Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Редови къщи и имат ли те почва у нас?

Публикувано от pe6o 
Re: Редови къщи и имат ли те почва у нас?
17-02-2008 - 19:19:43
Don Balon,
и на единия гараж съм забравил вратата, но това е само идея - нищо друго!
Въпроса е да мога да обясня на архитекта какво искам, а пък той после нека ми дърпа ушите за това-онова!
Re: Редови къщи и имат ли те почва у нас?
17-02-2008 - 20:55:05
Редовите къщи са хубави, само да има поне 10м между тях. clap: Като събърб (на български "селище от затворен тип" . :} )
Re: Редови къщи и имат ли те почва у нас?
17-02-2008 - 21:02:05
А тва за което говорите американците му викат "дуплекс". Сметките за инвестиция/възвръщане от наем не струват без да е ясен квартала.
Извинете
Re: Редови къщи и имат ли те почва у нас?
17-02-2008 - 23:41:40
bay blagoy,
квартала наистина е важен.....! Дай няколко идеи....!
Извинявай!
Re: Редови къщи и имат ли те почва у нас?
18-02-2008 - 00:57:22
Парцалев, ето ти още една идея. Не мога да кача разпределението, само ще ти кажа че са по 200м2. 3 спални, 2 бани, по 2 гаража. Ако ще е гарга-рошава да е.
[www.snimka.bg]
[www.snimka.bg]
[www.snimka.bg]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-02-18 00:59 от Don Balon.
Re: Редови къщи и имат ли те почва у нас?
18-02-2008 - 01:44:16
Don Balon,
С такова сайтове ми е пълен компютъра от 1999г насам.....!
Това, което пуснах си е моя измишльотина! Утре ще го махна! Но идеята беше дали има почва у нас!
Кофти ми е, че корифеите във форума не се обадиха!
Re: Редови къщи и имат ли те почва у нас?
18-02-2008 - 01:49:12
SORRY!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-02-18 02:28 от partzalev.
Re: Редови къщи и имат ли те почва у нас?
18-02-2008 - 09:54:33
Значи работата опира до това редовата къща да е осезаемо по-евтина от индивидуална къща и параметрите на застрояване да правят изгодно това за инвеститора, а също и да не позволяват много високи съседни сгради.

Да не забравяме, че индивидуалната къща също не е абсолютно приватна и отшелническа. Там също има надничащи през плето; вдигащи шум; отглеждащи прасета съседи.
Re: Редови къщи и имат ли те почва у нас?
18-02-2008 - 10:10:17
pe6o,
Прав си! Целта е да се застрои само 1/2 или 1/3 от общия възможен обем за съответния парцел, като по този начин се осигури повече въздух и удобства!
На много хора им се случва, докато седят с вестника в тоалетната, чакайки поредния напън, на две педи от тях да профучава лайното на съкооператора от последния етаж!
Re: Редови къщи и имат ли те почва у нас?
18-02-2008 - 18:40:07
avatar
Малко късно се включвам в темата, която ми е доста интересна. Мисля, че редовите къщи имат почва у нас, но никога няма да се превърнат в пазарен хит. Обаче винаги ще има клиенти за тях. Когато има добър терен, но е малък като квадратура и не става за селище - тогава става за такъв тип застрояване. Както знаете съм в процес на търсене на подходящ терен за селище около София и често попадам на недостатъчно големи терени за селище, но прекрасни за редови къщи.... Ще взема да се замисля, дали да не пробвам и такава реализация, ама как ще се приложи идеята ми да са с възрожденска архитектура (във връзка със съответната тема) ... акъла не ми стига.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход