Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ОББ

Публикувано от Анонимен потребител 
Анонимен потребител
Re: ОББ
27-03-2006 - 15:02:42
аз също до последно се интересувах и единствената фирма беше ТОБО. Какви са им били условията за фирми представа нямам.
Re: ОББ
27-03-2006 - 15:11:19
Е ако дойде някой от банка да ми търси документите за строежа е друг въпрос. Ама те не идват, идват брокери, но банкови служители не идватsmiling smiley
Просто не стоят така нещата.
Сега, ако разбера, че ако са необходими еди какви си документи и ще сключим договор аз да строя, те да си раздават кредити и не искат много пари (забележи - готов съм да платя определени суми за цебта не държа да е безплатно) за това е естествено, че ще отделя колкото време е необходимо за целта.
Re: ОББ
27-03-2006 - 15:12:15
Ами по-зле отколкото на БАКБ и ДЗИ.
Анонимен потребител
Re: ОББ
27-03-2006 - 15:20:30
Ами прояви инициатива и ти отиди до няколко банки и им кажи че си строител и искаш да улесниш клиентите си като им препоръчаш кредит. Та поинтересувай се какви документи иска банката и т.н. Пък те сами ще те включат в списъка щом ще им водиш клиенти
Анонимен потребител
Re: ОББ
27-03-2006 - 15:22:08
Според мен трябва да се ориентираш към банки които са агресивни на пазара в момента, ане към някакви мастодонти дето им е през оная работа дали ще сключат договор с теб или не.

Кажи какво толкова искаха че си се отказал
Re: ОББ
27-03-2006 - 15:43:48
Основното беше, че другите банки приемат за обезпечение по кредита строящата се сграда, а Биохим държаха обезпечението да е с друг имот.
Re: ОББ
27-03-2006 - 15:45:18
Е то няма да е точно така - ще е какво бихте ми платили ако моите клиенти ги пращам при вас за кредитиsmiling smiley
Анонимен потребител
Re: ОББ
27-03-2006 - 15:51:45
чакай малко сега. Тука говорим за това не ти да искаш кредит от тях, а твоите клиенти да искат кредит.
Хубавата идея на Биохим, която така и не се реализира, беше да се ипотекира строящото се жилище и оценката да е като на завършено. Това което в момента предлагат Райфайзен.

Ако ти като строител си искал кредит може да са имали към тебе изисквания, но тука аз говоря за друго нещо - ти сключваш договор с тях едн вид да им водиш клиенти
Re: ОББ
27-03-2006 - 16:13:20
Ще видя и в Райфазенбанк какви ще са им условията. Ама имам подозрения, че едва ли ще правят такива безвъзмездни услуги на строителиsmiling smiley
Анонимен потребител
Re: ОББ
27-03-2006 - 16:19:17
Какви безвъзмездни услуги да ти правят?

Те се застъпват за теб - ти им водиш клиенти.

Я пробвай при Кредитор те в последно време са решили да мерят сили на този пазар.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход