Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Поне с 15 на сто поскъпват жилищата до края на 2008 г.

Публикувано от Продавач 
Re: Поне с 15 на сто поскъпват жилищата до края на 2008 г.
08-01-2008 - 18:01:44
avatar
Абе човек ти пак ли продължаваш??? Посреднича на банки по жилищни кредити недей моля те да ми обясняваш какво някой чул или видял не стига, че ти го онагледих и пак продължаваш...нямало това нямало онова баси да не си зодия овен или телец или просто не искаш да признаеш, че сгреши в изказването за обвиненията по мой адрес да не говорим?

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Калоянчев изложи ли се и ти аsmiling smiley))?
08-01-2008 - 18:05:30
avatar
1.5% такса за управление е ЕДНОКРАТНА такса и не се пресмята по начина по който си го измисли току щоsmiling smiley))) за ГПР-тоsmiling smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Поне с 15 на сто поскъпват жилищата до края на 2008 г.
08-01-2008 - 18:06:30
Продавач,като посредничиш,кажи колко е СБР на райфайзен в момента?????
Re: Поне с 15 на сто поскъпват жилищата до края на 2008 г.
08-01-2008 - 18:08:00
стига с тия ГПР и такси.те са малкото зло!!!!!!!!!!!!
дай СБР!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Re: Поне с 15 на сто поскъпват жилищата до края на 2008 г.
08-01-2008 - 18:11:39
avatar
Обяснявам ти за последно!
Кандидастваш за кредит при някакви условия в банката х!
Казваш им искам 50 000 евро за 20 години колко ще ми е вноската и какви такси ще имам - те ти казват толкова и толкова при ГПР толкова. ГПР е годишен процент на разходите, което ти вклюва всички такси и лихви и разбираш че 8% примерно ти е реалното оскъпяване годишно на тази сума, която си получил.
Всичко друго както казваш е уточнено в самия договор и ако има нещо скрито покрито просто няма да подпишеш договора и ще се обърнеш към БТВ за сензационна новина с нещо от типа на "Ето те ми казаха 8% но реално то е 28% банката х е измамник не теглете кредити от нея!" Сещаш ли се, че не сме на битака и такива неща биха се случили сто пъти до сега ако има някакви тайнствени 4-5% горница ей така покрити???

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Поне с 15 на сто поскъпват жилищата до края на 2008 г.
08-01-2008 - 18:14:58
avatar
Мога да ти кажа колко е ГПР-то за някои типове кредити с определен срок на изплащане и за конкретен човек - всеки ГПР зависи и от доходите на човека, който кандидаства за кредит в даден момент. За да кажа нещо със 100%-ова точност трябва да кандидастваш за кредит при мен и ще ти кажа точно при теб как ще стоят нещата и в коя банка е най-изгодно точно към този момент да изтеглиш кредит. Аз да не съм ви бюро справки тука winking smiley Не съм гуруто нито на кредитите нито на имотите в България, но и не се изказвам като такъв - моля не го правете и вие по данни на стринка пенка и някой бил бил казал пък друг бил чул от него та ти казал на тебе...

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Поне с 15 на сто поскъпват жилищата до края на 2008 г.
08-01-2008 - 18:15:16
avatar
Дай 5 лв winking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Поне с 15 на сто поскъпват жилищата до края на 2008 г.
08-01-2008 - 18:16:28
тайни са за теб.ето ти пак къде да гледаш тайните:


"......Лихвите се формират от стойността на банковия ресурс (СБР), плюс фиксирана надбавка. СБР на Райфайзенбанк (България) ЕАД към януари 2008 г.: за лева - 5.0%; за евро - 4.5%; за щатски долари - 5.05%...."

за евро-
4.5%++++++++++++++++++СБР.

колко % е СБР???????????????
нали си посредник.
кво?страх те е да го кажеш???????

Re: Поне с 15 на сто поскъпват жилищата до края на 2008 г.
08-01-2008 - 18:18:44
ахаааааааааааааааааааааааа.......дай 5 лева............аре пази си го в тайна
аз мога да предценя колко е щом дават по депозити 8%.....
не всички бг-товци сме без финансова култура!!!!!!!!!!!!!!!!!
Re: Поне с 15 на сто поскъпват жилищата до края на 2008 г.
08-01-2008 - 18:23:21
продавач,интернет връзката ли ти прекъсна или пак са дошли клиенти да купуват имоти???????
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход