Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Редови къщи и имат ли те почва у нас?

Публикувано от pe6o 
Re: Редови къщи и имат ли те почва у нас?
16-02-2008 - 17:08:16
Това вече е по темата. Именно при наличието на тези проблеми или при евентуалното им някогашно решаване как сравнявате редовите къщи с етажната собственост?
Re: Редови къщи и имат ли те почва у нас?
16-02-2008 - 17:16:34
Парцалев, така като гледам жилищната площ на тези апартаментчета ще е 75м2 барабар с тераската и стените(без гаража и стълбището). Чистата жилищна площ едва ли ще е повече от 60м2. Ако махна антрета коридорчета и пр. колко ли ще останат за дневна трапезария, баня тоалетна спални???Поразшири ги малко.
Re: Редови къщи и имат ли те почва у нас?
16-02-2008 - 17:44:49
pe6o Написал:
-------------------------------------------------------
> Това вече е по темата. Именно при наличието на
> тези проблеми или при евентуалното им някогашно
> решаване как сравнявате редовите къщи с етажната
> собственост?

При всички положения избягваш проблемите на съжителстване които изникват при вертикалното строитество, които вече си изброил. Така че е по-добрия вариянт, плюс дворчето. Сигурно ще има и търсене, все пак не всички могат да си позволят къща в истинския смисъл на думата, с двор, без залепен съсед и пр.
Re: Редови къщи и имат ли те почва у нас?
16-02-2008 - 19:44:19
Точно за това говоря! Собствеността е моя, както и всички грижи за сградата. Средствата от това се реинвестират от наемите. Никой не псува съседа за каквото и да било. Най-важното е не толкова чистата жилищна площ, а относителната самостояталност и топлото местенце за новата кола!
Re: Редови къщи и имат ли те почва у нас?
17-02-2008 - 01:01:11
Поволих си да представя на вниманието ви идеята за четирите редови къщички.
Тук показвам две от тях:





[partzalev.hit.bg]
Re: Редови къщи и имат ли те почва у нас?
17-02-2008 - 10:34:05
Редовите къщи на мен също ми харесват. Имам разработен такъв проект с 13 къщи в три групи в едно хубаво самоковско село. Проекта е доста добър, има простор и не е наблъскано. Не съм използвал маскимума от позволеното за застрояване умишлено, за да остане дворно място. Аз обаче не съм разделил парцела, така че да има дворче пред всяка къща, а е общо пространство. Не знам може в последствие да ги разделя, един вид всеки да си има местенце. Не съм решил още.
Re: Редови къщи и имат ли те почва у нас?
17-02-2008 - 10:38:56
Не зная как да кача снимка да ви покажа за какво иде реч.
Re: Редови къщи и имат ли те почва у нас?
17-02-2008 - 17:18:01
А някой да знае къде се строят такива къщи около Варна, възможно по-близо до града?
Re: Редови къщи и имат ли те почва у нас?
17-02-2008 - 17:20:11
А някой да знае къде се строят такива къщи около Варна, възможно по-близо до града? Не мога да намеря такива обяви в портала. реални снимки на завършени обекти у нас също почти липсват
Re: Редови къщи и имат ли те почва у нас?
17-02-2008 - 18:08:56
Парцалев, на този юнит в дясно му се губи стълбището на второто ниво??
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход