Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

149$ - фантастика или реалност за ново строителство

Публикувано от darkside 
149$ - фантастика или реалност за ново строителство
18-01-2011 - 21:09:27
Добра вечер!Чета ви от лятото, и взе да (ми) става (!) интересно. Що мислите че е невъзможна 149 че даже и надолу? Аз продавам недвижим имот в центъра 4кв.м. с всички документи за собственост и никой не дава 2000е. казаха, че много му искам!Ако има интерес ще кача снимка. Дайте сериозни аргументи а не обиди и празни приказки. Напоследък се "хранехте" много здраво без ясна мисъл и теза за развитието на имотния пазар. И оставете жълтите павета. Те отдавна не са критерий за престиж освен за чалгабогаташчетата и забогателите цигани и може би кореняците софиянци ако са останали, щото реститутите живеят далеко от центъра, на чист въздух. Някой тука сравни Бродуей с Витошка . Витошка била пет класи отгоре! А бе майна! Фани един самолет, па иди до некъде да видиш свет бре! До Солун иди поне! Витошка ще ти се стори като...........абе нема смисъл! Четете книги. Може и Капитала. Не е вредно за здравето. Може и на оня австрийския ефрейтор. Може да стане актуален! Тортко , купил съм ти миялна машина момче! Искам да ти облекча живота щот с тая твърда линия си ми симпатичен! Измръзнаха ти мандаринките в таз Канада бре!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-01-18 21:24 от darkside.
Re: 149$ - фантастика или реалност за ново строителство
18-01-2011 - 21:27:14
avatar
Quote
darkside
Добра вечер!Чета ви от лятото, и взе да става интересно. Що мислите че е невъзможна 149 че даже и надолу? Аз продавам недвижим имот в центъра 4кв.м. с всички документи за собственост и никой не дава 2000е. казаха, че много му искам!Ако има интерес ще кача снимка. Дайте сериозни аргументи а не обиди и празни приказки. Напоследък се "хранехте" много здраво без ясна мисъл и теза за развитието на имотния пазар. И оставете жълтите павета. Те отдавна не са критерий за престиж освен за чалгабогаташчетата и забогателите цигани и може би кореняците софиянци ако са останали, щото реститутите живеят далеко от центъра, на чист въздух. Някой тука сравни Бродуей с Витошка . Витошка била пет класи отгоре! А бе майна! Фани един самолет, па иди до некъде да видиш свет бре! До Солун иди поне! Витошка ще ти се стори като...........абе нема смисъл! Четете книги. Може и Капитала. Не е вредно за здравето. Може и на оня австрийския ефрейтор. Може да стане актуален! Тортко , купил съм ти миялна машина момче! Искам да ти облекча живота щот с тая твърда линия си ми симпатичен! Измръзнаха ти мандаринките в таз Канада бре!
...............
Защо не просто мисля, но съм сигурен че си болен Шльокер! Първо- защото мисля, че няма такава реалност за ново строителство. Второ- ако мериш себестойността на строителството със цената, особено в центъра /ЦЕНТЪРА НА КОЕ НЕ Е ЯСНО???????????????/ като важен фактор си луд за връзване! В център или епицентъра на което и да е селище е по-важна локацията от себестойността на строителството. Колкото по си в центъра, толкова локацията става в геометрична прогресия по-важна от себестойността на строителството. Ясен ли съм?
Re: 149$ - фантастика или реалност за ново строителство
18-01-2011 - 21:55:21
Стопанино, какво е това "шльокер" с което ме бъркаш? Май не е нещо хубаво! Епицентър" е точната дума. За София говоря. Как разбра че съм луд? Мислех че не ми личи чак толкова. Близките ми още не знаят. Голям си психопат! (или май психолог беше думата, извинявай) Прав си! Погледнато от самолет прилича на епицентър на нещо лошо-стърчат железа, опушени сгради, недовършени като онова произведение симфония №5 на оня глухия германец, бетонни колони и лоша видимост от мръсния въздух което пречи да се види центъра в целия му блясък.

Цените на имотите падат по-бързо отколкото мога да реагирам!
"Скромността е за хора, които не разполагат с други качества." Darkside
Re: 149$ - фантастика или реалност за ново строителство
18-01-2011 - 21:55:38
avatar
Quote
darkside
Добра вечер!Чета ви от лятото, и взе да (ми) става (!) интересно. Що мислите че е невъзможна 149 че даже и надолу? Аз продавам недвижим имот в центъра 4кв.м. с всички документи за собственост и никой не дава 2000е. казаха, че много му искам!

Тортко , купил съм ти миялна машина момче! Искам да ти облекча живота щот с тая твърда линия си ми симпатичен! Измръзнаха ти мандаринките в таз Канада бре!

Абе ти си луд бре, кога та изписаха и от къде?

4м2 продавал, много ще е интересно да разкажеш как се здоби с тях. Ама требе да попитам може да ти излезе късмета с некой клиент.

Благодаря за загриженоста проявена от твоя страна по въпроса за чиниите. Аз се преклалифицирах също като тетка ни, и сега мия коли повече парички падат. Така че ако искаш да инвестираш в нещо сигурно виж за някоя автомивка да ме уредиш. Апък Аз жа дръна некои телефон да видим ко да ги праим тези 4м2, че то и за кенеф не става.
Ужас! Какви карикатури изкочиха и предлагат 4м2 инвестицията на моите мечти.

Продажба на загуба да се счита като печалба към днешна дата.

Ни копува ни продава
Re: 149$ - фантастика или реалност за ново строителство
18-01-2011 - 22:00:30
avatar
Quote
darkside
Как разбра че съм луд? Мислех че не ми личи чак толкова.
....................
Абе личи ти и то доста ти личи:] Кажи къде са 4-те квадрата? Кажи Шльокера ли си? Кажи колко време мислеше че няма да ти проличи?
CR
Re: 149$ - фантастика или реалност за ново строителство
18-01-2011 - 22:05:07
Quote
darkside
Добра вечер!Чета ви от лятото, и взе да (ми) става (!) интересно. Що мислите че е невъзможна 149 че даже и надолу? Аз продавам недвижим имот в центъра 4кв.м. с всички документи за собственост и никой не дава 2000е. казаха, че много му искам!Ако има интерес ще кача снимка. Дайте сериозни аргументи а не обиди и празни приказки. Напоследък се "хранехте" много здраво без ясна мисъл и теза за развитието на имотния пазар. И оставете жълтите павета. Те отдавна не са критерий за престиж освен за чалгабогаташчетата и забогателите цигани и може би кореняците софиянци ако са останали, щото реститутите живеят далеко от центъра, на чист въздух. Някой тука сравни Бродуей с Витошка . Витошка била пет класи отгоре! А бе майна! Фани един самолет, па иди до некъде да видиш свет бре! До Солун иди поне! Витошка ще ти се стори като...........абе нема смисъл! Четете книги. Може и Капитала. Не е вредно за здравето. Може и на оня австрийския ефрейтор. Може да стане актуален! Тортко , купил съм ти миялна машина момче! Искам да ти облекча живота щот с тая твърда линия си ми симпатичен! Измръзнаха ти мандаринките в таз Канада бре!

майна, 149 е възможна, ама в центъра ... на филибето.

ади, марш на село. оставете софия на софиянци. winking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-01-18 22:06 от CR.
Re: 149$ - фантастика или реалност за ново строителство
18-01-2011 - 22:12:48
darkside, Шльокер, агент Гоце или както там се наричаш ти кога пак успя да избягаш от Карлуково?
149$ са мокрите мечти на сривльовците, виж 149х2 но в евро е по-вероятно при това чак след година-две. Когато ЧСИ започнат да са монопол на пазара.
Re: 149$ - фантастика или реалност за ново строителство
18-01-2011 - 22:12:54
Тортко, не си гледал вчера май БиТиВи-то! Всички ни изписаха ) щот не могат да ни лекуват, майна! Немали кинти брато! Били са охарчили с тез РЗС-тата на четвъртия мобилен, дет разпечатката я получаваш по телевизията.... Ша ти купа пароструйка, маркова да ни та излагам в Канадата! А имота беше движим, ама му махнах колелата. Май наистина са му много 2000е. на тоя Трабант. Ша зема да сваля малко цената. Дано не ма обвинят в комфликт на интереси! Като финализирам сделката идвам!
Re: 149$ - фантастика или реалност за ново строителство
18-01-2011 - 22:27:54
Quote
nabludаtel
darkside, Шльокер, агент Гоце или както там се наричаш ти кога пак успя да избягаш от Карлуково?
149$ са мокрите мечти на сривльовците, виж 149х2 но в евро е по-вероятно при това чак след година-две. Когато ЧСИ започнат да са монопол на пазара.
Мy name is Darkside! The Darkside ! Както казах, не съм избягал а ме (ни) пуснаха! От частна клиника! Понеже мога да си го позволя. А вие 2000е. ли сънувате? Намалете транквилантите!

Цените на имотите падат по-бързо отколкото мога да реагирам!
"Скромността е за хора, които не разполагат с други качества." Darkside
Re: 149$ - фантастика или реалност за ново строителство
18-01-2011 - 22:28:29
Молете се да не стане ,149 евро квадрата щота тогава ще одим с калашници под мишница.Ако стане и епицентър ще ни ринат с фадроми у общи гробове.Я по оптимистично 2000 евро у Обелята кво му плащаш,и ипотечен кредит ще плащаш ний сме центаро на европата бре маскари.Пийте розави хапчета и сменяйте начесто памперса ,че ще се подсечете и требе пари за крем да се мажете.Който нема 149 ойро за квадрат да си купи само жълти павета да си ги реди и да се кефи.Не забравяйте и комисиона на брокера под 6% е престъпление.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход