Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

US-издание: В България има ”имотна пирамида”

Публикувано от naughty 
Re: US-издание: В България има ”имотна пирамида”
03-12-2007 - 18:30:35
Деси,кажи ми защо няма да правиш инвестиция за наем?
ако ми отговориш реално,ще видиш как ще се съгласиш с мен.
казах ти да пренебрегнеш чувства от рода на патриотизъм и национализъм.
тези чувства не им е мястото в анализи и математика.
те само влияят пагубно на логиката.
запомни го това от мен!!!!!!!!!!
хайде сега пак въпроса:защо няма да инвестираш в НИ?
Re: US-издание: В България има ”имотна пирамида”
03-12-2007 - 18:39:20
браво

Автоматичен подпис:
Моля Ви да приемете спокойно факта, че КРАХ НА ПАЗАРА на НИ в БЪЛГАРИЯ НЯМА.














Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-12-03 18:39 от kompas.
Re: US-издание: В България има ”имотна пирамида”
03-12-2007 - 18:40:24
Не не ме разбра инвестирах в НИ и то много сега вече не инвестирам сега леко полека започнах да продавам не влагам пари в НИ което да дам под наем защото с наемите бавно се възвръща инвестицията а и наемите умират казах ти защо ,защото хората теглят кредити и влагат в собствено жилище което аз съм купила и им го продавам те доволни аз също .От юни 2006 вече не влагам пари в НИ само получавам а преди това инвестирах, защото знаех на къде отиваха нещата или поне бях подочула а и моя мъж работи в тази сфера.


Тръгвам утре ще видя какво си писал чао за тази вечер




Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2007-12-03 18:50 от desi88.
Re: US-издание: В България има ”имотна пирамида”
03-12-2007 - 18:49:33
Re: US-издание: В България има ”имотна пирамида”
Изпратено от: desi88 (IP съхранено)
Дата: December 3, 2007 06:40PM

Не не ме разбра инвестирах в НИ и то много сега вече не инвестирам сега леко полека започнах да продавам не влагам пари в НИ което да дам под наем защото с наемите бавно се възвръща инвестицията а и наемите умират казах ти защо ,защото хората теглят кредити и влагат в собствено жилище което аз съм купила и им го продавам те доволни аз също .От юни 2006 вече не влагам пари в НИ само получавам а преди това инвестирах, защото знаех на къде отиваха нещата или поне бях подочула а и моя мъж работи в тази сфера.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------


Аха,ДОБРО УТРООООООООООООООООООО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
тогава защо спориш с мен????
защо казваш,че не ти и харесва статията на пича от охайо,когато си съгласна с него?
сигурно единственото обяснение е,че още ти е останало нещо за продаване и имаш проблеми с реализирането на сделка?
айде да бъдеш по честна-прав ли съм?или ще си измислиш друго оправдание?
Re: US-издание: В България има ”имотна пирамида”
03-12-2007 - 18:55:20
Не не си прав все още много малко съм продала имам още много да продавам и затова ти казвам от сега че няма да паднат цените затова спорех с теб и затова статията ти казвам че е грешна не е познал този к.петров за годините просто от сега нататък започва продаването а не до сега да е свършило разбираш ли.и за инвестициите не е прав пише че трябвало да си направил инвестиция 2001-2003 за да не загубиш аз правих 2005-2006 и нищо не съм загубила даже печеля с всеки изминал ден ако става на въпрос.

Утре пак чао



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-12-03 18:56 от desi88.
Re: US-издание: В България има ”имотна пирамида”
03-12-2007 - 19:07:20
аха.....значи тепърва ще започва,а?и цените цените няма да падат?
нека ти кажа нещо,което и ти много добре знаеш:
цените вече падат и купувачите вече са кът.....

не говори за статийки от строители и поръчкови анализи от страна на матрьошката Станишев.
май и ти не се влияеш от българските медии.само претендираш,а?

късмет с бъдещите ти продажби.и двамата знаеме,че ще ти е нужен.


п.п.
да ти е живо и здраво детето.
все пак това е най-важното в живота-осмисля много неща и обезсмисля други
Re: US-издание: В България има ”имотна пирамида”
03-12-2007 - 19:11:15
Мрачно бъдеще за пазара на имоти в България
[money.ibox.bg]
Подобни са прогнозите и в Австрийския в.Куриер днес.
Re: US-издание: В България има ”имотна пирамида”
03-12-2007 - 21:25:34
Яворе , е ти тука линк да прочетеш цялата статия , защото от няколко медии в бг от няколко дни я цитират ама оттук оттам .

[www.howestreet.com]


Асене , щом компаса спря да се "пени , плюнчи и храчи" значи и малкото което има в този уред на раменете му е почнало да "пуши" т.е. да извършва някаква дейност/това го пояснявам заради него/ , след всичко , което изписахме тук .
Как е уедъра в дъ уинд сити ?
Re: US-издание: В България има ”имотна пирамида”
03-12-2007 - 21:32:08
Калоянчев,хубави вицове.по форумите за падане на цените,май скоро само вицове ще разправяме....
скоро дебатите ще се обезсмислят.....
времето тук днес се пооправи,ония ден имахме айс сторм.по пътищата не беше за коли.
а по скоро за кънки на лед.
давай да не бягаме от темата-кажи нещо за риълестейта в бг....
Re: US-издание: В България има ”имотна пирамида”
03-12-2007 - 22:05:58
Чудя се, защо Деси88 е тръгнала да продава многото си имоти, щом цените само ще растат? Може би е осъзнала, че времето за продажба е настъпило. Като преди малко дори без да иска отговори, че да се дава под наем няма смисел (една от причините вече да няма рентиери, а апартамените им да излязат на пазара, натискайки цената).

Деси88, пожелавам ти успех с продажбите! Все пак малко рисково си действала, щом си купувала до средата на 2006-та. Само да не забравиш, че НИ са нисколиквидни и е по-лесно бързо да купиш, отколкото бързо да продадеш. Така че действаи и мисли къде ще инвестираш след това.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход