Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

US-издание: В България има ”имотна пирамида”

Публикувано от naughty 
Re: US-издание: В България има ”имотна пирамида”
06-12-2007 - 08:33:16
acen1975, Владиков от 2005-та твърди че имотите са надценени и че има балон. Още от тогава прогнозира спад. А тогава цените бяха 380-700 Е/м2. Незнам колко още ще се надуе балона, в момента според мен става точно предсказаното от Красимир Петров. Всички се юрнаха да купуват жилища. Някои по две, три, четири. С идеята, че цените ще станат, ако не като тези Париж, то поне като тези в Прага. Това силно купуване стана малко късно, чак това лято му беше пика, повечето анализатори очакваха да се случи преди влизането ни в ЕС. Явно обръщането на колата ще се усети малко по-късно през следващата година. И цените ще са болезнено по-ниски. Щом преди 2 години 380 Е/м2 се смяташе за балон, то си представи при спукването, ако се слезе под тези нива. Може би ще има сериозна криза.
Re: US-издание: В България има ”имотна пирамида”
06-12-2007 - 08:37:51
абе,тия от вестник пари няма ли най накрая да си обновят индексите.вече ги чакам 20 дни???
недейте така бе хора.срам нямате ли?и то на първа страница?
Re: US-издание: В България има ”имотна пирамида”
06-12-2007 - 09:52:23
Пешо,
викаш,може би ще има сериозна криза?
в сащ се очаква цените за слезат на предишни нива,умножени по процентната инфлация в икономиката за този период.и скока беше около100%за 5 години.
в бг е 400% за 4 години......
сещаш ли се?
само нефтохима и фармацефтичната индустрия няма да бъдат засегнати.дай ми друг отрасъл,който ще оживее .щото аз нещо не се сещам за такъв.
Re: US-издание: В България има ”имотна пирамида”
06-12-2007 - 14:06:48
Дано да няма криза в Европа, и дано още тази пролет цените тръгнат бавно надолу, защото тръгнат ли бързо, то и без криза в Европа пак ще си го набием сами, а недай си боже да има още 20% поскъпване преди приземяването.
Don
Re: US-издание: В България има ”имотна пирамида”
06-12-2007 - 15:24:23
Quote

Аз съм завършила строителен техникум в провинцията ожених се за момче от София и съм тук от 1996г



Горното е цитат от desi88. Сега Деси е голям инвестотор и всичко и е ясно.
Don
Re: US-издание: В България има ”имотна пирамида”
06-12-2007 - 15:51:48
ЕЦБ не промени лихвата. Ако във вторник и ФЕД не го направи
ще имаме май 3-5% минус на щатските индекси.
Re: US-издание: В България има ”имотна пирамида”
08-12-2007 - 10:07:31
Дон,федералните тук ще смъкнат тук поне е куотърче.а може и дори с 1/2%.
аз съм против това,както и много други,ама кой те пита.
Don
Re: US-издание: В България има ”имотна пирамида”
09-12-2007 - 17:21:25
Е аз не казвам, че няма да я смъкнат. Ама я си представи какво ще стане, ако не го направят, а всички вече са се настроили за понижение.
Re: US-издание: В България има ”имотна пирамида”
09-12-2007 - 17:41:40
[www.ipo.bg]

ЧЕСТИТО!!!СКОРО ЩЕ ИМА СЕКС

Автоматичен подпис:
Моля Ви да приемете спокойно факта, че КРАХ НА ПАЗАРА на НИ в БЪЛГАРИЯ НЯМА.










Re: US-издание: В България има ”имотна пирамида”
09-12-2007 - 17:57:52
Дон,ще стане като в Канада-изненадаха ни с 1/4понижение.

в сащ гледат всичко да е прозрачно и намекват кво може да стане предварително.така поддържат доверие в системата.

виж кво стана в бг-един от шефовете на фонд,мисля,че беше нещо от рода на Явлена,първи се осмели да коментира публично,че борсата е абсурдно надценена,и макар в следствие борсата почна да пада,неговия фонд е единствения,който се крепи.
това означава доверие на инвеститора.по този начин те му вярват и наливат пари при него за сметка на фондовете на хитър петъровците.
още преди писах,че със хитрини не се ръководи финансова институция.
последен пример е енрон в сащ.българските всички са потенциални енрони.
в бг още не са светнати българономистите на честност,обективност и прозрачност.
за това Дон не вярвам,че фед-отеве,ще лъжат какво смятат да направят.доверието е най важното в отворения пазар
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход