Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?

Публикувано от Wilson 
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
05-11-2010 - 22:33:01
Време е вече някой от ъперчетата да се изцепи нещо от рода на " Аз в това Модерно предградие пари да ми дават няма да отида "
А иначе като чуя някой да се хвали че е от София и почвам да го съжалявам.
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
05-11-2010 - 22:34:37
Вие и тримата ли сте такива :ami:

Иначе това с модерното пропусна да ми го кажеш, но ЯВНО все пак държиш да информираш всички с детайли, та разбрахме :]
Дано не е тоя с 5-те собственика, че жена ти (нищо че я тъпчеш по форумите) тоя път ще те удуши winking smiley
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
05-11-2010 - 22:39:25
avatar
Quote
дами и господа
Време е вече някой от ъперчетата да се изцепи нещо от рода на " Аз в това Модерно предградие пари да ми дават няма да отида "
А иначе като чуя някой да се хвали че е от София и почвам да го съжалявам.


Сакън не го съжалявай такъв - НЕ заслужава. Той не се бъхтал като другите от прованса. Той не знае що е работа.
Абе въобще е** ги софиянци.
А иначе то за хвалене място няма ... що му е на софиянец да се хвали ... може само да се гордее
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
05-11-2010 - 22:43:16
avatar
Quote
Svetlio
Вие и тримата ли сте такива :ami:

Иначе това с модерното пропусна да ми го кажеш, но ЯВНО все пак държиш да информираш всички с детайли, та разбрахме :]
Дано не е тоя с 5-те собственика, че жена ти (нищо че я тъпчеш по форумите) тоя път ще те удуши winking smiley

Аз съм купил 2 да се застраховам smiling smiley

не исках да казвам локация и цена - но ме изкараха от нерви просто

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
05-11-2010 - 22:45:14
avatar
Quote
ASSETION

МИ ГРОЗЕН РАЙОН...
ПАНЕЛКА 94-ТА ГОДИНА smiling smiley
модерно предградие дреме ми -320 ЕВРО !!!
И В ЛЮЛИН 1 ДА Е - 320 ЕВРО СА СИ 320 ЕВРО - НЕ СА 1000

Хи,хи! Голям удар! В Модерното са няколко панелни блока, предимно обитавани от мангали. Нямат ТЕЦ. Мазетата им плуват във вода, така че партерните етажи миришат на леш.
Да ти е честита покупката. Само див селянин като теб може да се набута и да отърве собственика от имота. А като знаем, че го е получил за жълти стотинки като крайно нуждаещ се, тия 320Е/кв.м. са му паднали дюшеш.:]
Живей заможно с джакузито и плазмата........:}
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
05-11-2010 - 22:48:52
avatar
Quote
камелия
Quote
ASSETION

МИ ГРОЗЕН РАЙОН...
ПАНЕЛКА 94-ТА ГОДИНА smiling smiley
модерно предградие дреме ми -320 ЕВРО !!!
И В ЛЮЛИН 1 ДА Е - 320 ЕВРО СА СИ 320 ЕВРО - НЕ СА 1000

Хи,хи! Голям удар! В Модерното са няколко панелни блока, предимно обитавани от мангали. Нямат ТЕЦ. Мазетата им плуват във вода, така че партерните етажи миришат на леш.
Да ти е честита покупката. Само див селянин като теб може да се набута и да отърве собственика от имота. А като знаем, че го е получил за жълти стотинки като крайно нуждаещ се, тия 320Е/кв.м. са му паднали дюшеш.:]
Живей заможно с джакузито и плазмата........:}

абе ти ходила ли си в модерното бре лелче?
3 дена съм кибицал да търся цигани да намеря покрай блока...
циганите са назад не са към сливница...
ако ще и с индийци да е пълно...
320 ЕВРО... РАЗБИРАМ ЗЛОБАТА И ЖЕЛАНИЕТО ТИ да опорочиш нещата smiling smiley
затова и не исках да казвам цена и локация

ти се кри кри досега и изплува да си излееш злобата smiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
05-11-2010 - 22:50:41
avatar
Вие нямате угодия бре ...
като съм под наем
не било хубаво
като купя пак не било хубаво?
ДА БЯХ КУПИЛ ЗА 1200 ЕВРО КВАДАТА В ЗОНА Б19 ЧЕ ДА СТЕ ДОВОЛНИ А smiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
05-11-2010 - 22:51:53
avatar
Quote
ASSETION
Вие нямате угодия бре ...
като съм под наем
не било хубаво
като купя пак не било хубаво?
ДА БЯХ КУПИЛ ЗА 1200 ЕВРО КВАДАТА В ЗОНА Б19 ЧЕ ДА СТЕ ДОВОЛНИ А smiling smiley


И МЕЖДУ ДРУГОТО ОК...
НАМЕРИ МИ ОЩЕ ДВА ПО 320 ЕВРО В МОДЕРНОТО И ЩЕ ГИ ВЗЕМА
ПЛАЩАМ В БРОЙ И КОМИСИОННАТА НЕ МИ СЕ СВИДИ ?
МОЖЕШ ЛИ ?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
05-11-2010 - 22:59:14
avatar
Quote
дами и господа
Време е вече някой от ъперчетата да се изцепи нещо от рода на " Аз в това Модерно предградие пари да ми дават няма да отида "
А иначе като чуя някой да се хвали че е от София и почвам да го съжалявам.

Няма изцепване, дами и господа, има познаване на родния град. И като така, няма начин да похвалим нещо, което не става за нищо. Защото Модерното предградие няма канализация. Имат само тия 4-5 построени блока. Не са от 1994г., а от 1989. Беше замислено изриването на всички къщи, но се обърна палачинката и остана дотук. В блоковете настаниха предимно крайно нуждаещи се. После им продадоха жилищата за без пари. Като завали,септичните ями на къщите преливат и тръгват по канавките. Миризмата е " прекрасна". А на "Връх Манчо" е екзотика......*xxx*
Не се хвалим, че сме от София, просто не се срамуваме от произхода си и от родния си град. Дори и в Париж съм казвала със самочувствие къде съм родена. Така че, преборете се с комплексите си, вместо все да си търсите отдушници.smoking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-11-05 23:06 от камелия.
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
05-11-2010 - 23:01:48
Wilson , нещо не си ме разбрал. Аз не съжалявам човека дето си е взел точно там апартамент.
Никога не съм ходил там и немога да преценя и да сравня с друго място.
Не харесвам такива софиянчета дето се мислят за нещо повече от другите само щото са родени в София.
Ти от тия ли си?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход