Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Измазване с Турбозол

Публикувано от zestate 
Re: Измазване с Турбозол
18-02-2011 - 12:13:40
Не знам за "докачане" ли е, но съм бесен като чуя такива случки и развитието им.
В друг бранш съм, но навсякъде е същото - оказва се, че фалират хора, направили си труда да се образоват, проучат съвременни технологии, определено с нагласа да правят нещата "както трябва", повярвали в силата на предприемаческия дух, рискували (в повечето случаи разумно) - както да го погледнеш положителни хора.
И... - Бай Мангал се оказва по-жизнен. Е*си.:g:

Някой ще каже - да са усетили "строителния балон". Не е точно така - и с краставиците, и с прасетата, и с всичко легално.
Много ми се ще да окуража закъсващите колеги, но не намирам с какво.

Някакво временно спасение е чужбина, но сигурно пак "на късмет" (поне европейската). Интересно ще ми е, ако колегата stianoму се занимава с някакъв анализ - кое, как и като не са българи, с кого ще работи - с чехи не ми се връзва някак.
Re: Измазване с Турбозол
18-02-2011 - 15:09:25
Любо и на мен ми е мъчно, но какво да правим такъв е живота на предприемача на всякъде по света. Вероятно чехските и немски строители гледат на балканските труженици като на "по-жизнени" от тяхwinking smiley Но навярно и за това са виновни само българските политици. На мен за предприемачите, наричащи се гордо "бизнесмени" и "инвеститори" хич не ми е мъчно. И не защото съм коравосърдечен, но защото когато тръгваш на такава авантюра трябва да е ясно, че има риск да загубиш всичко. И няма да говорим за липсата на управленски умения и т.н. но можем да напомним многопроцентните печалби обръщани в коли и пътешествия и разбира се руси "секретарки". Така че, но пасаран, Москва не вярва на сълзи. Разбира се не всички са в тази категория, но покрай сухото гори и мокрото.

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Измазване с Турбозол
18-02-2011 - 15:10:12
Защо да е само у нас?
С какво бай мангал е по-различен от латиноамериканския,африканския или арабския му еквивалент?
Re: Измазване с Турбозол
18-02-2011 - 17:03:29
Аз визирах колегите с 2-3-5 работника, които в кризата могат и го правят със собствените си ръце - ония с русите секретарки са др. опера.
Горе някой го каза - "изгладували" са си машините.
Цитат от бивш "оперетен приятел" - "Аз кеширах бизнеса навреме и нямам грижи".:ami:
Re: Измазване с Турбозол
20-02-2011 - 18:12:52
Quote
Любо
...
Някакво временно спасение е чужбина, но сигурно пак "на късмет" (поне европейската). Интересно ще ми е, ако колегата stianoму се занимава с някакъв анализ - кое, как и като не са българи, с кого ще работи - с чехи не ми се връзва някак.

Работил съм и със чехи,украинци,словаци...
Само ще ти кажа че Чех когато те срещтне на улицата ти казва "добър ден" дори и да нете познава а българина ако те познава обръща главата на другата страна за да напраи вид че не те е забелязал.
Така се однасят и с работата си



Ония пост за бъларите бях го написал в пристап на ярост, нали знаете че всеки е дошъл за пари ама някой стават много нагли.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-02-20 18:21 от stiano.
Re: Измазване с Турбозол
11-05-2011 - 09:53:56
Здравейте
Търся бригада за турбозолна мазилка в района на гара Елин Пелин за средата на юни месец .
2 етажа Общо Около 250 - м2 .
Интересува ме ориентировъчна цена на труд и материали.
Зидарията е с четворки
Стените са прави
Re: Измазване с Турбозол
12-05-2011 - 18:48:03
И аз приемам оферти, но за външна мазилка. Без значение ръчно или с машини... важна е цената.
Стените са доста криви, има и изпуснали кофражи- къщата е стоена преди 20-години. Става дума за 3 етажа около 350м2.
Благодаря.
Re: Измазване с Турбозол
09-11-2011 - 20:06:03
Колеги, хайде да възродиме малко темата smiling smiley сезона е на приключване, сигурен съм, че и тази година сте се сблъскали с хиляди мъки и неволи, надявам се и добри моменти. А за заговаряне да започна с това,че онзи ден ми се обадиха за много голямо количество мазилка на цена 2.25лв. хахахахахах. Побърка се народа. smiling smiley
Re: Измазване с Турбозол
10-11-2011 - 03:03:33
Нали всички за пустата пазарна икономика ривехме, че и по площадите подскачахме. "Пазара определя". А кога майсторите ни сакаха мама и тате нямаше оплаквания нали! Ааа холан за некой няма угодия*pardon*

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Измазване с Турбозол
12-12-2011 - 16:56:56
Каква цена ще ми предложите за мазане на стълбище на къща- 150м2 с включен материал?
Нямам претенции за материала, може и с евромикс или нещо турско. Стените не са от най-правите, на места ще има нужда от около 3-4см пълнеж. Трябва да се изправи.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход