Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ОББ

Публикувано от Анонимен потребител 
Re: ОББ
27-03-2006 - 16:44:59
Аз ще пробвам навсякъде, където има някаква възможност.
На мен ми се струва, че респектът ти към банките е малко повечко от необходимото.
Анонимен потребител
За 4ovek
27-03-2006 - 17:35:30
[clubs.dir.bg]

Гледай какви проблеми си имат хората
Re: За 4ovek
27-03-2006 - 17:48:48
Ето затова ходя аз в банката да си нося документите на фирматаsmiling smiley И си оставям телефона да ме търсят мен, а не клиента - че туко виж не разбрал и решил, че съм измамникsmiling smiley
Re: За 4ovek
27-03-2006 - 17:52:34
Ти май не ме разбра - аз нямам нищо против да оказвам съдействие при получаване на кредит. Особено що се отнася до моите документи. А даже с един ходих (помоли ме човекът) и за неговите си документи, с цел да стане по-бързо, че на него му е за първи път да не обърка нещо.
Анонимен потребител
Re: За 4ovek
27-03-2006 - 17:56:05
Няма много като тебе. Повечето като чуят за банка и им настръхват косите.

Иначе похвално, че помагаш на клиентите си.
Re: За 4ovek
27-03-2006 - 18:12:36
Ами то това ще свърши някой ден - да се правиш на отворен и да не се бориш за всеки един клиент и за всеки лев. Става въпрос за сериозни суми за клиента и който не е разбрал, че не трябва да оставиш и капка съмнение ще пати.
Все пак не става въпрос за семки, а за сделка при която клиентът е прекарал доста безсънни нощи, консултирал се е с роднини, приятели... И тази сделка може да се провали от една погрешно разбрана дума или запетайка (като в случая с разрешението за строеж).
Някой казват - ама в големите фирми няма време да се обръща персонално внимание. Ами аз пък си мисля, че не обърнеш ли персонално внимание - губиш клиенти и то много, а това, че има моменти при които можеш да си го позволиш, защото клиентите са повечко е даже още по-лошо, защото ще натрупаш грешки и ще се сгромолясаш изведнъжsmiling smiley
naceff
Re: ОББ
28-03-2006 - 11:18:50
Защо, Колежке, ме пращаш и мене при другаря Касий !?!!!!! Ох!
Всъщност, отсътвах няколко дни и през вчерашния ден ме очакваше доста продукция, която сте сътворили във форума. И сега съобразявам, че точно вчера май не беше най-подходящият момент да споменавам за "пристрастията" ти към Лозенец. Ама, в суматохата ....... Грешка, колежке, Сорри !
Странно, но при споменаването на името ти, веднага се пораждат тези асоциации с настоящото местоживеене, макар че ти открито си разказвала, че имаш и по-дълг стаж на други места.

Спокойно, нама да те водя под ръка в Римския Сенат !

А отзад на споменатата сграда са започнали да строят нова секция, на калкан ! Строителят е друг и е представител на традиционната българска школа по ортодоксален дюлгерлък (това е нещо, което само частично прилича на строителство). Гледах ги как размахват теслите (единствената механизация) и ми идеше да се прекръстя!
Re: ОББ
28-03-2006 - 14:08:31
Няма проблем, Колега, случва се на всекиго smiling smiley

Интересно, и аз го забелязах този феномен - защо ли съм станала символ на този квартал, като съм изписала много повече неща за други места - даже на Младост му бях направила за Ан нещо като резюме "предимства срещу недостатъци". Ама на! Станах си Joan Лозенска :} :} :} (Горни или Долни, според предпочитанията :] )

За сградата си прав - строят, та пушек се вдига. Аз нали се чудех защо южната фасада е калкан - а то имало още дупка за запълване със сградичка. Ще се гледат сега с ония в големия бял блок - отблизо smiling smiley

Не съм се заглеждала дали има табела и кой го строи, но ти вярвам, че е некадърник smiling smiley . Жалко за хубавото място - къщичката беше позападнала, ама можеше да се направи нещо хубаво там. Не такова грамадно, грозно и претенциозно. Като вървя из квартала и гледам хубави къщи с дворове, все си мисля - дано не си дадат имотите срещу обезщетение smiling smiley
naceff
Re: ОББ
28-03-2006 - 14:50:38
Ти пък сега да не останеш по-назад ! :-))

(Понеже аз преди време се писах в редовете на благородниците :-)))), ти сега си лепна и титла ! :-)))
Re: ОББ
28-03-2006 - 15:06:15
Не аз, бе Naceff, той FISH ми я лепна :} - даже не ме и попита при това.....

Пък явно и на теб, и на други колеги такива асоциации изникват, аз какво да направя! Няма сега да ритам, я! Пък и да ритам, все тая - нали знаеш - "ти кажи, че......, пък той нека доказва......"
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход