Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

149$ - фантастика или реалност за ново строителство

Публикувано от darkside 
PMP
Re: 149$ - фантастика или реалност за ново строителство
19-01-2011 - 14:36:32
Quote
batko
Quote
PMP
Боби, значи ли това, че очакваш безработицата примерно в Щатите да падне под 8%? Или имаш инфо, че яко се купува злато с кредити? Раздуй да го ева...
Е те това е върха.Ще си го препиша.Някои така купуваха акции през 2007-2008 а други апартаменти.Сега виждаме резултата.За какво ти е това злато и какво ще го правиш?Нима смяташ че ще намериш някой да ти го купи на 4000 примерно?

Батко , само с преписване не става smiling smiley Иначе, кое не ти е ясно, че златото е вързано с DJIA ли? :}
Re: 149$ - фантастика или реалност за ново строителство
19-01-2011 - 14:41:27
Quote
камелия
Мисля си, че редовият гражданин ще усети че дъното си е отишло, когато започне да среща обяви "Търсим работна ръка без ограничение на възрастта".
Тук е забранено в обява да се поставя ограничение за възраст, пол и т.н. !
Страхувам се, че няма да видиш никога такава обява. В Европата (Франция) работят:
след 55 год.: 37.9%; след 60 год.: 13.4%; след 45 год. трудно можеш да си намериш работа.
Чудя се защо още ме държат на работа при навършени 61 год. smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-01-19 14:44 от barbaron.
Re: 149$ - фантастика или реалност за ново строителство
19-01-2011 - 19:18:44
avatar
Quote
barbaron
Quote
камелия
Мисля си, че редовият гражданин ще усети че дъното си е отишло, когато започне да среща обяви "Търсим работна ръка без ограничение на възрастта".
Тук е забранено в обява да се поставя ограничение за възраст, пол и т.н. !
Страхувам се, че няма да видиш никога такава обява. В Европата (Франция) работят:
след 55 год.: 37.9%; след 60 год.: 13.4%; след 45 год. трудно можеш да си намериш работа.
Чудя се защо още ме държат на работа при навършени 61 год. smiling smiley
..............
И аз се чудя. И то не защото си дърт, но защото си подъл и доста злобен старец. Освен това на 60 да чакаш да паднат имотките в БГ за да си купиш боксионера в която да изживееш старините си, не е най-добрата перспектива на която бих ти завидял.
Re: 149$ - фантастика или реалност за ново строителство
19-01-2011 - 21:38:52
Quote
PMP
Quote
batko
Quote
PMP
Боби, значи ли това, че очакваш безработицата примерно в Щатите да падне под 8%? Или имаш инфо, че яко се купува злато с кредити? Раздуй да го ева...
Е те това е върха.Ще си го препиша.Някои така купуваха акции през 2007-2008 а други апартаменти.Сега виждаме резултата.За какво ти е това злато и какво ще го правиш?Нима смяташ че ще намериш някой да ти го купи на 4000 примерно?

Батко , само с преписване не става smiling smiley Иначе, кое не ти е ясно, че златото е вързано с DJIA ли? :}
Aз кредити за такива неща не тегля.Ти като си професионалист прави каквото те акъл учи.Проблема си е лично твой
Re: 149$ - фантастика или реалност за ново строителство
20-01-2011 - 15:45:05
Quote
СТОПАНИН ... .
Quote
barbaron
Тук е забранено в обява да се поставя ограничение за възраст, пол и т.н. !
Страхувам се, че няма да видиш никога такава обява. В Европата (Франция) работят:
след 55 год.: 37.9%; след 60 год.: 13.4%; след 45 год. трудно можеш да си намериш работа.
Чудя се защо още ме държат на работа при навършени 61 год. smiling smiley
И аз се чудя. И то не защото си дърт, но защото си подъл и доста злобен старец. Освен това на 60 да чакаш да паднат имотките в БГ за да си купиш боксионера в която да изживееш старините си, не е най-добрата перспектива на която бих ти завидял.
А аз с две висши образования и класове на квалификация на престижна държавна професия получавам заплата 1200лв. на месец!

Кретенче на 40 годинки, "злобният старец" вече 20 години плаща всеки месец данък общ доход от 2000 евро, да не говорим за данъка му върху движимите и недвижимите му имоти. А по форумите се забавлява понякога, защото иска да види докъде е стигнало нивото на опростачване и кретенизиране на населението в България. Некретените ще ме разберат, а твоето мнение хич не ме интересува smiling smiley

И разпродавай бързо "стопанството" си, защото ето какво те чака:

http://www.sales.bcpea.org/




Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-01-20 17:38 от barbaron.
PMP
Re: 149$ - фантастика или реалност за ново строителство
20-01-2011 - 16:40:17
Quote
batko
Quote
PMP
Quote
batko
Quote
PMP
Боби, значи ли това, че очакваш безработицата примерно в Щатите да падне под 8%? Или имаш инфо, че яко се купува злато с кредити? Раздуй да го ева...
Е те това е върха.Ще си го препиша.Някои така купуваха акции през 2007-2008 а други апартаменти.Сега виждаме резултата.За какво ти е това злато и какво ще го правиш?Нима смяташ че ще намериш някой да ти го купи на 4000 примерно?

Батко , само с преписване не става smiling smiley Иначе, кое не ти е ясно, че златото е вързано с DJIA ли? :}
Aз кредити за такива неща не тегля.Ти като си професионалист прави каквото те акъл учи.Проблема си е лично твой

Батко къде и ти за злато. Не е зле малко да се чете, преди да се пише...
Нещо става балон като почне да се купува с кредити/евтини/. Няма значение дали е злато, бетон или коли...Продължава ли да не ти е ясно, че златото е в корелация с $?, инфлация? акции?...
Re: 149$ - фантастика или реалност за ново строителство
20-01-2011 - 17:46:32
avatar
QUOTE: PMP ' Батко къде и ти за злато. Не е зле малко да се чете, преди да се пише...
Нещо става балон ....
'

*xxx*

Дебил пак ли ти?
Ходи удари една шльокавица и като се оцъклиш ... ела пак да се потрудиш над клавиатурата :]:}

Те е** у помияра пършив ...

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.
Re: 149$ - фантастика или реалност за ново строителство
20-01-2011 - 17:59:59
Quote
Wilson
QUOTE: PMP ' Батко къде и ти за злато. Не е зле малко да се чете, преди да се пише...
Нещо става балон ....
'
Дебил пак ли ти?
Ходи удари една шльокавица и като се оцъклиш ... ела пак да се потрудиш над клавиатурата :]:}
Те е** у помияра пършив ...
За прост човек и силен вятър прегради няма ....
Поздравявам те за самокритичността, ставаш за еталон на опростачването и кретенизирането за които писах по-горе smiling smiley
Re: 149$ - фантастика или реалност за ново строителство
20-01-2011 - 18:06:05
avatar
Благодаря за поздрава.
И аз те поздравявам за новото ти амплоа - Барбарон - Адвокат на Дебили.
Дерзай. smiling smiley

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.
Re: 149$ - фантастика или реалност за ново строителство
20-01-2011 - 18:17:46
Quote
PMP
Quote
batko
Quote
PMP
Quote
batko
Quote
PMP
Боби, значи ли това, че очакваш безработицата примерно в Щатите да падне под 8%? Или имаш инфо, че яко се купува злато с кредити? Раздуй да го ева...
Е те това е върха.Ще си го препиша.Някои така купуваха акции през 2007-2008 а други апартаменти.Сега виждаме резултата.За какво ти е това злато и какво ще го правиш?Нима смяташ че ще намериш някой да ти го купи на 4000 примерно?

Батко , само с преписване не става smiling smiley Иначе, кое не ти е ясно, че златото е вързано с DJIA ли? :}
Aз кредити за такива неща не тегля.Ти като си професионалист прави каквото те акъл учи.Проблема си е лично твой

Батко къде и ти за злато. Не е зле малко да се чете, преди да се пише...
Нещо става балон като почне да се купува с кредити/евтини/. Няма значение дали е злато, бетон или коли...Продължава ли да не ти е ясно, че златото е в корелация с $?, инфлация? акции?...
Бе аз съм прост човек откъде ще са ми ясни такива работи.Ясно ми е само че когато говорех за цените на акциите и апартаментите преди три четири години такива специалисти като теб ми се смееха.Сега са се покрили.Купувай ако искаш платина ако искаш картофи.Златото е тотален балон и спор по този въпрос не може да има.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход