Всички лъжи ги крещиш, ама и някои истини..........че ги и болдваш..........:]
Най- смешното е, че все си търсиш къщи на престижни места, пък се свря в Модерното. Нищо, вместо дюшек ще си подложиш надиплените печалби, че да гледаш в легнало положение през прозореца, дали някоя циганска тумба не иде да те суровака..........:}

:}:}:]

оффф не мога, спри, ше се пръсна вече

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход