Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?

Публикувано от Wilson 
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
16-11-2010 - 22:35:46
МОЖЕ ЛИ НЯКОИ ДА ДАДЕ СТАТИСТИКА В СВЕТОВЕН МАЩАБ КОЛКО ЖИВЕЯТ ПОД НАЕМ И КОЛКО В СОБСТВЕН-- ИПОТЕКИРАН--ИМОТ.И ОЩЕ НЕЩО ДО КАТО НЕ ГО ИЗПЛАТИШ НЕ Е ТВОИ
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
16-11-2010 - 22:49:45
Африка да я броиме ли към мащаба или да анализираме всяка локация сама за себе си според социалният живот, манталитет, развитие и прочие winking smiley
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
16-11-2010 - 23:03:04
avatar
Е как бре половината форум се запритеснявал за мене че ще остана гол и бос и без покрив, щото живея под наем...
просто ви обяснявам че не е така има си и за наема има си и за екстрите.

дремем ми и на мен и за модерното и за лозенец! дреме ми единствено за къщата и двора! да ги намеря убави и близко до моренцето

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
17-11-2010 - 11:08:19
avatar
Quote
ASSETION
Е как бре половината форум се запритеснявал за мене че ще остана гол и бос и без покрив, щото живея под наем...
просто ви обяснявам че не е така има си и за наема има си и за екстрите.

дремем ми и на мен и за модерното и за лозенец! дреме ми единствено за къщата и двора! да ги намеря убави и близко до моренцето

Не е половината форум ... пак те затресе мегаломанията.
Само аз се притеснявам за теб ... и за твоето душевно състояние ...
Иначе радвам се, че си добре smiling smiley
И обещавам от днес нататък да не те мисля
Просто ще те изучавам и анализирам
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
17-11-2010 - 21:14:50
Le Figaro.fr : Средният показател за притежатели на собствени жилища за еврозоната е 65%:

България – 94 %
Испания - 84 %
Белгия – 78 %
Ирландия – 77 %
Малта – 77 %
Гърция – 73 %
Португалия – 73 %
Англия – 71 %
САЩ - 65 %
Франция – 58 %
Холандия – 56%
Австрия – 52 %
Германия- 46 %

България - 1000 души у нас се падат по 486 жилища.
В страните от ЕС – на 1000 души се падат по 472 жилища.
20 % от населението във София и Варна живее под наем.КАКВО ЛИ ЗНАЧИ ТОВАconfused smiley
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
18-11-2010 - 00:38:57
Quote
radoclav

20 % от населението във София и Варна живее под наем.КАКВО ЛИ ЗНАЧИ ТОВАconfused smiley

Че нямат пари да си купят жилища!
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
18-11-2010 - 09:19:49
Значи, че си много тъп и си ги измисляш тия работи. Ако 20% от жителите на София живеят под наем, ще се застрелям.
А ако е вярно, означава само едно-розово бъдеще за бизнеса с имоти.
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
18-11-2010 - 14:29:52
avatar
Quote
Imotko
Значи, че си много тъп и си ги измисляш тия работи. Ако 20% от жителите на София живеят под наем, ще се застрелям.
А ако е вярно, означава само едно-розово бъдеще за бизнеса с имоти.

Що бе Имотко, аз лично си признавам, че си нямам идея колко от населяващите СФ живеят под наем ... *huh*

Ако някой може да даде някаква що годе меродавна статистика, касаеща този въпрос нека го направи ...

Ще бъде любопитно ... аз честно казано мисля, че дори процентът на наемателите ще е по-висок ...

... все пак селата се пренесоха в София и някой трябва да им осигури подслон ...
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
18-11-2010 - 21:57:13
ЗАЩО НЕ КОМЕНТИРАТЕ ДРУГИТЕ ПРОЦЕНТИ ЗА
Quote

Средният показател за притежатели на собствени жилища за еврозоната е 65%България – 94 %
Испания - 84 %
Белгия – 78 %
Ирландия – 77 %
Малта – 77 %
Гърция – 73 %
Португалия – 73 %
Англия – 71 %
САЩ - 65 %
Франция – 58 %
Холандия – 56%
Австрия – 52 %
Германия- 46 %
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
18-11-2010 - 22:22:43
Какво да им коментираме още, господин обратния, нали това правим.
Колкото повече капитализъм, толкова по-малко собственост. Бедните да го д....., нали, още от римско време.
Българинът това го разбира добре, още от царско време, затова все гледа да си купи жилище, ако може-две, три.
Бедните следва да се разбира които нямат дори собствен дом, а богатите не следва да се разбира които имат 5000 лева на влог.
Да има и за Радославчо, и за Валсодарчо, и за внуците им.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход