Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Днес България изпитва остра необходимост от...

Публикувано от dimitar.b 
Днес България изпитва остра необходимост от...
17-01-2008 - 00:16:25
Трябва да бъдем реалисти!
Трябва да признаем,огромното влияние и политическата отговорност на днешното ръководство на най голямата,най многобройна по население и значимост Столица.Хиледолетния град има своето стопанско ,историческо и икономическо значение за Днешна България и утрешната родина на нашите потомци,като наследник на Велик НАРОД Български. Достоен да нарече себе си люлка на съвременната цивилизация.
Отговорно е ДНЕС на ръководния пост на днешната ни Столица да бъде поверен на дисциплинирана институция в политически аспект,каквато е Партията на ген.Борисов.Казвам това ,разбира се и с известни "резерви",все пак аз съм възпитаник на Д-р Дертлиев,но смело бих се съгласил с това което би ми казал той,ако днес беше между живите/мир над праха му/.Да Ние като Народ днес заслужаваме да бъдем и дисциплинирани и да уважаваме съвестта на Народа.
Ето защо след това кратко експозе бих запитал днес всички свой съграждани ,столичани .Трябва ли да носим в сърцата си своето безхаберие,своя цинизъм и политическа безотговорност и да разрушим тази прекрасна Столица,завещана от нашите деди в името на бъдещето на България?Тук на тези страници в навечерието на такъв светъл празник,нека Господин Кмета ген.Борисов даде пример като накара всеки от нас да даде клетва ,че ще извадим тази Прекрасна наша Родина от блатото в което сами си Я вкарахме.Да дадем дума ,че ще запазим заветите на Ботев и Левски за ЧИСТА и СВЯТА РЕПУБЛИКА с достойна ЕВРОПЕЙСКА СТОЛИЦА ,като я пазим от простотията и глупостта на Вазовите "герой"в името на бъдещето на БЪЛГАРИЯ!
с уважение :Димитър Богоев /БНТ/
Re: Днес България изпитва остра необходимост от...
17-01-2008 - 08:39:28
хахахааа
това искрено ме развесели!
Не бях чел толкова елементарно, популистко и лицемерно изказване от както бях в комсомола.
Малиии, толкова ли е зле положението, че се налага да вадите от прашния килер подобни глупости?
Пич, кажи на твойте работодатели, че е по-добре да отидат на психоаналитик и да си избият комплексите за да охлабят примката около вратовете на хората, че съвсем ще се затрие народа и тогава незная пред кого ще се показват колко голЕма работа са.
Re: Днес България изпитва остра необходимост от...
17-01-2008 - 08:58:11
Абе какво е това садомазо изказване?
"Да Ние като Народ днес заслужаваме да бъдем и дисциплинирани и да уважаваме съвестта на Народа."
"нека Господин Кмета ген.Борисов даде пример като накара всеки от нас да даде клетва ,че ще извадим тази Прекрасна наша Родина от блатото в което сами си Я вкарахме."
Леле, да ни накара, да ни дисциплинира както заслужаваме и яко бой с пръчки ако не слушкаме.
Abu
Re: Днес България изпитва остра необходимост от...
17-01-2008 - 09:13:21
Huba-Buba,
не мога да преценя дали го е писал някой недорасляк или обхванат от сенилност господин. И в двата случая ми е обидно, повече заради пишещия, щото той сигур се гордее, а не съзнава как се излага... Жалка работа, ама пък инициативен, току-виж наистина станал партиен функционер. Проблемът е, че такива са мнозинство и дори и да се промъкне сред "обществениците" някой читав, агресивността на посредствените го задушава.
Re: Днес България изпитва остра необходимост от...
17-01-2008 - 09:15:25
До Димитър Богоев:

другарю Богоев,знаете ли що е шовинизъм?
каква е тази демагогия прикрита зад исторически патриотизъм?
много главни букви виждам преди името борисов.......
ако наистина вярвате в това,което казвате,няма да е зле да гласувате на следващите избори.и не за генерал и охранител,а за образован и интелигентен кмет.
ако нещо софията не ви харесва на кво е заприличала в последните години,обърнете се към хората ,виновни за това!!!!!!
а ако ви харесва и обичате бат бойко-тичайте да му ставате съсед в кремиковци в новото му сити с молове и небостъргачи.ако не знаете,бат бойко започна да го затваря завода преди 2 седмици!!!!!!!!!

и не ми споменавайте ботев и левски.вие сте мижитурки с батко ти бойко и главното ви архитектче диков(DICK OFF).не ви ли е срам да се сравнявате с личности,жертвали се за бг?вие само се чудите как да краднете и дезинформирате.
СЪД ЗА ТАКИВА КАТО ВАС-нали знаеш кой е поп Кръстьо?
Re: Днес България изпитва остра необходимост от...
17-01-2008 - 09:48:10
dimitar.b Написал:
-------------------------------------------------------
>Тук на тези страници в
> навечерието на такъв светъл празник, [snip]

Хаха...вероятно става дума за посещението на Путин


:}

П.С. Дали не е редно модератора да я премести тази тема като нямаща нищо общо с раздела?!
Re: Днес България изпитва остра необходимост от...
17-01-2008 - 10:55:59
Abu Написал:
-------------------------------------------------------
> Huba-Buba,
> не мога да преценя дали го е писал някой
> недорасляк или обхванат от сенилност господин. И в
> двата случая ми е обидно, повече заради пишещия,
> щото той сигур се гордее, а не съзнава как се
> излага... Жалка работа, ама пък инициативен,
> току-виж наистина станал партиен функционер.
> Проблемът е, че такива са мнозинство и дори и да
> се промъкне сред "обществениците" някой читав,
> агресивността на посредствените го задушава.


Абу, потърси в нет-а има доста материали и биография на въпросния господин.
Той не е нито недораслек, нито обхванат от сенилност. Просто си е поредното тарикатче, на което му се плаща за да мърси с боклуците си общественото вничание с една единствена цел - манипулация и затваряне на очите на хората.
Но хората са си виновни - щото все чакат някой да ги оправи а после се правят на изненадани, че са ги оправили отзад smiling smiley
Re: Днес България изпитва остра необходимост от...
19-01-2008 - 14:41:13
Днес България изпитва остра необходимост от... блатото в което сами си Я вкарахме.

Интересно ми е,кои са тези НИЕ,които сами я вкарахме в блатото?
Тези ,които ни управляват и управляваха?
Тези,които са управлявани?
Тези,които не бяха съгласни с управляващи и .....

Българите в чужбина колкото у нас.
А може би с настъпващия ден и повече дори!


[www.standartnews.com]
Re: Днес България изпитва остра необходимост от...
26-08-2009 - 11:00:53
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход