Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Края на имотната криза. Пазара тръгна! Честито!

Публикувано от Abandano 
Re: Края на имотната криза. Пазара тръгна! Честито!
10-04-2009 - 17:24:44
Еми те брокерчетатата май по цял ден това правят напоследък - пият кафенца (втора цедка) после гледат на кафе, цъкат карти, после и на карти гледат, и накрая фърлят боб, и после го употребяват за чорбица, че за кебапчета няма кинти май. :}
Re: Края на имотната криза. Пазара тръгна! Честито!
10-04-2009 - 17:30:08
gamen, за голямо съжаление кризата у нас тепърва започва - не го казвам аз, а всички икономисти и анализатори. Не че имам интерес от криза, напротив - работя в проектирането и тази година е много по-зле от миналите 5-6 години, но това е положението. Както казах преди година и нещо - няма само нагоре. Така са нещата откакто свят светува. Умните хора не хабят време да се самозалъгват и да отричат реалностите, а мислят как да извлекат максимална полза от всяка ситуация - и от "възхода" и от "падението". *beer*
Re: Края на имотната криза. Пазара тръгна! Честито!
10-04-2009 - 17:49:51
Нека кризата започне сега! *beer*
Re: Края на имотната криза. Пазара тръгна! Честито!
10-04-2009 - 18:04:51
Abandano - това което постна като цени за строителство е вече обсъждано и се установи , че в момента истината е точна разделено на две.

И на мен ми се иска кризата да свърши и нещата да се подредят.Все пак се занимавам с мебели и кризата в строитилството доста ми се отразява.Но за съжаление не сме вадяли даното със сигурност.Първо защото в световен мащаб тя все още не е отшумяла а се задълбочава.Второ защото тепърва ще има хора които няма да си изплатят ипотеките и ще продават на доста добра цена.Човек си степенува нещата и жилището е последното което продава.Погледни какво стана с пазара на автомобили.Няма да казвам името на фирмата но е среден клас - имат в момента върнати над 100 автомобила.
Re: Края на имотната криза. Пазара тръгна! Честито!
10-04-2009 - 19:21:44
я да видим кой може да каже: bull trap
Re: Края на имотната криза. Пазара тръгна! Честито!
10-04-2009 - 19:27:53
avatar
Края на имотната криза. Пазара тръгна! Честито! Честна брокерска! :]
[patrick.net] spinning smiley sticking its tongue out
Re: Края на имотната криза. Пазара тръгна! Честито!
11-04-2009 - 11:56:18
Ех ето ги къде са яхтите....

стандарт подобрена лукс
1.7 неописани 11,98 15,43 20,03
3.6 неописани 6,90 10,35 13,80
4.9 неописани 13,80 14,95 16,10

Не е много, около 4% - 5% .... ама все за една яхтичка ще стигне

Re: Края на имотната криза. Пазара тръгна! Честито!
11-04-2009 - 12:05:12
Стига с това дъно.Тия пазари дъно нямат.Долната точка е изтеглянето на продавачите от пазара.Все още прекалено много хора продават.
Re: Края на имотната криза. Пазара тръгна! Честито!
11-04-2009 - 12:52:35
Алоооо балоните... какво дъно кви 5 лева бе ? тва че наколко заблудени оФци с кеш са тръгнали да купуват сега "на далавера" няма как да задържи пазара на сегашните цени.....

Даите да бъдем обективни!!!!
Себестойност към днешна дата до акт16 е НЕ ПОВЕЧЕ от 250Е/кв.м. сложи сега едни 100Е на квадрат и за земята в РЗП-то и имаме себестойност 350Е
В момента имам клиенти които започват да строят при тези показатели и ще продаваме на 500Е като искаме 5% сега и 95% на акт 15 след 12 месеца!

Като четете горното , колко мислите ще струват панелките след 1 година ??????


п.п
даже и на 400Е могат да продават и няма да има загуба!
Re: Края на имотната криза. Пазара тръгна! Честито!
11-04-2009 - 14:04:08
Значи да разбираме,че в тая страна "базата" за оценка на качествата и стойноста на един апартамент е панелка с идентична квадратура.Всичко се съпоставя с идентична панелка...Ми да ви имам и критериите,и пазара...нищо чудно,че е в това състояние... *bow*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход