Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Нормално ли е да оферираме за имот по интернет?

Публикувано от Шльокер и 3/4 
Re: Нормално ли е да оферираме за имот по интернет?
13-12-2010 - 17:24:03
avatar
Quote
Атанас Янев
Quote
dicho
Ама аз защо повтарям че тук е пълно с хора, които никога не са купували или продавали имот ?
Анатема! *angel*

Слагай едно голямо синьо в торбата и идвай до офиса, да ти вадим договорите с дати и цени *drunk*

В IT-то такъв балон имаше, че няма и на къде, гръмна и измряха. Аз не бачкам обаче в тези ниши, дето бачкаха те, и познай - все ми е тая smiling smiley

Светльо, последно писане към теб - прочети какво написах по-рано днес. БРОКЕРА отказа да предаде цената към продавача с довода, че клиента вече бил смъкнал много. Все пак го е направил (предал на продавача), той се е съгласил и хоп - утре в 10 имаме оглед. Ако сте от Варна - на лично давам инфо smoking smiley Утре ще напиша какво е станало, до къде съм свалил и на живо, за спорта, дори да не ми хареса имота.

Wilson, ще капарирам по нета, ако преди това имаме подписано пред нотариус, че апартамента е едно към едно с описания. Ще водим записи на всеки разговор, който проведем и ще ми се плаща по 200 кинта на всеки оглед, ако апартамента е извън критериите ми. И обратното - аз на вас. А не както сега става - едни от Варна обявяват апартамент в Чайка, викам си брей какви квадрати, какви пари - пък той бил в Левски. Вярно, вижда се Чайка от терасата на въпросния, ама баш пък да е Чайка - нищо общо. След ТРИ разговора с БРОКЕРА и заклеванка от негова страна, че същия е в Чайка да не ти разправям какво стана...

Сериозно, ако си мислите, че цена не се договаря и са такива, каквито са - от такива като вас се храним smoking smiley

Wilson, Светльо, брокери ли сте? Питането ми е съвсем сериозно smiling smiley

Ами това ти обяснявам бе драги.
Първо трябва до го видиш, да видиш отговаря ли на критериите, ПЪК тогава ще пазариш цена.
Всичко друго е лаладжийска работа.
Ако аз бях на мястото на варненския брокер немаше ти се обадя никогиш!
Re: Нормално ли е да оферираме за имот по интернет?
13-12-2010 - 17:28:30
Значи принципно малко ме фаща яд като ви гледам... Знам че българина в голяма степен е чисто и просто един използвач, но донякъде го разбирам това в предвид условията на живот години наред. За това и не се учудвам, че повечето от вас са преходни - минавате от тук да се поизкашляте, само защото в момента имате зор.. А къде са ви принципите господа?
Ако си се интересувал насериозно кой какъв е, какъв е мирогледа му, какво е казал, мислел и тн..ее па да си попрочел малко smiling smiley Е да, всички сме заети, особено някои както се вижда хахаха - Един пресен пример със самият автор на темата - Ултра богат човек, много зает и ангажиран и светнат до безумие.. та същият не беше зает да пуска по 10 тъпи теми на ден до като... се оказа, че просто си търсел имот на далавера smiling smiley И така се беше самозабравил в театъра си, че дори не забеляза колко детски, глупави и неадекватни въпроси задава и изисква разрешаването им от хора, които до преди ден е кълнял, обиждал, унизявал и тн, освен разбира се и това че имено по този начин разкрива и всъщност пълното си безхаберие.
Та, както и да е.. всеки си има тиква на раменете и може да си я използва за каквото реши smiling smiley

И най-важното - не забравяйте, че всеки може да има поне по една сестра от които поне една да е к..ва :ami:
Re: Нормално ли е да оферираме за имот по интернет?
13-12-2010 - 17:36:23
avatar
Quote
Wilson
Quote
ASSETION
Quote
Svetlio
Или директно на едро - звъниш на производителя и му казваш "Брато следващата партида да ми е на едиколко си" и так дале...

Мчи колкото и несериозно да се вижда...
обсъждаме цента за контейнер стока от Китай по скайпа даже... малко почва да ме е срам чи съм толкуз просТ *tired*

Бе не знам дали си проЗт ама със сигурност не си умен.

Между контейнер стока, 100 кила жито и ИМОТ разлика в договаряне на цена е от земята до небето.

Ама как да ти го обясня?!?!?!

мухльоууу... колко да е разликата ма?
50 000 юсд контейнера а? 10 на година? кой тука от тая сган продава десет имотя бре... освен на дичо палавниците те по 500 -100 сделки за година за чеп ги нямат
той дава бониси само за над 20 месечно!
аресва ли ти новия ми аватар а?
проЗта майка ти че ти е давала да готово и така ти е помогнала да се влайнянчиш...
Ама те не са виновни ... аз затова мразя майките щото си мислят че тяхното маймунче е най-умното и най убавото...
Без да мислят че то ще порасне един ден и ще стане същия урунгел като тях... smiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Нормално ли е да оферираме за имот по интернет?
13-12-2010 - 17:38:08
"Ако аз бях на мястото на варненския брокер немаше ти се обадя никогиш! "

Ето за това иде реч.Аз тези думи не мога да ги кажа на клиент или човек, който се прави на клиент. Това е разликата м/у търговец и брокер на НИ. Сега вече разбрах, че не трябва да се пазаря по телефона. " Може да съм зле, ама важното е на Вуте да му е гадно"
PMP
Re: Нормално ли е да оферираме за имот по интернет?
13-12-2010 - 17:51:52
Мале малееее аз ако съм ви шеф и имам 50 брокерчета и трябва в момента да кътна 10тина от тях познайте....като ви пусна един хидън клиент и Светльо е 1вият. Това се отнася за всеки бизнес, не само за вашия/то па един бизенс.../! Клилента е цар. ТОЧКА

Светьло - сигурен съм, че годишният ти доход е макс 30 000лв, а на бас? Найш кога ще си купиш къщичка за птиченца с тоя доход, а?
Re: Нормално ли е да оферираме за имот по интернет?
13-12-2010 - 17:58:48
avatar
Quote
briko
"Ако аз бях на мястото на варненския брокер немаше ти се обадя никогиш! "

Ето за това иде реч.Аз тези думи не мога да ги кажа на клиент или човек, който се прави на клиент. Това е разликата м/у търговец и брокер на НИ. Сега вече разбрах, че не трябва да се пазаря по телефона. " Може да съм зле, ама важното е на Вуте да му е гадно"

аз това им обяснявам... брокер е не е дума с която да се гордееш...
от брокер до таксиметров шофьор разстоянието е много малко...
особено пък като се сетя с какви брокери съм се срещал...

те полетяха за малко и сега им е много кофти ...

забелязали ли сте примерно колко откачени лелки има...
защо?

щото през комунизнма са били на отговорни административни постове.. а сега не ги искат и за продавачки в бакалия...
и смръщени и сърдити че им е гаден живота... но още живеят на слава кака са направили 4 тъчдауна като са били на 20 години...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Нормално ли е да оферираме за имот по интернет?
13-12-2010 - 17:59:52
avatar
Quote
ASSETION
Quote
Wilson
Quote
ASSETION
Quote
Svetlio
Или директно на едро - звъниш на производителя и му казваш "Брато следващата партида да ми е на едиколко си" и так дале...

Мчи колкото и несериозно да се вижда...
обсъждаме цента за контейнер стока от Китай по скайпа даже... малко почва да ме е срам чи съм толкуз просТ *tired*

Бе не знам дали си проЗт ама със сигурност не си умен.

Между контейнер стока, 100 кила жито и ИМОТ разлика в договаряне на цена е от земята до небето.

Ама как да ти го обясня?!?!?!

мухльоууу... колко да е разликата ма?
50 000 юсд контейнера а? 10 на година? кой тука от тая сган продава десет имотя бре... освен на дичо палавниците те по 500 -100 сделки за година за чеп ги нямат
той дава бониси само за над 20 месечно!
аресва ли ти новия ми аватар а?
проЗта майка ти че ти е давала да готово и така ти е помогнала да се влайнянчиш...
Ама те не са виновни ... аз затова мразя майките щото си мислят че тяхното маймунче е най-умното и най убавото...
Без да мислят че то ще порасне един ден и ще стане същия урунгел като тях... smiling smiley

Чудех се дали да те коментирам ... реших не е нужно ... све е видно
... а пък и си ниска топка ...
Re: Нормално ли е да оферираме за имот по интернет?
13-12-2010 - 18:01:51
avatar
Quote
Wilson
Чудех се дали да те коментирам ... реших не е нужно ... све е видно
... а пък и си ниска топка ...

НЯМА Я МАЙКА ТИ НАОКОЛО ДА ТИ ПОДАДЕ ТЕКСТ А?
Нищот я сигурно ти урежда някое ново кредитче да лапнеш изгодно smiling smiley))))
Имотко и него го няма сигурно чака някъде да му паднат едни пари...
:}:}:}:}:}:}:}

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Нормално ли е да оферираме за имот по интернет?
13-12-2010 - 18:02:02
avatar
Quote
briko
"Ако аз бях на мястото на варненския брокер немаше ти се обадя никогиш! "

Ето за това иде реч.Аз тези думи не мога да ги кажа на клиент или човек, който се прави на клиент. Това е разликата м/у търговец и брокер на НИ. Сега вече разбрах, че не трябва да се пазаря по телефона. " Може да съм зле, ама важното е на Вуте да му е гадно"

Не си много зле ... не се подценявай ... важно е да имаш малко интелект и ще разбереш за какво иде реч ...
Re: Нормално ли е да оферираме за имот по интернет?
13-12-2010 - 18:03:10
avatar
Quote
ASSETION

ПРОДАВАЧА АКО Е ТАРИКАТ ЩЕ КАЖЕ:
- ЗАПОВЯДАЙТЕ НА МЯСТО ДА ОГЛЕДАТЕ И ЩЕ СЕ РАЗБЕРЕМ!
Нито отказва нито приема договаряне!
Но понеже вие сте големи професионалисти... трябва такива като мен да ви учат как се работи ли?

Защо не се опиташ мъъъъъничко да мислиш, пък после да пишеш? Ще ти е от полза.
ПродавачЪТ и без да е тарикат, ще попита как така се пазариш за цена, без да си видял имота. И би се учудил, че толкова елементарно нещо, като необходимостта от оглед, на теб ти се изплъзва. :]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход