Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Na kade s 20000Evro

Публикувано от javor 
Re: Na kade s 20000Evro
24-10-2007 - 17:43:25
За земята съм съгласен. Не си губи цената. Май и аз ще купя земя. Може и да построя нещо.
Re: Na kade s 20000Evro
24-10-2007 - 18:12:47
avatar
r_stoma Написал:
-------------------------------------------------------
> За земята съм съгласен. Не си губи цената. Май и
> аз ще купя земя. Може и да построя нещо.


Само внимавай,да не купиш някоя нива,дето не подлежи на смяна на статута! smiling smiley
na
Re: Na kade s 20000Evro
24-10-2007 - 20:12:16
земята може би няма да падне толкова при срив на цените; но не ти носи никакви приходи; с 20000 евро можеш да си докарваш около 500-1000 евро на месец ако знаеш къде да инвестираш; аз се занимавам с финансови операции и имам един клиент, който направи консултация с мене и започна да инвестира Август с около 10000 евро, като видя потенциала на моята система добави още 10000евро и досега е спечелил над 2000евро (от 20 Август до 20 Октомври) ; за сравнение ако инвестираш в апартамент ще имаш подобен доход за цяла година и трябва да се занимаваш постоянно с кретени , а и рискуваш ако купиш в края на възходящ цикъл
Re: Na kade s 20000Evro
24-10-2007 - 22:00:49
Здравейте и много ви благодаря за участието и съветите.Някои от препоръките сам ги обмислял предварително и вия ми вдахнахте вяра до някъде.За акциините фондове бо бих се съгласил на Сърбия и Македония,но това е мое мнение.Явно сте се насоча към земя около София,но сте се радвам на още предложения и дискусии,от което сигорно сте спечелим всички.
:]
Re: Na kade s 20000Evro
24-10-2007 - 22:11:31
Много ти е примамливо предложението (На) за да е близко до реалноста.Или се крие голям риск зад него,Както и да е,сте се радвам да го прочета.Поздрав
winking smiley
na
Re: Na kade s 20000Evro
25-10-2007 - 00:31:18
всеизвестно е, че по-високата доходност крие риск; предимството на системата, кояти използвам е , че ти сам можеш да си регулираш риска и възвращаемостта 2-7% на месец ; риска можеш да го сведеш до абсолютен минимум, особено за период по-голям от няколко месеца; за съжеление тази информация е привилегия само за мои клиенти, които ми плащат за консултация, а тя не е много евтина за български стандарти; за съжеление хората в БГ плащат хиляди евро на брокери за НИ за минимална услуга, обаче им се свиди няколко стотин за знания,които ще им донесат добри доходи за цял живот; хората на запад хвърлят хиляди за няколкодневен курс.
Re: Na kade s 20000Evro
25-10-2007 - 02:53:25
Ако ми ги предоставиш на мен, ще ти превеждам 200 EUR всеки месец!!!!! Това пра'и 12 % годишно!!! :crazy: :crazy: :crazy:
na
Re: Na kade s 20000Evro
25-10-2007 - 04:44:46
защо да ти ги дава на тебе като със система като моята може да прави поне двойно на това което му предлагаш? затова не виждам голям смисъл в тези фондове, те средностатистическите инвеститори почти винаги се справят по-добре confused smiley
обаче ако си расъл на село и нямаш основно образование наистина е по добре някой друг да ти управлява парите
Re: Na kade s 20000Evro
25-10-2007 - 09:35:47
камелия Написал:
-------------------------------------------------------
> r_stoma Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > За земята съм съгласен. Не си губи цената.
> Май и
> > аз ще купя земя. Може и да построя нещо.
>
>
> Само внимавай,да не купиш някоя нива,дето не
> подлежи на смяна на статута!

Не бой се. Професията ми изключва такава грешка.
Re: Na kade s 20000Evro
25-10-2007 - 21:23:55
Здравейте,
И поздрави на всички.
(на)Помня Магурата,врътките и пирамидите които се изипаха прес последните 20г,тъкаче,както писах и първия път.Много е примамливо предложението ти за да е истина.Иначе ще е чудесно ако си прав.
Парцалев е с много по-привлекателно предложение,защото е и по-реално,въпреки че не ме устройва за сега.
Благодаря ви и успех.
winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход