Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Дешифриране на имотни обяви от началото на 90-те години до наши дни. Какво всъщност означава това “за ч.л.” в обявите на агенциите?

Публикувано от tbm2.net 
Ако не си забелязал, написаното не е отправено към теб, а към един друг суперспециалист , ти си признат специалист в областта на рекламата и покупко -продажбата на имоти, от теб можем само да се учим.
-------------
е аз работя 10 пъти по малко от вас и изкарвам поне 10 пъти повече...
и това е защото знам как да рекламирам наистина а не като вас САМО ДА СИ МИСЛЯ ЧЕ ЗНАМ...
-------------
Сладурче си ти.
Quote
kris66

Ало .... аз съм еди кой си.... видяхме обавата ви...ние можем да ви предложим съдействие.... работим с такава комисионна платима едиси кога....имате ли нещо против да дойдем да огледаме и да поговорим.....
Е ами само за този начин на общуване и получава оферта с 500Е надолу.

:]Да ,ама не!След алото и видяхме обявата Ви казва: Ние имаме клиент за Вашия имот и т.н..........!

Търчи-лъжи агенциите винаги скачат с тази дебела лъжа да докопат договорче за услуга и по-доверчивите продавачи се подвеждат.
Quote
dicho
Сладурче си ти.

мерси... сигурен съм че и любовника ти така мисли за мен smiling smiley
често ми го казват, н ое приятно да го чувам {}

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-10-04 21:33 от ASSETION.
Quote
zlostyr
Quote
tbm2.net
Интересен материал от вестник "Капитал"

Човече, тази статия е от преди година и половина. Ако искаш да си правиш реклама на сайта просто си го сложи в подписа, както правят не малко форумци.

Реклама ли се получава? *xxx*
Не бе, бъзика се
Хубава тема, аз лично получих инфо!
Като купувач, когато видя в една реклама / обява "само за ч.л." за НИ ми звучи някак странно, правя асоциация с кола на пазара на Горубляне - нов внос, 1995, 35000 км. РЕАЛНИ (статистиката показва - 1. всяка италианска баба има минимум 20 автомобила на възраст между 10 и 15 години всеки; 2. Италианските баби имат изключителни права за БГ пазара на 2-ра ръка автомобили).

kasak
==============================
Да ставам ли брокер на НИ или не!??
[monitori.start.bg]
[projektori.start.bg]
[blog.kasakov.com]
Ми ако преценяват че стоката им е лесна за продаване/ отдаване - защо да делят с колеги ?
Примерно апартамент под наем за 250 лева... що да не пуснат две обяви в нета и да си намерят наемател.
Вместо да им заведе някой друг и да вземе половината пари?

Също така ако те търсят клиент за продажба на имот, и той с предлага от друга фирма а те търсят клиент ? що да не пише пак само за ч.л. ?
Тук май малко... пак брокерската си го играете и плюете колеги и се опитвате да убедите хората в грешни неща? Съкращението за ч.л. не означава че има някаква измама, а просто че брокерчето не иска да работи с нагли колеги и дебели колежки - това дразни ли ви?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Quote
kasak
Хубава тема, аз лично получих инфо!
Като купувач, когато видя в една реклама / обява "само за ч.л." за НИ ми звучи някак странно, правя асоциация с кола на пазара на Горубляне - нов внос, 1995, 35000 км. РЕАЛНИ (статистиката показва - 1. всяка италианска баба има минимум 20 автомобила на възраст между 10 и 15 години всеки; 2. Италианските баби имат изключителни права за БГ пазара на 2-ра ръка автомобили).

Мдааа така е smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход