Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

149$ - фантастика или реалност за ново строителство

Публикувано от darkside 
Re: 149$ - фантастика или реалност за ново строителство
18-01-2011 - 22:35:02
avatar
Е така де да си доидем на думата–ти кочина си продавал не имот. Кочина на колела.
АААААААААААА НЕ! Искам нещо от сои, искам нещо с четки дето има само копче да се натиска. Ръкавите ми изгниха с чиниите–по лошо от казарма беше.
А и от къке ти дойде на акъла за оня глухия композитор–Бетонен ли му беше името. Май много го свириха из България и сега слушат ехото от изпълненията си. Па то едни изпълнения бяха нети е майко работа, че нема къде да се денеш и май е дошло време грабвай си шапката и у друга държава.

Продажба на загуба да се счита като печалба към днешна дата.

Ни копува ни продава
Re: 149$ - фантастика или реалност за ново строителство
18-01-2011 - 22:36:23
Ок, ако стане $149 m2 в центъра на големите областни градове, то колко ще струва в 10-20 хил. градчета като Свиленград - Е 9.99 м2 ли? Че да вадя пачките и да купувам. winking smiley
Re: 149$ - фантастика или реалност за ново строителство
18-01-2011 - 22:38:32
avatar
У Свиленград ще се разплащате в Турски лири.

Продажба на загуба да се счита като печалба към днешна дата.

Ни копува ни продава
Re: 149$ - фантастика или реалност за ново строителство
18-01-2011 - 22:41:11
avatar
Quote
ТОРТКО
Е така де да си доидем на думата–ти кочина си продавал не имот. Кочина на колела.
АААААААААААА НЕ! Искам нещо от сои, искам нещо с четки дето има само копче да се натиска. Ръкавите ми изгниха с чиниите–по лошо от казарма беше.
А и от къке ти дойде на акъла за оня глухия композитор–Бетонен ли му беше името. Май много го свириха из България и сега слушат ехото от изпълненията си. Па то едни изпълнения бяха нети е майко работа, че нема къде да се денеш и май е дошло време грабвай си шапката и у друга държава.

Продажба на загуба да се счита като печалба към днешна дата.
............................
На такива като теб толкова отдавна беше дошло времето, та сега ли се сети и други да агитираш да мият чинии на запад и то на крайния северозапад! През твоите територии са минавали само най-голямите авантрюристи и най алчните, търсейки път към Индия! Не го намериха и останахте само гащниците без капка акъл и лев! Жалко, че още не са ти замръзнали пръстите да пишеш у български форуми. Само лайна сипеш!?
Re: 149$ - фантастика или реалност за ново строителство
18-01-2011 - 22:45:35
avatar
Е то у кенеф алтъни ли да сипвам?

Продажба на загуба да се счита като печалба към днешна дата.

Ни копува ни продава
Re: 149$ - фантастика или реалност за ново строителство
18-01-2011 - 22:50:47
avatar
Тъй... колко наема се приема за добро съотношение към цената?
100-120 ако се не лъжа за добра доходност, нали?

Е, а ся идете на челна и умножете средната цена на наемният метър по 100-120 и ще намерите средната реално Продаваема цена на метър !*write*

Останалото са мокри мечти на безумни "продавачи".
Айде и умната.
Че инак ще дойде кризисната.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: 149$ - фантастика или реалност за ново строителство
18-01-2011 - 23:02:11
Quote
antoninus_pius
Ок, ако стане $149 m2 в центъра на големите областни градове, то колко ще струва в 10-20 хил. градчета като Свиленград - Е 9.99 м2 ли? Че да вадя пачките и да купувам. winking smiley
Сега сериозно! Тези 149$ не ги възприемайте буквално. В много населени места ще е много под тая цена. Този вид стока временно (десетина години) ще загуби стойност. Не наричайте хората селяндури! Ако аз съм такъв, тука има такива на квадрат! И в Народното събрание сте пуснали такива. Значи ви харесва, нали? CR, ако твоя селски произход те притеснява, преодолей го! Това са комплекси. Когато пишеш каквото мислиш, мисли какво пишеш! Лека нощ!

Цените на имотите падат по-бързо отколкото мога да реагирам!
"Скромността е за хора, които не разполагат с други качества." Darkside



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-01-18 23:04 от darkside.
Re: 149$ - фантастика или реалност за ново строителство
18-01-2011 - 23:34:33
Quote
darkside
Quote
antoninus_pius
Ок, ако стане $149 m2 в центъра на големите областни градове, то колко ще струва в 10-20 хил. градчета като Свиленград - Е 9.99 м2 ли? Че да вадя пачките и да купувам. winking smiley
Сега сериозно! Тези 149$ не ги възприемайте буквално. В много населени места ще е много под тая цена. Този вид стока временно (десетина години) ще загуби стойност. Не наричайте хората селяндури! Ако аз съм такъв, тука има такива на квадрат! И в Народното събрание сте пуснали такива. Значи ви харесва, нали? CR, ако твоя селски произход те притеснява, преодолей го! Това са комплекси. Когато пишеш каквото мислиш, мисли какво пишеш! Лека нощ!

Предполагам, че не се обръщаш към мен относно "селяндурски" - принципно не мисля, че някога съм обидил някого във форума.

Иначе и аз смятам, че цените ще падат още, но $(E)149 няма да станат. Не трябва да забравяш, че в топлокациите в София и големи градове живеят бивши комунисти, които са крали стабилно, та имат и валута и злато и ценни книжа.
Със сигурност ще се създадат и фондове, които да инвестират в НИ (водени от разни политици като Никито Василев). Вярно, може 1 м2 да стане 5 гр. злато (понастоящем 1 гр. = Е30-35), но тогава Е100 може да се равняват на 1 гр. злато.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-01-19 00:46 от antoninus_pius.
Re: 149$ - фантастика или реалност за ново строителство
19-01-2011 - 10:15:14
Antonius, не визирах тебе, а CR. Той вмъкна "селския" елемент в поста си. В една нормална ситуация имотите са капитал, сигурност, источник на доходи.Сега обаче, както е казал Апостола положението е "минало тъмно и бъдеще неясно" меко казано. Всички ще загубим, освен групата на "винаги печелещите"! За фондовете съм съгласен. Ще изчакат като хиени края на вече започналия процес. Нищо ново на западния фронт! Това вече се е случвало, но не в БГ! В момента няма сигурна валута, но когато има, балонът "злато" мисля,че ще е на дневен ред. Храните и енергиите са големия бизнес в момента. Всички останали "аксесоари" вкл. и имотите не се радват на ликвидност. И истината е, че никой не знае докога. Повечето статии по въпроса са за "кураж дружина, нема страшно в тъмното!"
PMP
Re: 149$ - фантастика или реалност за ново строителство
19-01-2011 - 10:28:08
Quote
darkside
Antonius, не визирах тебе, а CR. Той вмъкна "селския" елемент в поста си. В една нормална ситуация имотите са капитал, сигурност, источник на доходи.Сега обаче, както е казал Апостола положението е "минало тъмно и бъдеще неясно" меко казано. Всички ще загубим, освен групата на "винаги печелещите"! За фондовете съм съгласен. Ще изчакат като хиени края на вече започналия процес. Нищо ново на западния фронт! Това вече се е случвало, но не в БГ! В момента няма сигурна валута, но когато има, балонът "злато" мисля,че ще е на дневен ред. Храните и енергиите са големия бизнес в момента. Всички останали "аксесоари" вкл. и имотите не се радват на ликвидност. И истината е, че никой не знае докога. Повечето статии по въпроса са за "кураж дружина, нема страшно в тъмното!"

CNY
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход