Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цените и броя на жилища в София

Публикувано от 4ovek 
Re: Цените и броя на жилища в София
26-01-2006 - 16:14:45
А защо не му предложиш на хазяина да му плащаш 1,5 наема, но да ти прехвърли апартаменат с ипотекаsmiling smiley Мислиш ли, че ще се навие?
И изобщо що не му обясниш на човека, че се набутгва - при тези цени на имотите е по-добре да продаде, ако намери купувач, отколкото да го дава под наемsmiling smiley
Re: Цените и броя на жилища в София
26-01-2006 - 16:16:03
И аз познавам такива - сега си скубят косите, че не са купили преди 4 годиниsmiling smiley
Анонимен потребител
Re: Цените и броя на жилища в София
26-01-2006 - 16:24:00
Ами защото както обича да казва Joan на хазяина ми това му е втората пенсия. Той човека преди 4 години с тази цел си го е купил апартамента. Него пари на куп не му трябват.

А ако му предложа това дето ти предлагаш (за наем и половина срещу прехвърляне), както ти обясняваше в една тема че хората са много подозрителни и гледат някой да не ги излъже, ще вземе да ме гледа подозрително човека. Пък мене мястото си ми харесва.

Я по-добре ти обясни на някой с "криво" парцелче че ще му дадеш само 20%.
Re: Цените и броя на жилища в София
26-01-2006 - 16:42:48
Е защо да му обяснявам, като знам, че няма да минеsmiling smiley Ама ти си мислиш, че може и да мине, смяташ, чудиш се защо не се връзват сметките, та реших, че може би една реална ситуация ще ти помогне да разбереш някой основни положенияsmiling smiley
Обясни му на човека, че като го продаде може да получи по-висока доходност - няма начин да не се навиеsmiling smiley
Re: Цените и броя на жилища в София
26-01-2006 - 16:45:16
Ами защото Тинки не го познавах :cry:
И теб не познавах :cry: :cry: :cry:

:}
Re: Цените и броя на жилища в София
26-01-2006 - 16:48:29
Я му обещай, че ако развали сделката ще му го продадеш на 200 евроsmiling smiley Аз пък ще му кажа как да го направиsmiling smiley Става лиsmiling smiley
Re: Цените и броя на жилища в София
26-01-2006 - 16:54:55
E аз всичко сега мога да обещая winking smiley , тя работата свърши...
Анонимен потребител
Re: Цените и броя на жилища в София
26-01-2006 - 17:04:31
На него не му трябва "по-висока доходност" за него е важна сигурността на инвестицията.

Quote

Е защо да му обяснявам, като знам, че няма да мине

Що да не мине. Обясни му че ако се навия всички апартаменти ще се изкупят за нула време, архитекта няма да прави компомиси - няма да си живее сам в сградата и всички останали апартаменти празни - зимата студено. Ще има място за паркоместа, а няма да се провира между колите на съседите си.
Re: Цените и броя на жилища в София
26-01-2006 - 17:46:31
smiling smiley
Как не съм се сетил досегаsmiling smiley
Естествено, че ще се трогнат от това, че ДРУГИТЕ ще живеят в хубави апартаментиsmiling smiley
Имотко
Re: Цените и броя на жилища в София
27-01-2006 - 22:54:21
Мадам Дойнова, Вие пък защо толкова мразите посредниците? Не те застрояват София, не те, а предприемачите, като голяма част в момента са нови в строителството, но това няма никакво значение, харесва им. Всъщност няма никакво значение и за клиента, важен е крайния резултат.
И ролята и значението на посредниците за покачването на цените са колкото и на ланшния сняг, запомнете го това най-после. Цените ги вдига пазара, търсенето, кредитирането, връзката със световния пазар на имоти, страха, алчността, глупостта, но не и горките посредници.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход